Prievidza – Michalovce 4:3 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Trnava 2:4 (kon.) | Topoľčany – Spišská N. Ves 3:6 (kon.)
SR 18 – Prešov 2:3 (kon.) | Pov. Bystrica – Bardejov 3:2 (kon.) | Detva – Senica 2:3 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
2:4 (0:1, 1:2, 1:1)
HK Gladiators Trnava
sk Pátek 25.10.2013, 17:00 • ZŠ Liptovský Mikuláš • 1. liga (SR)

Ďakujem za pozornosť, želám ešte pekný zvyšok piatkového večera. (19:21:00)

Stretnutie v Liptovskom Mikuláši sa nám pred malou chvíľou skončilo. Domáci fanúšikovia odchádzajú po výsledku 2:4 sklamaní. Objektívne treba priznať, že hostia boli lepším tímom a zaslúžene si odvážajú všetky body...

60:00

59:56
    Hovorka von, skandujú domáci fans.

59:48
    V závere odchádza na trestnú aj Devečka za bránenie.

59:35
    Duchoň opäť v bránke.

59:35
    Domáci hráč Špila inkasuje dve minúty za údery. Inkasuje aj desať minútový osobný trest.

59:35
    Špila teraz vybehol na Hlucha, tomu sa do bitky ísť nechcelo.

59:00
    Liptáci odvolali brankára.

58:56
    Domáci kouč Hovorka si vzal oddychový čas.

58:44
    Hluch to skúšal strelou, no Duchoň vyráža.

57:46
    Špilova ťahaná strela nerobila brankárovi Trnavy najmenší problém.

57:00
    Do konca záverečnej časti hry zostávajú tri minúty.

55:49
    Hála prikrýva puk pred Matejkom.

53:13
    Trnava dala gól!
    Domáci pykajú. Trnava dáva štvrtý gól, jeho autorom je ROMAN JURÁK, ktorý premenil prihrávku od Barana.

52:50
    Vartovník sám pred brankárom bekhendom vedľa bránky.

52:00
    Hála bol pri puku skôr ako Vartovník.

50:00
    Kuricovu strelu pred bránkou tečoval Poliaček, no trafil len Hálove betóny.

49:41
    Nitrianskeho delovka míňa bránku Hálu.

48:56
    Devečka od modrej míňa bránku, vzápätí to skúša aj Bartík.

Michal Paška

Branky a nahrávky: 36. Laco (Špila), 47. Kuric (Bartík, Devečka) – 17. Čunderlík (Loydl, Kubica), 27. Poláček (Čunderlík, Hlinka), 30. Domaev (Schmidt, Poláček), 54. Jurák (Baran)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Duchoň – Špila, Devečka, Bača, Nitriansky, Lehocký, Mezovský, Laco, Janči – Kadura, Kuric, Bartík, Poliaček, Piatka, Marcinko, Vartovník, Broska, Bokroš, Mach, Matejka, Roháč.
    HK Gladiators Trnava: Hála – Reho, Poláček, Hronec, Šišmič, Kubica, Loydl, Furdek, Achs – Dudáš, Čunderlík, Hluch, Baran, Hlinka, Jurák, Božik, Schmidt, Domaev, Šešlija, Grman, Hano.

Rozhodčí: Majling – Číž, Farkaš.