Ústí n/L – Klášterec nO 7:2 (kon.) | Hr. Králové – Třebíč 3:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Písek 4:3 (kon.)
Žďár n/S – Havířov 0:5 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
3:2 (0:0, 1:1, 2:1)
SK Horácká Slavia Třebíč
Neděle 22.09.2013, 12:00Liga juniorů

Tak nakonec už závěr Třebíči na zisk bodů nestačil. Domácí rozhodli o svém vítězství v napínavém zápase dvěma góly mezi 53. a 57. minutou a do tabulky si připisují další tři body, Horácká Slavia naopak zůstává stále bez úspěchu. Ode mě je to z malé haly hradeckého stadionu vše, příjemný zbytek víkendu! (14:02:48)

60:00

59:39
    Hradecký hráč byl evidentně podražen, ale sudí nepíská.

59:34
    Přesně 6 sekund ušetřili domácí, buly totiž vyhráli a vyhodili na icing.

59:28
    Buly v hradeckém pásmu, hosté hrají power-play!

59:28
    Oddechový čas pro Třebíč.

59:10
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Tak přece je tu ještě dramatizace zápasu! Třebíč dostala kotouč za brankovou čáru a sudí Kareš nejprve rozpažil, ale po následné konzultaci branku uznává. Kotouč se za Veselého záda dokutálel zásluhou dorážky MICHALA VLAŠÍNA – 3:2. Asistence: Nikola Marek.

58:56
    Nedvídkův výjezd mohli dokončit Ouzký s Šepsem, ani jeden ale puk za Májova záda neprocedil!

58:40
    Špatná rozehrávka ale stojí Třebíč šanci. Zakázané uvolnění.

58:14
    Hra se ovšem přestěhovala před Veselého. Poslední šance pro Horáckou Slavii.

57:04
    Tohle už budou mít hosté strašně těžké. Hradec teď přebírá aktivitu a v útočném pásmu předvádí výtečnou hru.

56:00
    Hradec právě vstřelil branku!
    Pro Třebíč je třetí gól domácích dost nešťastný, v posledních minutách je totiž jasně lepší. To jí každopádně není nic platné, neboť Tomáš Půlpán tentokrát vymyslel přihrávku do jízdy PAVLU HLAVATÉMU, který pak Májovi naznačil kličku, ale puk pověsil do blžšího růžku – 3:1! Asistence: Tomáš Půlpán.

55:34
    Třebíč dokáže na hradeckou obranu zatlačit a obrat ji o kotouč. Teď se jí to podařilo znovu, ovšem Markovu střelu Veselý chytá.

54:55
    Veselému je pořádně horko. Teď byli hosté blízko úspěchu po rychlém brejku, který ale David Horký zakončil těsně vedle bližší tyče!

54:20
    Domácí zadáci chybovali a Třebíč mohla vyrovnat. Nikola Marek ale mezi kruhy trefil černý kus gumy hodně špatně.

52:48
    Sedm minut před třetí sirénou přichází velmi důležitý rozdílový gól domácích hokejistů! TOMÁŠ PŮLPÁN za bránou nic nevymýšlel a rychlou otočkou zkusil zasunout puk podél tyče. Tenhle záměr mu vyšel, přestože měl kotouč na bekhendové straně, Milan Máj byl totiž u tyčky o zlomek sekundy později – 2:1! Bez asistence.

52:29
    Daniel Šeps, jenž v první formaci domácích alternuje za Michala Procházku kvůli jeho osobnímu trestu, vypálil a pak kotouč málem dojel. Máj byl ale rychlejší.

52:02
    Mohl to potvrdit Lukáš Žemlička, který trefil neposedný puk nakonec celkem slušně. Jeho rána z první ale nezamířila mezi tři tyče.

51:44
    Hra se trochu uklidnila, Hradec je lepším týmem.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 22. Wolf (Rejl), 53. Půlpán, 56. Hlavatý (Půlpán) – 34. Juráň (Mašek, Horký), 60. Vlašín (Marek)

Královští lvi Hradec Králové: Veselý (Černý) – Bezděk, Suk, Souček, Rejl, Matějček, Novotný, Kulhánek – Procházka, Nedvídek, Žemlička – Šeps, Kastner, Wolf – T. Půlpán, Hlavatý "C", Ouzký – Matouš, Jebavý. Trenér: Petr Luštinec.
    SK Horácká Slavia Třebíč: Máj (Čáp) – Roupec, Ščerban, Brussmann, Juráň, Pelikán, Jirák, Vlašín "C", Kučera, Marek, Tvarůžek, Hotař, Horký, Fortelný, Pavlas, Abrahám, Mašek. Trenér: Roman Mejzlík.

Rozhodčí: Kareš – Čížek, Křivohlavý.