Wiener – Wolfsberger 2:1 (kon.) | Grödig – Admira 7:1 (kon.) | Wacker – Salzburg 1:1 (kon.)
Austria – Ried 3:3 (kon.)
SC Wiener Neustadt
2:1 (1:1)
RZ Pellets Wolfsberger AC
Sobota 03.08.2013, 16:30 • Wiener Neustädter Stadion, Wiener Neustadt • Rakouská Bundesliga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:22:59)

Dnešní utkání nakonec zvládli domácí fotbalisté, kteří rozhodli o svém vítězství ve druhém poločase, kdy se trefil v 78. minutě Martschinko. Nutno dodat, že za druhý poločas, kdy byli fotbalisté SC Wiener Neustadt jasně lepší, si tři body naprosto zaslouží.

90+4
    Běží již čtvrtá minuta nastaveného času, hostům již zbývá zoufale málo času na vyrovnání.

90+1
    Ostrý zákrok na polovině hostů, faulem zezadu se provinil Micic, který za tento zákrok dostává žlutou kartu.

90
    Probíhá již poslední minuta řádné hrací doby, je pravděpodobně, že rozhodčí nějakou minutu navíc nastaví.

88
    Siebenhandl vykopává, hosté zkusí znovu zaútočit.

86
    Hüttenbrenner zahrál evidentně rukou ve vlastním pokutovém území, ale sudí si toho nevšiml, to měla být penalta!

83
    Kerhe se k hlavičce na bližší tyči nedostal, domácí mohou rozehrát.

82
    Hosté mají k dispozici rohový kop z levé strany.

80
    Je před námi závěrečná desetiminutovka, hosté musí dohánět jednogólovou ztrátu, pokud chtějí pomýšlet na body z dnešního utkání.

79
    Střídání v týmu SC Wiener Neustadt: ze hřiště odchází Martschinko, přichází Fröschl.

78
    Neustadt právě vstřelil branku!
    Na tuto střelu CHRISTOPHA MARTSCHINKA z levé strany již byl gólman Dobnik "krátký", je to vedoucí gól domácího týmu!

78
    Autové vhazování pro Wiener Neustadt na vlastní polovině z pravé strany.

76
    Ale ani z této šance branka nepadla, povede se některému z týmů ještě rozvlnit síť?

71
    Střídání v týmu SC Wiener Neustadt: ze hřiště odchází Koch, přichází Rauter.

71
    Střídání v týmu SC Wiener Neustadt: ze hřiště odchází Pichlmann, přichází Witteveen.

71
    Nebezpečný centr Martschina z levé strany, míč prolétl pokutovým územím, nikým netečován!

70
    Střídání v týmu RZ Pellets WAC: ze hřiště odchází Gotal, přichází Jacobo.

70
    Sollbauer hlavičkuje ve vápně Wiener Neustadtu, ale to není přesná hlavička.

69
    Spoustu nepřesností provází v těchto chvílích hru obou mužstev.

67
    Gólman Siebenhandl si nyní "došel" pro nákop soupeře a rozehrává.

65
    Hosté rozehrávají z pravé strany, není z toho ohrožení branky, přesto mají míč.

64
    Nepříjemný centr hostů z pravé strany musí vytěsnit nad břevno gólman Siebenhandl, rohový kop.

61
    Střídání v týmu RZ Pellets WAC: ze hřiště odchází De Paula, přichází Micic.

61
    Obrana Pelletsu odvrací rohový kop soupeře.

60
    Střídání v týmu RZ Pellets WAC: ze hřiště odchází Topcagić, přichází Lucas.

60
    Je za námi hodina hry, zatím je stav stále nerozhodný, ale domácí fotbalisté mají nyní více ze hry.

58
    Obě lavičky dávají pokyn k náhradníkům, kteří se nyní rozcvičují u postranní čáry.

56
    Ve třech hráčích napadají domácí rozehrávku soupeře.

54
    Martschinko "položil" ve vápně WAC bránícího Sollbauera, předal si míč na pravou nohu, pálí, ale míč letí těsně nad bránu!

53
    Převaha domácích v úvodu druhého poločasu pokračuje, další nepřesnost v rozehrávce hostů.

51
    Dobnik musí opět zasahovat, zvládl to a rozehrává.

50
    Dobnik vykopává, ale míč opět získávají domácí fotbalisté, kteří znovu útočí.

48
    Hosté znovu v úvodu poločasu zahrozili, ale Sibenhandl tentokrát včas vyběhl a jejich snahu zneškodnil.

46

Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně v 17:34 hodin.

První pětačtyřicetiminutovka je za námi. Oba týmy odchází do kabin za nerozhodného stavu 1:1, když lepší vstup do zápasu měli hosté, které již v první minutě dostal do vedení Kerhe. Naštěstí pro domácí, sudí odpískal ve dvanácté minutě nedovolený zákrok v pokutovém území WAC, nabídl domácím pokutový kop, který dokázal proměnit Slovák Hlinka. Skóre se již do konce poločasu nezměnilo, jak tomu bude v tom druhém?

45+2
    Ani po dvou minutách nastaveného času rozhodčí nepíská poločas, oba týmy jako by už nechtěly hrát.

45+1
    Hraje se první minuta nastaveného času, ani jeden z týmů již nechce udělat chybu, hraje se ve středu hřiště.

