Havířov – Liberec 2:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Slavia 1:4 (kon.) | Liberec – Kladno 3:1 (kon.)
Slavia – Havířov 9:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Kladno 5:3 (kon.)
AZ Havířov
2:3 (1:0, 0:2, 1:1)
Bílí Tygři Liberec
Sobota 29.12.2012, 08:00Česká Pošta Hockey Cup

Liberec ubránil svůj malý náskok a získává svou druhou výhru na turnaji staršího dorostu. (10:09:00)

Liberec právě vstřelil branku!

Bílí Tygři se opět ujímají vedení. Zacharův nájezd ještě hostující brankář zlikvidoval, na dorážku JAKUBA KALFIŘTA ale nestačil.

Asistence: Marek Zachar.

55:43
    Tygři přežili oslabení a teď už útočí, Zedkovu střelu vyráží brankář.

53:58
    Stezka jen tak tak vyrazil tuto povedenou střelu zápěstím.

53:16
    Na trestné lavici jeden z domácích hráčů, Havířov má nyní velkou šanci na vedení.

52:21
    Havířov právě vstřelil branku!

Hosté se dočkali vyrovnání, Havířov je zpět ve hře. Stezka na tuto kličku ONDŘEJE CARBOLA neměl nárok.

Asistence: Richard Polak.

49:32
    Gecko trefil povedenou střelou tyč!

47:15
    Další šance hostů, tentokrát ale puk letěl vedle.

45:21
    Stezka zastavuje nájezd betonem, dnes má povedený zápas.

44:44
    Zajímavý pokus Klingera zblízka, ozvala se mu branková konstrukce.

43:07
    Domácím se přesilovka nepovedla, naopak, Stezka nyní musí zastavit kotouč.

41:00
    Podražení, Bílí Tygři mají přesilovku.

40:30
    Zachar se dostal s pukem až před branku, kde se mu však nepodařilo přesně zakončit.

40:01

Ve druhé třetině Tygři otočili vývoj zápasu bojovným výkonem, celé dějství prakticky ovládli a hosty téměř k ničemu nepustili. Rozhodující třetina začne v 9:35.

40:00

38:05

Tygři otáčí skóre, díky důrazu na brankovišti soupeře dokázal VOJTĚCH HAVLAS najít malou mezírku mezi betonem a tyčí.

Asistence: Jakub Kalfiřt.

37:10
    Obrovské štěstí Havířova, kotouč poskakoval po brankovišti, ale nakonec z toho nebyla branka.

36:39
    I tuto přesilovku hosté přežili.

34:39
    Další přesilovka pro Liberec.

33:32
    Velká šance hostů, ale Stezka předvádí pohotový zákrok betonem.

32:15
    Offside hostů.

30:35
    Havířov přežil oslabení bez většího problému.

28:35
    Liberec čeká dvouminutová přesilová hra.

27:27
    Kupčíkův projektil od modré nenadělal brankáři hostů problémy.

25:32
    Kalfiřt byl ve skvělé palebné pozici, ale svou příležitost prováhal.

25:05
    Havlas se mohl hnát sám na branku, ale puk mu ujel k brankařovi.

23:56
    Kačírek na poslední chvíli vybojoval kotouč pro Gecka, který mohl z dálky trefit prázdnou branku, místo toho ale trefil ukazatel skóre nad havířovskou klecí.

22:37

Domácí skórují při oslabení! Bílí Tygři vyrovnávají skóre, po úžasném pasu Krále překonal brankáře hostí FILIP CHLAPÍK.

Asistence: Zdeněk Král.

21:52
    A teď si půjde Procházka sednout za napadení, přesilovka pro Havířov.

21:16
    Druhá třetina začala poměrně klidně, Procházka nyní vypálil celkem ostře z úhlu a nad.

20:01

Co je ale zajímavější, je organizace celého turnaje. To, že na dresech všech týmů, kromě Liberce, chybí jména, by se dalo pochopit. Že ale v zápisu o utkání jsou čísla, která nehrají, a naopak čísla, která jsou na ledě, chybí, je neuvěřitelné. Člověk se pak ani nedozví, kdo vlastně dal gól nebo kdo byl vyloučen. Máme tu i hlasatele. Stojí na trestné lavici a prohlíží si hráče jako kdyby vybíral, jakého koupí. Za celou třetinu neřekl do mikrofonu jediné slovo.

Zejména první polovina úvodní dvacetiminutovky nám nabídla pohledný hokej plný šancí na obou stranách. Pak ale začaly týmy lépe bránit a led už se tak často neotevíral. Druhá třetina začne v 8:47.

20:00

18:59
    Kalfiřt dostal puk na brankovišti, nedokázal ho však usměrnit za záda havířovského brankáře.

16:44
    Klinger odehrává puk na icing.

14:37
    Šťáva to hned dvakrát zkusil od modré, tentokrát je puk v lapačce.

14:04
    Solenský prokázal důraz na brankovišti, nakonec se mu ale nepovedlo došťourat kotouč za brankovou čáru.

12:54
    Tu otevřel Havlas povedenou střelou z mezikruží, gólmana ale nepřekonal.

12:50
    Tygři míří do přesilové hry.

12:00
    Kupčík hledal Hrníčkovu teč, ta poslal kotouč mimo branku.

10:48
    Stezka likviduje jednu z jednodušších střel hostů.

10:17
    Zachar vypálil krátce po přejezdu modré čáry, hostující brankář mu výtečně nastavil lapačku.

07:40

Nakonec se přeci jen jako první radují hosté z Havířova. Do prázdné branky zakončil povedenou kombinaci JAKUB ORSÁG.

Asistence: Lukáš Bednář, Patrik Gola.

06:42
    Domácí přesilovku ubránili, nakonec ale ještě musel Stezka zasáhnout proti Polakovi.

05:40
    Husa ukradl hostům přihrávku a vyslal dopředu Gecka, ten jen šetří čas.

04:33
    Na trestnou lavici usedá Tomáš Zedek (LIB), jsou to dvě minuty za podražení.

04:26
    Solenský se zjevil sám před brankou Havířova, ale nedokázal obkličkovat gólmana.

04:00
    Hra se konečně uklidnila, v útočném pásmu se nedařilo ani Kalfiřtovi.

02:45
    Fejkova střela zblokována mimo.

02:00
    Kurowski už se dostával do nájezdu na domácí branku, obránce Klinger ho ale včas zneškodnil.

01:37
    Dominik Hrníčko trefuje z úhlu tyčku.

01:00
    Stezka musí opět zasahovat, nyní ho prověřil z dálky Gola.

00:30
    Obrovská šance hostů, ale první brance zabránil fantastickým zákrokem Aleš Stezka.

00:09
    Solenský hned otestoval havířovského brankáře, ten ho celkem lehce zastavuje.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 08:00.

Radoslav Vavřina

Branky a nahrávky: 8. Orság (Bednář, Gola), 53. Carbol (Polak) - 23. Chlapík (Král), 39. Havlas (Kalfiřt), 57. Kalfiřt (Zachar)