Omsk – Chanty-Mansijsk 2:6 (kon.) | Barys – Jekatěrinburg 7:2 (kon.) | Čeljabinsk – Vladivostok 3:1 (kon.)
Magnitogorsk – Chabarovsk 6:1 (kon.) | Ufa – Novokuzněck 4:3 (kon.) | Nižněkamsk – Novosibirsk 4:3 (kon.)
Jaroslavl – Minsk 4:1 (kon.) | Čerepovec – Spartak Moskva 4:5 (po pr.) | Mytišči – Záhřeb 3:2 (po pr.)

Diváci: 3960 (17:30:01)

Skončil zápas plný zvratů a obratů, po kterém mají lepší náladu hokejisté Spartaku Moskva. Ti nejprve vyrovnali v 55. minutě a bonusový bod si připsali po úspěšném zásahu Junkova v prodloužení.

62:54
    Spartak právě vstřelil branku!
    Hosté z Moskvy nakonec rozhodují zápas ve svůj prospěch. V prodloužení díky svému důrazu v brankovišti zaúřadoval MICHAIL JUNKOV. Asistence: Deron Quint, Pavel Medveděv.

61:14
    Hostující Quint nic velkého nevymýšlel a před modrou čárou nahodil kotouč na gólmana, Kasutina raději puk podržel.

60:23
    Kasutin si poradil se střelou Kozlova i následnou dorážkou.

60:01

Když už to vypadalo, že vyhraje Čerepovec, vyrovnal Anderson. A tak se bude prodlužovat!

60:00

58:17
    Time-out si vybral kouč Spartaku Moskva.

56:41
    Špirko je dnes vynikající, nyní málem skóroval střelou z otočky!

55:52
    Dramatický zápas nekončí, stále mají oba celky k vítězství stejně daleko.

54:50
    Hosté se ještě nezvdávají a v závěru vyrovnávají. Prosadil se MATT ANDERSON. Asistence: Tom Wadell, Rastislav Špirko.

52:14
    Krátká rozmíška před brankou Čerepovce, vylučovat se ale nebude.

51:48
    Aktivní Špirko střílel z levého kruhu, Kasutin se ale překvapit nenechal.

50:21
    Čerepovec nyní dlouho rozehrával svou útočnou akci, až z toho byl nakonec icing.

49:05
    Spartak přesilovku nezužitkoval, ani ji neodehrál vůbec dobře.

47:04
    Gimbatov (CER) vyloučen na dvě minuty za hákování.

46:12
    Glass musel zasahovat po ostré střele Antipova!

Martin Pešout

Branky a nahrávky: 16. Bušujev, 17. Koviršin (Antipov), 42. Mons, 44. Berdnikov (Bumagin) – 20. Nikulin (Sergejev), 22. Špirko (Medveděv, Junkov), 28. Špirko (Quint), 55. Anderson (Wadell, Špirko), 63. Junkov (Quint, Medveděv)

Severstal Čerepovec: Kasutin (28. – 29. Artěmejev) – Serkin, Stašenko, Andersen, Šinin, Čáslava, Popov, Kiselevič – Berdnikov, Bumagin, Klimenko – Antipov, Koviršin, Buchněvič – Bušujev, Videll, Mons – Gimbatov, Fedosejev, Dedunov.
    Spartak Moskva: Glass (Ivanov) – Quint, Sergejev, Vasiljev, Mamkin, Bodrov, Sorokin, Kulik, Megalinskij – Černych, Špirko, Kozlov – Nikulin, Anderson, Junkov – Bobrov, Krutov, Ignašin – Wandell, Nesterov, Medveděv.

Rozhodčí: Naumov, Šjenov – Maitak, Proškin