Boston – San Jose 2:1 (kon.) | Philadelphia – NY Rangers 2:1 (kon.) | New Jersey – Vancouver 2:3 (0:1 po s.n.)
Montreal – Anaheim 4:1 (kon.) | Tampa – Chicago 6:5 (po pr.) | Nashville – Winnipeg 3:2 (po pr.)
Minnesota – Carolina 3:1 (kon.) | Dallas – Calgary 5:1 (kon.) | Edmonton – Washington 1:4 (kon.)
Los Angeles – Arizona 7:4 (kon.)
Nashville Predators
3:2 (1:0, 0:1, 1:1 - 1:0)
Winnipeg Jets
Pátek 25.10.2013, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

Československá stopa v utkání:

Michael Frolík (WIN): 0+1, 5 střel, čas na ledě 14:58.
    Ondřej Pavelec (WIN): 30 zákroků, 3 obdržené branky. (04:56:33)

Hvězdy v utkání:

1. Craig Smith (NSH): 1+0
    2. Carter Hutton (NSH): 34 zákroků, 2 obdržené branky
    3. Blake Wheeler (WIN): 1+0

Dnešní utkání tak tedy končí nakonec přeci jen úspěšněji pro domácí Nashville, který sice v závěru třetiny přišel o jednobrankové vedení, ale nakonec po chybě hostujícího obránce prostřelil Pavelce Smith a rozhodl tak ve prospěch Predátorů.

64:43
    Nashville právě vstřelil branku!
    Už to vypadalo, že rozhodovat o dnešním vítězi budou až samostatné nájezdy, ale Byfuglien po veliké chybě v obraně ztratil kotouč, ke kterému se dostal CRAIG SMITH, jehož střela prošla až za Pavelcova záda. Asistence: David Legwand.

64:03
    Probíhá poslední minuta prodloužení.

63:20
    Střely na branku v dnešním utkání jsou velmi vyrovnané 32:34.

62:17
    Další tvrdá střela domácích, která ovšem na branku nemířila.

61:39
    Znovu se hraje v útočné třetině hostů.

61:02
    Pavelec musel zasahovat proti nepříjemnému pokusu Cullena.

60:37
    Zakázané uvolnění domácích.

60:25
    Do prodloužení vstoupil aktivněji Winnipeg.

60:01

Ani třetí třetina nerozhodla a tak nás čeká prodloužení, případně samostatné nájezdy. Ve třetí části vstřelila obě mužstva po jedné brance. Nejprve ve 47. minutě zajistil vedení domácím Hörnqvist a v 57. minutě vyrovnával Blake Wheeler. Do prodloužení tak nastupujeme za stavu 2:2.

60:00

59:13

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:29
    První polovina přesilové hry hostům větší příležitost nepřinesla.

57:13
    Mike Fisher odchází na trestnou lavici na 2 minuty za sekání a hosté si zahrají v početní převaze.

Dušan Šitner

Branky a nahrávky: 16. Weber (Legwand, Forsberg), 47. Hörnqvist (Fisher, Jones), 65. Smith (Legwand) – 34. Peluso (Jokinen, Frolík), 57. Wheeler (Bogosian, Ladd)

Nashville Predators: Hutton (Hellberg) – Jones, Weber, Ekholm, Klein, Bartley, Ellis – Wilson, Fisher, Hornqvist – Smith, Cullen, Bourque – Stalberg, Legwand, Forsberg – Nystrom, Gaustad, Hendricks, Spaling, Clune.
    Winnipeg Jets: Pavelec (Montoya) – Clitsome, Byfuglien, Bogosian, Enstrom, Postma, Stuart – Setoguchi, Little, Ladd – Wheeler, Scheifele, Kane – Frolík, Jokinen, Halischuk – Peluso, Tangradi, Wright.

Rozhodčí: Koval, Pochmara – Kovalchik, McElman

Diváci: 16075