NY Rangers – Ottawa 2:3 (kon.) | Florida – Winnipeg 2:3 (po pr.) | Nashville – Edmonton 6:0 (kon.)
Colorado – Chicago 6:2 (kon.) | Anaheim – Calgary 4:0 (kon.) | NY Islanders – Washington 5:2 (kon.)
Boston – Philadelphia 3:0 (kon.) | Columbus – Detroit 3:0 (kon.) | San Jose – St. Louis 3:4 (po pr.)
Columbus Blue Jackets
3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
Detroit Red Wings
Sobota 09.03.2013, 20:00NHL

54:06
    Bude se vylučovat! Domácí si zahrají přesilovou hru.

53:34
    Krásná akce Letesta! Kanaďan si obrkroužil branku, ale Gustavson jeho kotouč dokázal zastavit na brankové čáře holí!

46:14
    Přesilovka pro Detroit.

42:14
    Lashoff si odsedí menší trest 2 minuty.

37:40
    Hrát se bude ve 4 na obou stranách.. Abdelkader příliš přihrál pád po krosčeku a dostal 2 minuty za simulování.

34:23
    Menší trest 2 minuty za držení si odsedí Smith.

28:50
    2 minuty na trestné lavici si odsedí Ericsson za držení.

26:35
    Columbus právě vstřelil branku!
    Detroit se nestačil ani vzpamatovat a už prohrává 3:0! FOLIGNO prostřelil Gustavssona, který do 2. části nevkročil moc úspěšně. Asistence: JOHANSEN

25:12
    Brassardsi narazil s Umbergerem, který přenechal kotouč mezi kruhy volnému JOHNSONOVI. Ten se napřáhl a vstřelil svůj 3. gól v této sezóně. Johnson posílá Columbus do vedení 2:0

24:20
    2 minuty na trestné lavici si odsedí Pavel Datsyuk.

18:57
    Franzen nedokázal dorazit kotouč do prázdné branky! Velká škoda pro Detroit.

18:40
    Zetterberg nahodil kotouč na Bobrovskyho, který kotouč vyrazil pouze před sebe. Umberger jej poté poslal mimo hrací plochu a odsedí si 2 minuty za zdržování hry.

13:46
    Obrovská chyba Kronwalla posílá Columbus do vedení. Kronwall ztratil kotouč za brankou, puk si vzal Calvert, obkroužil branku a přihrál volnému ATKINSONOVI, který se v zakončení nemýlil a posílá Columbus do vedení 1:0.

07:33
    Na trestnou lavici usedá Tootoo za nedovolenou hru vysokou holí.

04:55
    Aucoin si odsedí 2 minuty za hákování.

Radim Sochor

Branky a nahrávky: 14. Atkinson (Calvert), 26. Johnson (Brassard, Umberger), 27. Foligno (Johansen)

Columbus Blue Jackets: Bobrovsky (Mason) - Tyutin, Johnson, Nikitin, Goloubef, Aucoin, Erixon - Foligno, Anisimov, Calvert - Atkinson, Johansen, Umberger - Dorsett, Letestu, Prospal - Boll, Brassard, MacKenzie
    Detroit Red Wings: Gustavsson (Howard) - Ericsson, Kronwall, Smith, Quincey, Kindl, Lashoff - Brunner, Zetterberg, Franzen - Cleary, Datsyuk, Abdelkader - Eaves, Andersson, Tatar - Tootoo, Emmerton, Miller