Omsk – Chanty-Mansijsk 2:6 (kon.) | Barys – Jekatěrinburg 7:2 (kon.) | Čeljabinsk – Vladivostok 3:1 (kon.)
Magnitogorsk – Chabarovsk 6:1 (kon.) | Ufa – Novokuzněck 4:3 (kon.) | Nižněkamsk – Novosibirsk 4:3 (kon.)
Jaroslavl – Minsk 4:1 (kon.) | Čerepovec – Spartak Moskva 4:5 (po pr.) | Mytišči – Záhřeb 3:2 (po pr.)

Střely: 11 – 10 (celkem: 25 – 30)
    Vyhraná vhazování: 12 – 7 (celkem 29 – 26) (15:16:25)

V poslední třetině se domácí uchýlili bránit vybudovaný náskok, což hře neprospělo, ale i tak hra měla náboj až do posledních vteřin, minutu a sekundu před koncem se Adminral odhodlal ke hře bez brankáře, ale ani se šesti muži v poli se Vladivostok další branky nedočkal.

60:00

59:30
    Bulis vytlačil hosty až za jejich branku.

59:12
    Vyhozený kotouč míří mimo tři tyče, je to pouze zakázané uvolnění.

58:59
    Vhazování v pásmu Čeljabinsku, hosté to zkusí se šesti bruslaři v poli.

58:36
    Zakázané uvolnění domácího Traktoru, hra se vrací před Garnetta.

58:15
    Při přechodu do útočného pásma se Traktor dopustil ofsajdu.

58:00
    Poslední 2 minuty třetí třetiny.

56:40
    Lundström se opět nenechal překonat, když se zčista jasna před ním objevil zcela volný Panov, ale hostujíc brankář jej vychytal.

56:08
    Tentokrát se vyznamenal Michael Garnett, když kryl střelu Drugova.

55:26
    Hsoté v plném počtu, právě když na Lundströma vyslal střelu Rjabykin.

55:00
    Hosté se alespoň na chvíli osvobodili, Traktor už je nastěhován zpět před Lundströmem.

53:26
    Za hru vysokou holí si odchází na tretnou lavici odpykat trest Arťom Ternavskij.

52:20
    Kosticyn přejel pře střední pásmo, v útočném pásmu udělal kličku do středu hřiště a ihned vystřelil Lundström byl na místě.

51:36
    Tentokrát v ofsajdu stál Barbašev.

50:03
    Garnett raději přerušil hru před dojíždějícími protihráči, kteří nahodili na jeho branku kotouč ze středního pásma.

50:46
    Čeljabinsk v plném počtu, kotouč akorát získali domácí a mohou v klidu rozehrát další situaci.

49:45
    Kontiola se dostal do útočného pásma dřív než kotouč a je mu pískan ofsajd. Vhazování u modré útočné čáry Traktoru.

David Sochor

Branky a nahrávky: 11. Čistov (Guskov, Kurjanov), 25. Kontiola (Kosticyn), 38. Glinkin (Popov) – 19. Antropov

Traktor Čeljabinsk: Garnett (Děmčenko) – Katičev, Kondratěv, Guskov, Bondarev, Vasilčenko, Rjabykin, Klimontov, Fljatin – Glinkin, Popov, Panov – Čistov, Kurjanov, Bulis – Darzinš, Kontiola, Kosticyn – Dugin, Osnovin, Mokin. Trenér: Bělousov.
    Admiral Vladivostok: Lundström (Ivannikov) – Antropov, Osipov, Ternavskij, Porseland, Zemčjonok, Perry, Poleščuk – Bergfors, Schütz, Lisin – Gračjov, Nikitěnko, Sokolov – Lesnuchin, Drugov, Bortnikov – Barbašev, Kuzněcov, Pervušin. Trenér: Jortikka.

Rozhodčí: Ravodin, Rogačjov – Matjuša, Čubykin