Olomouc – Warriors Brno 2:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 3:4 (kon.) | Hr. Králové – Liberec 2:1 (2:0 po s.n.)
Chomutov – Sparta 4:6 (kon.) | Třinec – Havířov 13:1 (kon.) | Jihlava – Č. Budějovice 4:0 (kon.)
Ústí n/L – Písek 5:6 (kon.) | Žďár n/S – Kometa Brno 3:4 (po pr.)
HC Dukla Jihlava
4:0 (1:0, 0:0, 3:0)
HC Motor České Budějovice
Neděle 13.10.2013, 12:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • ELIOD extraliga mladšího dorostu

60:00
    Konec zápasu. (14:36:47)

58:30
    Zakázané uvolnění hostů.

58:18

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:59

56:27

56:18
    Vůbec první vyloučení hostů od sedmé minuty. David Matějka (CEM) dostává dvě minuty za faul kolenem. Na vyloučení: 6:3. Zatím bez využití.

56:14
    Dukla se opět osvobozuje.

55:49
    Tvrdá střela Kachyni mířila těsně vedle.

55:38
    Gólman Dukly chytá střelu Vochozky z ostrého úhlu.

55:26
    Hosté ale už jsou opět před Kořenářem.

55:18
    Dukla se osvobozuje.

54:59
    Pět minut před koncem se bude jěště vylučovat. Na trestnou lavici usedá domácí Kryštof Chylík (JIH) na dvě minuty za hákování. Na vyloučení: 6:2. Zatím bez využití.

54:42
    Zakázané uvolnění Dukly.

53:41
    Další ofsajd Dukly.

53:29
    Najman v těsné blízkosti gólmana hostů nepřekonal.

53:18
    Ofsajd Dukly Jihlava.

53:08
    Do téměř samostatného úniku se dostal Karel Schimdayer, ale Kořenář byl opět úspěšný a drží puk v lapačce.

52:35

51:34
    Dukla zahrozila z protiútoku, kde chytá puk Němec.

51:16
    Oliver Pánek se dostal až před gólmana Dukly, ale tam ho o puk připravili obránci červenožlutých.

50:55
    Hosté se usadili před brankou Kořenáře, ale nepřesnou kombinací nyní o puk přicházejí.

50:35
    Jiskřička naděje pro hosty. Lukáš Mareš (JIH) dostává dvě minuty za faul loktem. Na vyloučení: 5:2. Zatím bez využití.

49:46
    Dukla právě vstřelila branku!

Pravděpodobně je rozhodnuto. Dukla je na koni a potvrzuje to i čtvrtým gólem. Branský přihrál puk před Němce na JOSEFA BERKU (1+0), který střílí svůj vůbec první gól za mladší dorost červenožlutých. Asistence: Daniel Branský (2+2).

49:15
    Najman si našel puk ve středním pásmu a dostal se až před Němce, kde se kličkou zbavil beka a z mezikruží vystřelil. Gólman hostů byl ale pozorný.

48:39
    Ofsajd Dukly.

48:11
    Tečovaný puk po střele jednoho z domácích hráčů proklouzal těsně vedle levé tyče Němce.

47:26
    A nyní kryje domácí gólman bekhendovou střelu Brabce z mezikruží.

47:05
    Kořenář si připisuje další úspěšný zákrok.

46:57
    Hosté se ještě snaží s výsledkem něco udělat a napadají teď rozehrávku domácích. Kořenář tak raději po střele Pánka schoval puk ve výstroji.

44:50
    Zakázané uvolnění Českých Budějovic.

44:22
    Před Kořenáře se v stiuaci dva na jednoho dostával Matějka s Pospíšilem, druhý jmenovaný ale nezpracoval dobrou přihrávku svého spoluhráče a celá akce tak vychází do ztracena.

43:30

Tak tohle byla naprostá fantazie, bez jakýchkoliv debat. Co teď provedl s obranou a gólmanem hostů PAVEL KOUSAL (8+2), za to by se nemusel stydět ani kdejaký hráč v extralize. Ve středním pásmu vybojoval dobrým napadáním puk. Do útočného pásma pronikl po pravé straně a přes zkoprnělé beky si to namířil přímo před Němce, kterého si vychutnal a vstřelil tak svůj druhý gól v zápase. Bez asistence.

