HC Litvínov – Třinec 3:2 (kon.) | HC Plzeň – Zlín 1:2 (kon.) | Kladno – Vsetín 3:4 (kon.)
Liberec – Č. Budějovice 4:2 (kon.) | Chomutov – Vítkovice 3:0 (kon.) | Slavia – Olomouc 3:2 (2:1 po s.n.)
Mladá Boleslav – Jihlava 5:2 (kon.) | Sparta – Kometa Brno 1:5 (kon.)

53:43
    Chlapík míří na trestnou lavici, je tu přesilovka Brna.

48:01
    Mikliš vyloučen za nebezpečnou hru vysokou holí.

43:39
    Kozel vyloučen za sekání.

40:01

Brňané jasně ovládají dnešní duel a zaslouženě vedou 5:1. Ve druhé třetině se prosadili Zbořil a dvakrát Jenyš. Za domácí jen Chlapík.

40:00

39:19
    Soumelidis vyloučen za hákování.

38:02
    Kometa právě vstřelila branku!
    Kometa pokládá další stavební kámen k dnešnímu vítězství. Po pěkné kombinaci v útočném pásmu se prudkou ranou prosadil nebráněný PAVEL JENYŠ. Asistence: Adam Raška.

34:34
    PAVEL JENYŠ dostává ideální přihrávku v úniku dvou na jednoho a střelou pod víko překonává Neužila. Asistence: Pavel Krünwald, Roman Dymáček.

32:36
    Hostům se daří odskočit. Jenyšovo nahození tečuje za Neužila JAKUB ZBOŘIL. Asistence: Pavel Jenyš.

26:51
    Skřivánek vyloučen za nebezpečnou hru vysokou holí.

22:27
    Vágner vyloučen za hrubost.

21:38
    Sparta právě vstřelila branku!
    Holešovickým se vstup do druhé třetiny daří na jedničku. Přesnou střelou k tyči se prezentoval FILIP CHLAPÍK. Asistence: Jiří Černoch.

20:01

V první třetině vstřelila aktivnější Kometa domácím dvě branky. Sparta ale v závěru stupňovala svůj tlak, také díky přesilové hře. Gól dali Raška s Cívkou, druhá třetina slibuje zajímavé drama.

Jiří Liebreich

Branky a nahrávky: 22. Chlapík (Černoch) – 11. Raška (Jenyš, Kunce), 15. Cívka (Raška), 33. Zbořil (Jenyš), 35. Jenyš (Krünwald, Dymáček), 39. Jenyš

HC Sparta Praha: Neužil – Mikliš, Skřivánek, Vokurka, Bílek, Březina, Vacek, Schwamberger, Augustin, Arnošt, Brejcha, Litera, Hemr, Chlapík, Pulkrab, Budiak, Černoch, Brém, Soumelidis, Krudenc.
    HC Kometa Brno: Klimeš – Šidák, Cívka, Mytiska, Štancl, Klaus, Sedlák, Zbořil, Vojáček, Vágner, Kozel, Dymáček, Raška, Kunce, Kusko, Beneš, Jenyš, Král, Carčic, KGrunwald, Pelikán.