Hr. Králové – Litoměřice 3:2 (kon.) | Šumperk – Most 4:3 (po s.n.) | Benátky n/J – Havlíčkův Brod 3:4 (kon.)
Kadaň – Beroun 4:0 (kon.) | Jihlava – Písek 2:3 (po pr.) | Třebíč – Mladá Boleslav 6:3 (kon.)
Ústí n/L – Olomouc 1:4 (kon.)
po s.n.
DRACI PARS ŠUMPERK
4:3 (2:0, 1:2, 0:1 - 0:0)
HC Most
Sobota 15.12.2012, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • 1. liga (ČR)

Konec samostatných nájezdů.

Draci právě vstřelili branku!
    JAKUB HULVA jako jedinný proměnil nájezd a Šumperk tak vítězí!

Proměňuje. Lehkou žabkou překonal Volkeho.

55:35
    Tomáš Sedlák dostává dvě minuty za hákování. Počet sil na ledě se vyrovná.

55:00
    Marek Čurilla dostal dvě minuty za krosček. Potom řekl pár slov nevybíravě k hlavnímu rozhodčímu. Dostal desetiminutový trest. Následně ještě něco řekl a nakonec mu byl udělen osobní trest do konce utkání.

53:30
    Most právě vstřelil branku!
    A je srovnáno! JAN HEŘMAN se dostal k puku skvěle projel obranou a zavěsil. Překonal tak ležícího Štůralu. Asistence: Martin Frolík a Kamil Charousek.

50:03
    Dvě minuty za vysokou hůl dosává Jakub Hulva.

46:16
    Vladimír Cink ujel sám na bránu, avšak klec netrefil!

39:37
    Jakoby obrana Šumperka nefungovala. Již čtvrtý samostatný únik hostů. Z tohoto čtvrtého přesnou střelou skóroval MARTIN FROLÍK. Asistence: Tomáš Rohan.

36:58
    Most hrál v šesti. Střídačka hostů nesohlasí. Nakonec jde na trestnou lavici Kamil Charousek.

34:00
    DANIEL VRDLOVEC chtěl vyslat přihrávku, ale puk projel Volkemu mezi betony do brány. 3:1. Asistence: Tomáš Sedlák.

31:28
    Martin Frolík ujel sám na Štůralu, ale minul klec!

30:53
    Kamil Charousek je vyloučen za podražení.

30:17
    Sedlák minul bránu snad o milimetry!

25:54
    Brunec jel sám na bránu, ale jeho střelu zápěstím Volke vyráží.

20:50
    Krásná střela do horního růžku Štůralovy klece! JAN HEŘMAN se teď blýskl a ukázal svoje rychle ruce. Asistence: Jan Divíšek.

19:37
    Na dvě minuty jde Martin Rohan. Trest dosává za sekání.

19:17
    Tak rozhodčí posunul čas. Petr Gewiese jde na trestnou za příliš mnoho hráčů na ledě. tak ted nechápu, jak může rozhodčí vyloučit za něco co se stalo před půl minutou.

19:50
    Rozhodčí branku nezná! vypadá to, že Šumperk hrál v šesti.

16:44
    Most bude mít také svého zýstupce na trestné lavici. Za osekávání Martina Novotného se jde posadit Martin Frolík.

15:45
    Pastor vyloučen za hrubost. Hrubě trefil Čurillu.

14:31
    Krásná přihrávka Vladimíra Cinka na RADKA MEIDLA z rohu kluziště. Druhý jmenovaný téměř do prázdné branku zasunul kotouč a slaví tak první branku v barvách žluto-modrých. Asistence: Vladimír Cink, Michal Skoumal.

12:58
    Šumperk využívá přesilovku. Po krásné kombinaci otvírá skóre MICHAL HLINKA. Asistence: Adam Červenka a Tomáš Pastor.

12:25
    Kotrla unikl sám na Štůralu! Ovšem minul!

11:15
    Tlak Šumperka je velký. Hosté si pomáhají dalším faulem. Tomáš Čechura dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

07:58
    Obrovská šance Draků! Volke v leže dokázal vychytat střílejícího Pláška!

07:47
    Poměr sil na ledě se vyrovná a to přesně na deset sekund. Rohan je vyloučen za sekání.

05:57
    Daniel Vrdlovec trefil puk do ochranné síte a dostává dvě minuty za zdržování hry.

Dominik Mihailescu

Branky a nahrávky: 13. Hlinka (Červenka, Pastor), 15. Meidl (Cink, Skoumal), 34. Vrdlovec (Sedlák), ?. Hulva - 21. Heřman (Divíšek), 40. Frolík (Rohan), 54. Heřman (Frolík, Charousek)

DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (Vajner) - Novotný, Holík, Pastor, Suchý, Kovář L., Sedlák, Gewiese - Plášek, Podešva, Finsterle - Červenka, Hlinka, Haas - Vrdlovec, Hulva, Brunec - Meidl, Skoumal, Cink
    HC Most: Volke (Gucevič) - Hranáč, Rohan, Tomeček, Charousek, Parýzek, Pavlů, Čechura, Havelka - Kotrla, Smolka, Gengel - Heřman, Divíšek, Kuběna - Rohan, Frolík M., Čurrila - Skorcov, Hess, Vaněk

Rozhodčí: Kubičík - Jureček, Rychlý