42:50
    Přihrávka rukou v podání Českých Budějovic.

42:01
    A další šance hostů. Zcela sám byl před Kořenářem Martin Pospíšil, ale první střelou se neprosadil a vzápětí nevyzrál na gólmana Dukly ani dorážkou.

41:44
    Před branku Kořenáře se dostal David Matějka, ale zblízka gólmana Dukly nepřekonal.

41:16

Domácí odskakují svému soupeři na rozdíl dvou gólů! Dominik Adam vybojoval za brankou Němce puk, přihrál před branku, kde našel volného DAVIDA ČERMÁKA (2+3) a ten nedal Němcovi žádnou šanci. Asistence: Dominik Adam (0+3).

40:35
    Oščádal se po krásné individuální akci dostal až do útočného pásma, jeho střelu z levého kruhu opět kryje lapačka Němce.

40:01

I ve druhé třetině byl k vidění pohledný hokej, i když šancí trošku ubylo. Gól ale oproti první části žádný nepadl, takže Dukla zatím stále vede nejtěsnějším rozdílem. Jestli se ve třetí třetině podaří hostům vstřelit gól nebo Dukla těsné vedení uhájí se dozvíme zhruba v 14:04, kdy začne třetí třetina.

40:00

39:35
    Bomba Tomáše Vochozky z levého kruhu málem roztrhla lapačku Kořenáře, ale ten i tak chytá.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:57
    Tečovanou střelu Bahuly raději chytá Kořenář do lapačky.

38:05
    Dukla se opět osvobozuje pouze vyhozením a může být ráda, že není pískáno zakázané uvolnění.

37:03
    Po pravé straně se do útočného pásma probíjel Martin Pospíšil, ale svoji přihrávkou nebyl přesný a nenašel před brankou najíždějícího Karla Schmidmayera.

36:32
    Budějovice jsou stále v tlaku, Dukla se pouze osvobozuje vyhozením puku do středního pásma.

36:00
    Dukla hraje v plném počtu hosté se při přesilovce k vážnější šanci nedostali.

34:50
    Ofsajd hostů.

34:11
    Krátce po vzahování střílel od modré Ondřej Kachyňa, ale jeho dělovka prolétla vedle.

34:00
    Další přesilová hra pro HC České Budějovice. Kryštof Chylík (JIH) dostává dvě minuty za podražení. Na vyloučení: 4:2. Zatím bez využití.

33:34
    Daniel Branský našel před Němcem výbornou přihrávkou najíždějícího Berku, ale ten puk nezpracoval ideálně a o kotouč přichází.

32:39
    Mezi kruhy byl zcela volný Pánek a už se snažil vystřelit, jenže do jeho pokusu vložil na poslední chvíli hůl jeden z beků Dukly.

32:21
    Souboj o puk v rohu za branou Dukly vyhráli Budějovice a jsou u puku.

31:22
    Tečovaná střela Oščádala prolétla těsně vedle levé tyče Němce.

30:57

30:31
    Zmatky v obraně hostů málem využil Váňa, ke kterému se mezi kruhy odrazil puk. Útočník Dukly ale měl již jen málo času na zakončení a jeho bekhendový pokus Němec vyrazil.

30:08
    Dukla se po vzahování osvobozuje a puk je před Němcem.

30:05
    Ani Kachyňa a následně svojí dorážkou Remiáš nepřekonali Kořenáře.

29:50
    Budějovice jsou nastěhovány před Kořenářem a ostřelují ho ze všech stran.

28:57
    Ve stejném čase dostává Vojtěch Pražák (JIH) dvě minuty za nedovolené bránění. Na vyloučení: 3:2. Zatím bez využití.

28:57
    Nepřehledná situace před brankou Kořenáře. Po průniku Vochozky vyrazil domácí gólman puk před sebe a ten potom odrazem od některého z hráčů klouzal pomalu k brankové čáře. Na poslední chvíli jej ale vypíchl Vojtěch Pražák a vzápětí byla posunuta branka Dukly.

28:38
    Nahození Pražáka nebylo přesné a minulo branku.

