Šumperk – Hr. Králové 2:1 (po s.n.) | Litoměřice – Benátky n/J 7:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 1:6 (kon.)
Most – Kadaň 3:2 (kon.) | Beroun – Třebíč 1:4 (kon.) | Písek – Ústí n/L 1:4 (kon.)
Mladá Boleslav – Olomouc 4:7 (kon.)
BK Mladá Boleslav
4:7 (2:2, 0:2, 2:3)
HC Olomouc
Sobota 02.02.2013, 17:30 • ŠKO-ENERGO Aréna • 1. liga (ČR)

59:50
    Olomoučtí fandové děkují svému mužstvu. My sledujeme další vyloučení. Na trestnou lavici putuje Tomáš Nouza (MBL) - 2 minuty, sekání.

58:15
    Alexandr Lhotský (OLO) odchází na trestnou lavici.

57:25
    David Pojkar (MBL) dostává ještě osobní trest. To ale na složení hráčů na ledě nebude mít vliv.

57:19
    Tomáš Demel (MBL) si odpyká 2 minuty za vysokou hůl. Pokud tedy Olomouc přesilovku nevyužije...

53:29
    Tomáš Demel (MBL) usedá na trestnou lavici. S bodovým ziskem Bruslařů to dnes vypadá více než bledě.

44:16
    Vylučuje se na obou stranách. Po 2 minutách dostávají David Pojkar (MBL) a Ondřej Švaňhal (OLO). Za vražení na hrazení, respektive hrubost.

41:23
    5 vteřin budou hrát domácí proti 3 hráčům soupeře. Vyloučen je totiž Pavel Selingr (OLO) za zdržování hry.

39:28
    Martin Janáček (OLO) se dopustil hákování a odchází na trestnou lavici.

37:48
    To je opravdu raritní zápas co do počtu trestných minut. Boris Žabka (MBL) posílá po 5 sekundách vyrovnaného počtu hráčů na ledě svůj tým znovu do čtyřech.

35:43
    Náboj tohoto střetnutí zase dokumentují hojná vyloučení. Na trestnou lavici usedá Milan Toman (MBL) - 2 minuty, podražení.

30:19
    Tomáš Pitule (MBL) vyloučen na 2 minuty . Pánové časoměřiči se dnes zkrátka nenudí.

27:54
    A máme tu znovu přesilovku pro Bruslařský klub. Na trestné lavici je za podražení Michal Vodný(OLO).

25:08
    ... Ale ne dlouho. Z píšťalky rozhodčích se už musí kouřit. Zbyněk Hampl (OLO) inkasuje menší trest za držení hole.

22:57
    No a s malým časovým rozestupem ho následuje Jiří Řípa (OLO). Bude se hrát ve 4 proti 4.

22:42
    Tomáš Pitule (MBL) usedá na trestnou lavici.

15:54
    Nouza byl podražen Michalem Vodným (OLO) a je tu další přesilovka. Nyní pro domácí.

13:23
    Josef Jindra (MBL) si odpyká 2 minuty za držení. Navíc dostává 10 minut osobního trestu. Zřejmě si pustil pusu na špacír. Kratší trest si za svého kolegu odsedí Žabka.

12:29
    Zbyněk Hrdel (MBL) se nejdřív šikovně dostal ke střele, o chvíli později fauloval. Dostává 2 minuty za vražení na hrazení. Píšťalka rozhodčích už musí překračovat provozní teplotu...

09:41
    Robin Staněk (OLO) si jde sednout a lavici hříšníků.

09:02
    Zdeněk Ondřej (MBL) vyloučen na 2 minuty za sekání.

08:13
    Jiří Ondrušek (OLO) vyloučen za podražení. Třetí přesilová hra pro Boleslav v tomto zápase.

03:07
    "Ještě jeden!" skanduje domácí fanouškovský kotel. Jindra byl totiž podražen Matějem Pekrem (OLO) a je z toho další přesilovka pro Boleslav.

00:45
    Robin Staněk (OLO) putuje na 2 minuty na trestnou lavici za hákování.

David Bohata

Branky a nahrávky: 2. Pabiška (Nouza, Výborný), 9. Výborný (Toman, Pabiška), 44. Demel (Koudelka, Kafka), 59. Kafka (Mikulík, Jindra) - 10. Řípa (Hampl, Ondrušek), 15. Kucsera (Kolouch), 28. Pekr (Hampl, Kolouch), 35. Řípa (Hampl, Ondrušek), 51. Kucsera (Rác), 52. Králík (Švaňhal), 56. Vodný (Králík)

BK Mladá Boleslav: Will – Jindra, Chaloupka, Němeček, Toman, Kolafa, Pojkar, Žabka, Bohunický – Mikulík, Koudela, Demel – Kafka, Výborný, Pabiška – Nouza, Vrbata, Ondřej – Hrdel, Havlíček, Pitule
    HC Olomouc: Kašík – Bartoň, Ondrušek, Kříž, Staněk, Kadela, Valenta, Lhotský, Janáček – Pekr, Řípa, Hampl – Rufer, Diviš, Selingr – Kolouch, Kucsera, Rác – Švaňhal, Králík, Vodný

Rozhodčí: Hribik, Pavlovič - Kreuzer, Polonyi