Most – Ústí n/L | 4:5 (kon.) | | | Havířov – Šumperk | 3:1 (kon.) | | | Litoměřice – Havlíčkův Brod | 6:2 (kon.) |
Benátky n/J – Mladá Boleslav | 1:2 (1:2 po s.n.) | | | Kadaň – Třebíč | 4:3 (po pr.) | | | Beroun – Motor ČB | 3:1 (kon.) |
Jihlava – Olomouc | 5:4 (po pr.) |
Spartak Moskva – Omsk | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Doněck – Chanty-Mansijsk | 2:0 (kon.) | | | Minsk – Jekatěrinburg | 2:0 (kon.) |
Záhřeb – Barys | 3:2 (kon.) |
Znojmo – Innsbruck | 5:3 (kon.) |
Klášterec nO – Jablonec n/N | 6:7 (kon.) | | | Řisuty – Klatovy | 9:4 (kon.) | | | Nymburk – Vrchlabí | 4:1 (kon.) |
Poruba 2011 – Orlová | 3:4 (2:3 po s.n.) | | | SHK Hodonín – Technika Brno | 6:4 (kon.) | | | Přerov – Vsetín | 4:2 (kon.) |
Břeclav – Nový Jičín | 5:4 (3:2 po s.n.) | | | Val. Meziříčí – Prostějov | 2:8 (kon.) | | | Kolín – Sokolov | 1:3 (kon.) |
Bílina – Děčín | 3:4 (kon.) | | | Žďár n/S – Tábor | 2:4 (kon.) | | | Kobra – Jindř. Hradec | 4:3 (kon.) |
Pelhřimov – Milevsko | 5:2 (kon.) |
Jihlava – Hr. Králové | 2:1 (1:0 po s.n.) | | | Mladá Boleslav – Pardubice | 3:2 (kon.) | | | Olomouc – Zlín | 3:4 (kon.) |
Sparta – HC Litvínov | 7:2 (kon.) | | | Kometa Brno – Poruba 2011 | 6:2 (kon.) | | | Ústí n/L – HC Plzeň | 2:5 (kon.) |
Vítkovice – Třinec | 3:1 (kon.) | | | Kladno – K. Vary | 3:0 (kon.) | | | Havířov – Vsetín | 5:4 (kon.) |
Písek – Č. Budějovice | 1:3 (kon.) | | | Letňany – Chomutov | 6:5 (2:1 po s.n.) | | | Liberec – Slavia | 3:2 (kon.) |
Zlín – Vsetín | 5:3 (kon.) | | | Chomutov – Liberec | 4:5 (kon.) | | | Třinec – Kometa Brno | 3:1 (kon.) |
HC Plzeň – Slavia | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Vítkovice – Olomouc | 5:1 (kon.) | | | Kladno – Sparta | 4:3 (2:1 po s.n.) |
HK Riga – K. Vary | 3:2 (kon.) |
Chrudim – Jonsdorfer | 5:4 (kon.) |
Kobra Praha B – Zbraslav | 5:1 (kon.) | | | SK Karviná – Rožnov p. R. | 13:2 (kon.) | | | Příbram – Poděbrady | 4:1 (kon.) |
Mar.Lázně – Vřesová | 7:10 (kon.) | | | Velká Bíteš – Uh.Ostroh | 6:2 (kon.) | | | Brumov – Uničov | 3:5 (kon.) |
Rosice – Kroměříž | 5:7 (kon.) | | | Uh.Brod – Blansko | 4:2 (kon.) | | | Rožnov p. R. B – Bohumín | 2:6 (kon.) |
Tábor B – Božetice | 3:2 (kon.) | | | Strakonice – HC Vimperk | 7:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav B – Lev Benešov | 10:3 (kon.) |
Vel. Meziříčí – Uh. Hradiště | 8:3 (kon.) | | | Mělník – Jesenice | 4:2 (kon.) | | | Čerti Ostrov – Stadion Cheb B | 10:4 (kon.) |
Písek – Soběslav | 10:1 (kon.) | | | Lomnice n/P – Frýdlant | 6:3 (kon.) | | | V.Popovice – Vlašim | 9:4 (kon.) |
Hvězda Praha – Bohemians | 7:4 (kon.) | | | Letňany – Roudnice | 9:3 (kon.) |
HC Sparta Praha Sledge – Zlín sledge | 0:4 (kon.) | | | SHK Mustangové – SOHO Olomouc | 3:6 (kon.) |
Znojmo – Salzburg | 2:4 (kon.) |
konec
Kobra Praha B
5:1
(3:0, 0:1, 2:0)
HC Slavoj Zbraslav
Branky a nahrávky:
7. Rečka (Maciboba), 10. Rečka (Zemek), 11. Kostka (Srkal), 57. Kostka (Sysel), 60. Rečka (Finkes) – 32. F. Sedliský (Preizler, Mostecký)
Rozhodčí: Kratochvíl – Dolezal, Beránek
Diváci:
Neproměněná penalta:
Kobra Praha B:
Kucharzyk (Lambrou) – Procházka st., Šubrt, Maciboba, Makalous, Svoboda, Michalů, Srkal, Finkes, Kostka, Beránek, Kyncl, Sysel, Rečka, Zemek, Procházka ml., Ouřada
Náhradníci:
Trenér:
HC Slavoj Zbraslav: Hochsteiger (Fetter) – D. Sedliský, Kodr, Kadlec, Štrébl, Mostecký, Kala, Tichý, Mexbauer, Preizler, F. Sedliský, Martínek, Krupka, Kušev, Pechar
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Slavoj Zbraslav: Hochsteiger (Fetter) – D. Sedliský, Kodr, Kadlec, Štrébl, Mostecký, Kala, Tichý, Mexbauer, Preizler, F. Sedliský, Martínek, Krupka, Kušev, Pechar
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kratochvíl – Dolezal, Beránek
Diváci:
Autorem branky je JAKUB REČKA. Asistence: Martin Finkes.
Autorem branky je MICHAL KOSTKA. Asistence: David Sysel.
Autorem branky je MICHAL KOSTKA. Asistence: Tomáš Srkal.
Autorem branky je JAKUB REČKA. Asistence: Miroslav Zemek.
Autorem branky je JAKUB REČKA. Asistence: Filip Maciboba.
HC Kobra Praha B: Kucharzyk (Lambrou) – Procházka st., Šubrt, Maciboba, Makalous, Svoboda, Michalů, Srkal, Finkes, Kostka, Beránek, Kyncl, Sysel, Rečka, Zemek, Procházka ml., Ouřada
HC Slavoj Zbraslav: Hochsteiger (Fetter) – D. Sedliský, Kodr, Kadlec, Štrébl, Mostecký, Kala, Tichý, Mexbauer, Preizler, F. Sedliský, Martínek, Krupka, Kušev, Pechar
Rozhodčí: Kratochvíl – Dolezal, Beránek.