28:00
    Ondřej Najman ujel obráncům a snažil se vystřelit z pravého kruhu, jenže mířil vedle.

27:19
    Váňa doslova zboural na vlastní obranné modré hráče Budějovic Remiáše.

26:52
    Pokus Chylíka schoval ve výstroji Němec.

26:16
    Stejně tak je tomu i nyní.

25:46
    Jihlavská snaha o kombinaci vyznívá do ztracena, puk končí po teči jednoho z hráčů hostů mimo ledovou plochu.

24:33
    Hraje se svižný hokej ze strany na stranu, ale ani jeden z týmů se není schopen vážněji prosadit.

23:49
    Z protiútoku vypálil z levého kruhu Martin Remiáš, ale levý beton Kořenáře byl na místě.

23:25
    Oščádal v těsné blízkosti trefil pouze boční tyčku Němcovy branky.

23:04
    Jenže hosté u puku nevydrželi dlouho, střelu Oščádala raději přikryl Němec.

22:23
    V rychlostním souboji o puk u svého brankáře byl rychlejší Kryštof Švagr, kterého Mejzlík nepředjel a útočník hostí tak může opět založit útok.

21:37
    Hosté jsou v úvodu druhé části aktivnější, což je dáno zejména přesilovou hrou.

20:22
    Dukla v plném počtu.

20:01

V první třetině jsme sledovali zajímavý hokej s několika dobrými šancemi, gól padl ale jen jeden – a to do sítě hostů, když se po hezké individuální akci prosadil Pavel Kousal. Druhá třetina začne přibližně v 13:19.

20:00

19:50
    Další vyhození Dukly zásluhou Pražáka.

19:35
    A vzápětí za Duklu vyhazuje až k Němcovi Josef Vrátný.

19:22

19:05
    Hra vysokou holí v podání jednoho z beků Českých Budějovic.

19:00
    Ohlášena poslední minuta první třetiny.

18:40

18:22
    Faulujícím hráčem byl Stanislav Huňáček (JIH), který je potrestán za držení protihráče. Na vyloučení: 2:2. Zatím bez využití.

18:22
    David Matějka dostal parádní pas, ve středním pásmu se díky rychlosti zbavil dvou beků a před Kořenářem se pokusil o střelu, jenže byl faulován a nedokázal lépe zakončit.

17:33

A ze situace dva na dva se domácí také prosazují. Huňáček výborně našel PAVLA KOUSALA (7+2), který dostal na útočné modré puk. Jeho první střelu ještě Němec vyrazil, ale k dorážce se dostal znovu útočník Dukly a otevírá tak stav dnešního zápasu. Asistence: Stanislav Huňáček (0+2).

17:22
    Situace dva na dva v podání Dukly.

17:02
    Mareš výborným zákrokem připravil o puk pronikajícího Martina Pospíšila, který by jinak byl u pravé tyče Kořenáře zcela volný.

16:25
    Dukla JIhlava v plném počtu.

16:03
    Oliver 8nek zavezl puk před Kořenáře a Budějovice jsou tak nastěhovány v útočném pásmu.

15:39
    Dukla je při hře ve čtyřech aktivnější, nyní získal cenné vteřinky díky boji o puk ve středním pásmu David Čermák.

15:07

14:59
    Jenže nepřesnou kombinací se připravují o pásmo a Dukla opět vyhazuje.

14:51
    Hosté jsou ale už před Kořenářem.

14:36
    Dukla vyhazuje puk daleko od své branky.

14:25
    První přesilovka pro hosty. Ondřej Najman (JIH) dostává dvě minuty za sekání. Na vyloučení: 1-2.

14:18
    Střelu Najmana a vzápětí i pokus Branského si pohlídal Němec.

13:04
    Ondřej Kachyňa to zkusil z pravého kruhu bekhendem, Kořenář vyráží betonem.

12:07
    Přesto jeden z jejich hráčů dostal puk do útočného pásma a vystřelil, ale lapačka Kořenáře byla opět na místě.

11:58
    Budějovice se pokoušely zakombinovat ve středním pásmu, akce však byla příliš pomalá.