45
    Probíhá poslední minuta prvního poločasu.

43
    Odkopem od brány řeší domácí obrana útočnou akci WAC.

42
    Pollhammer již nestihl míč na hrací ploše, hosté vhazují z pravé strany na vlastní polovině.

41
    Zblokovaná střela Pichlmanna, kterou skvěle lapil Dobnik, těžký zákrok!

40
    Závěrečná pětiminutovka prvního poločasu, sledujeme průměrnou kopanou, která se v posledních minutách vyrovnala.

39
    Pollhammer nepřesně centruje na levou stranu, zaútočit mohou hosté.

38
    Kerhe prodlužuje centr z levé strany do autu.

37
    Gotal padá na levém křídle, ale není to faul, hraje se dál.

36
    Hraje se ve středu hřiště, míč mají na svých kopačkách hosté.

35
    Míč létá více vzduchem, než po zemi, kombinace vázne v podání obou týmů.

34
    Osamocený Topcagić ztrácí v přesile domácích obránců míč před pokutovým územím SC.

33
    Pellets se soustředí hlavně na defenzivu, útočné výpady jsou v posledních minutách ojedinělé.

31
    Další z řady dlouhých míčů na útočníky v podání domácího týmu, míč ale získává gólman Dobnik.

30
    Je za námi půl hodina hry, domácí hrají se svým soupeřem zatím nerozhodně 1:1, sledujeme fotbal, v němž mají mírně navrch domácí fotbalisté.

29
    Po přestávce rozehrávají domácí volný kop téměř z půlící čáry.

28
    I v rakouské lize jsme svědky přestávky na občerstvení, dokonce na domácí lavičce sledujeme "zahradníka" s hadicí, který proudem vody zkrápí hráče.

27
    Kombinace Wiener Neustadtu na polovině WAC.

26
    "Skrytá" střela domácího Pichlmanna ze střední vzdálenosti, Dobnik chytá.

25
    Nepřesný dlouhý nákop domácí obrany, přesto se hosté k míči nedostávají.

22
    Fotbalisté Neustadtu získávají mírnou územní převahu.

21
    Rychlý protiútok domácích, ale je to pouze nepřesný centr z levé strany, Dobnik rozehrává.

19
    Obrana domácího týmu situaci zvládla, následná střela hostů letí nad bránu.

18
    Hosté mají k dispozici rohový kop z pravé strany.

17
    Další nepříjemný souboj v pokutovém území hostů, tentokrát se ale provinil domácí hráč, konkrétně Pichlmann, který nepříjemně "zajel" do bránícího Sollbauera.

15
    Domácí rozehrávají rohový kop z pravé strany, centr z pravé strany letí do vápna, ale obrana RZ odvrací míč do bezpečí.

14
    O nařízeném pokutovém kopu nemělo smysl ani diskutovat, to byl jasný faul, správně posouzená situace.

12
    Střelou k druhé tyči dává slovenský fotbalista ve službách domácího SC PETER HLINKA vyrovnávací gól!

12
    Žlutou kartu dostává hostující Hüttenbrenner a pozor, je to pokutový kop pro domácí tým!

11
    Sollbauer nedokázal odcentrovat z levé strany, hrají domácí.

9
    Přesto se domácí dostávají k míči, je z toho střela Dobrase, kterou Dobnik zneškodnil.

8
    Zasahuje i Dobnik na druhé straně, který vybíhá a vyboxovává centr domácích z pravé strany.

7
    Siebenhandl rozehrává, domácí se zatím nemohou prosadit středem hřiště.

6
    Další dobrý centr hostů z levé strany, kde míče přesně "rozděluje" Gotal a znovu se po míči "natahoval" Kerhe, který tentokrát hlavičkuje mimo.

5
    Ofsajd zastavuje útočnou snahu domácích.

3
    Lepší vstup do zápasu si hosté přát rozhodně nemohli...

1
    Pellets WAC právě vstřelili branku!
    To bylo rychlé, domácí gólman chytá míč po hlavičce MANUELA KERHEHO již za brankovou čárou a je to gól!

1

SBV Vitesse Arnhem: Siebenhandl – Sereinig, Wallner, Stangl, Berger, Martschinko, Hlinka, Koch, Pollhammer, Dobras, Pichlmann

Heracles Almelo: Dobnik – Suppan, Jovanović, Sollbauer, De Paula, Liendl, Hüttenbrenner, Polverino, Kerhe, Topcagić, Gotal

Rozhodčí: Muckenhammer – Kühr, Schüttengruber.

Vítejte u onlajn přenosu utkání třetího kola rakouské Bundesligy, v němž domácí SC Wiener Neustadt přivítá RZ Pellets WAC. Zápas se odehraje ve Wiener Neustadtu na Wiener Neustädter Stadion a povede ho trojice rakouských rozhodčích, hlavní Muckenhammer a asistenti na čarách Kühr a Schüttengruber.

SC WIENER NEUSTADT
    Domácí vstupují do dnešního utkání z pozice sedmého týmu rakouské Bundesligy, když v dosud odehraných dvou kolech nasbírali jeden bod za renízu. Do nové sezóny vstoupili na svém stadionu velmi nešťastně, když se Salzburgem prohráli vysoko 1:5!

RZ PELLETS WAC
    Hosté jsou na tom v tabulce rakouské Bundesligy ještě hůře, než jejich hostitel, když v doposud odehraných dvou kolech nové sezóny nezískali ani bod a tabulku uzavírají na posledním desátém místě s tristním skóre 1:9!