Třinec – Mountfield HK 3:6 (kon.) | Litvínov – Pardubice 5:1 (kon.) | Plzeň – Liberec 5:2 (kon.)
Kladno – Zlín 3:2 (po pr.) | K. Vary – Vítkovice 1:4 (kon.) | Slavia – Kometa Brno 4:1 (kon.)
Sparta – Chomutov 3:0 (kon.)
HC Sparta Praha
3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
Piráti Chomutov
Pátek 25.10.2013, 18:30 • Tipsport Aréna • Tipsport extraliga

Sparta si připisuje pátou výhru v řadě, čtvrtou nulu má gólman Tomáš Pöpperle. Chomutov byl ale dnes houževnatým soupeřem, který první dvě třetiny statečně vzdoroval. Zlomily ho až dvě rychlé branky v úvodu třetí části. To je pro dnešek vše, díky za pozornost. (20:45:18)

60:00

59:20
    Tipsport Aréna je na nohou a už oslavuje další domácí výhru.

57:27
    Pechův pokus z mezikruží končí po teči beků vysoko nad brankou.

56:07
    V posledních okamžicích je hra hodně neurovnaná, mírně aktivnější je Sparta.

54:31
    Sparta je v plném počtu.

54:21
    Mrázek byl sám před odkrytou klecí, ale Pöpperle se fantasticky přesunul a zachránil čisté konto!

53:48
    Hosté hráli v brankovišti, rozhodčí hru vykazuje do středního pásma.

52:31
    Ivan Rachůnek dostává dvě minuty za hákování.

51:47
    Chlapík mohl zaznamenat svůj první gól za Spartu. Po přihrávce od Formana byl sám před prázdnou klecí, ale puk promáchl!

51:20
    V dalším solo úniku byl Bahenský, stahoval si puk na bekhend a šikovně nakonec zkoušel forehand, ale těsně minul.

51:10
    Mrázek pálil po přihrávce z rohu jen do Pöpperleho.

50:00
    Chomutov je v plném počtu.

49:50
    Vyraženou střelu chtěl do klece vrátit Simon, ale byl u puku o chvíli později, než bylo třeba!

48:35
    Po výborné narážečce ve středním pásmu se dostal do zakončení Ivan Rachůnek, ale jeho kličku do bekhendu Řehoř vykryl!

48:00
    Ve středním pásmu hákoval Hřebejk a Sparta si zahraje přesilovku.

46:42
    Hosté vůbec nevystřelili na branku a Sparta je v plném počtu.

45:47
    Chomutov hraje přesilovku bídně, do šance se naopak mohl proháčkovat Lukáš Pech, ale puk mu utekl. Sparta teď na ledě jasně kraluje, a to přesto, že je ve čtyřech.

44:42
    Piráti dostanou příležitost korigovat výsledek. Petr Ton nezvykle už dnes podruhé na trestné lavici. Dvě minuty za podržení.

Robin Mana

Branky a nahrávky: 2. Rachůnek I. (Přibyl, Klimek), 42. Přibyl (Kubát, Pech), 44. Buchtele (Kumstát)

HC Sparta Praha: Pöpperle (Sedláček) – Kubát, Piskáček, Švrček, Krejčík, Sičák, Philipp (A), Hrbas – Ton, Simon, Rolinek (C) – Kumstát, Pech, Buchtele – Klimek, Přibyl, I. Rachůnek (A) – Chlapík, Bahenský, Forman. Trenér: Josef Jandač.
    Piráti Chomutov: Řehoř (Hanuljak) – Krstev, Malec, Mrázek, Pulpán (A), Mazanec, Kučný, Šulák – Hřebejk, Svoboda, Bartečko (C) – Hruška, Divíšek (A), Kubinčák – Kaše, Kämpf, Račuk – Jíra, Charousek, Šagát. Trenér: Jiří Čelanský.

Rozhodčí: Homola, Pavlovič – Charvát, Frodl

Diváci: 4 985