11:35
    Stopku neurovnané části hry dal Kryštof Chylík, který se pokusil zamířit do pravého horního rohu Němcovy branky, nebyl ale přesný.

10:21
    Přesto se ale Oščádal dostal ke střele, jenže jeho pokus nebyl přesný.

10:01
    Váňa hledal ve středním pámu najíždějícího Oščádala, ale přihrávka na něj byla zblokována.

09:42
    Matějka se zleva dostal do útočného pásma a vystřelil. Kořenář je však znovu pozorný.

08:53
    Hosté jsou v plném počtu.

08:06
    Dukle se přesilovka nedaří a nemůže se dostat před Němce.

07:39
    Z protiútoku se ke střele dostal Michal Bláha, ale Kořenář našel puk ve své lapačce.

06:53
    Další přesilová hra pro Duklu. Michal Dvořák (CEM) dostává dvě minuty za faul kolenem. Na vyloučení: 0-2.

06:53
    Znovu to byl Ondřej Najman, který se prodral před Němce. Střelou z pravé strany si ale na gólmana hostů nepřišel.

06:35
    HOsté jsou aktivnější a nadále se tlačí před Kořenáře.

05:58

05:29

05:03
    Za hosty se z protiútoku pokoušel prosadit Remiáš, ale po dobrém zákroku Adama se nedostal ani ke střele.

04:13
    Za brankou Dukly zabojoval Martin Pospíšil a pokoušel se najít mezeru mezi levou tyčí a gólmanem Kořenářem, ale to se mu nepovedlo.

03:29
    První přesilovou hru si zahraje Dukla Jihlava. Erik Bahula (CEM) je potrestán dvěma minutami za nedovolené bránění.

02:35
    Ondřej Najman se dostal z levé strany ke střele, ale Němec si připsal úspěšný zákrok.

01:53
    Pohotová střela Kubeše nemířila mezi tři tyče.

01:24

00:39
    Ze začátku zápasu je aktivnější Dukla.

00:01

HC Dukla Jihlava: Kořenář (Škarek) – Mejzlík, Oščádal, Adam, Kousal, Chylík, Branský – Smutný, Pražák, Najman – Huňáček, Havelka, Čermák – Mareš, Váňa, Vrátný – Berka

HC České Budějovice: Němec (Ovsjannikov) – Schmidmayer, Bláha, Bahula, Pánek, Kaisler, Matys, Klusáček – Kachyňa, Brabec, Remiáš – Dosek, Kubeš, Matějka – Švagr, Dvořák, Vochozka – Pospíšil

Rozhodčí: Paulík – Brabec, Horký.

S dalšími informacemi se přihlásím krátce před zápasem.

Ondřej Najman, 7 zápasů, 9 bodů (5+4).
    CEM: Oliver Pánek, 7 zápasů, 8 bodů (4+4).

Nejproduktivnější obránce:
    JIH:
    Vojtěch Pražák, 7 zápasů, 4 body (0+4).
    CEM: Ondřej Kachyňa, 7 zápasů, 2 body (1+1) a Jiří Kubeš, 7 zápasů, 2 body (0+2).

Českým Budějovicím patří po sedmi zápasech až šestá pozice. Jihočeši si prozatím připsali jen tři výhry a čtyřikrát odcházeli ze zápasu poraženi.

Dukla zatím hraje velmi dobře, v tabulce jí patří třetí místo a to kvůli jen horšímu rozdílu vstřelených a inkaovaných branek. Tým kolem nejproduktivnějšího hráče Ondřeje Najmana si připsal zatím pět vítězství a dvě porážky.

Dobrý den, ještě jednou vítejte u utkání ELIOD extraligy mladšího dorostu, ve kterém se domácí Dukla Jihlava utká s Českými Budějovicemi.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 18. Kousal (Huňáček), 42. Čermák (Adam), 44. Kousal, 50. Berka (Branský)

HC Motor České Budějovice: Němec (Ovsjannikov) – Schmidmayer, Bláha, Bahula, Pánek, Kaisler, Matys, Klusáček – Kachyňa, Brabec, Remiáš – Dosek, Kubeš, Matějka – Švagr, Dvořák, Vochozka – Pospíšil

Rozhodčí: Paulík – Brabec, Horký