HC Plzeň – Letňany 8:1 (kon.) | K. Vary – Ústí n/L 9:0 (kon.) | Třinec – Poruba 2011 10:1 (kon.)
Liberec – Mladá Boleslav 4:1 (kon.) | Kladno – Sparta 4:2 (kon.) | Slavia – Písek 4:3 (po pr.)
Zlín – Havířov 3:2 (2:0 po s.n.) | Vsetín – Kometa Brno 3:5 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 3:2 (kon.)
Č. Budějovice – Jihlava 4:0 (kon.) | Pardubice – Hr. Králové 3:2 (1:0 po s.n.)
HC Energie Karlovy Vary
9:0 (3:0, 2:0, 4:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
Pátek 25.10.2013, 13:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Extraliga staršího dorostu

A je tu konec dnešního utkání, které nám přineslo mnoho gólů, ale jen z jedné strany. Domácí nedali Lvům nejmenší šanci. Již po první třetině vedli 3:0 a skóre stále navyšovali. Nakonec se ukazatel zastavil na čísle devět. K výraznému brankovému rozdílu přispěl hattrickem Václav Krliš, který i dnes ukázal, jak je platným hráčem. Toto je pro dnešek vše. Přeji vám krásný zbytek odpoledne a budu se těšit u dalších onlajnů na shledanou. (15:13:54)

60:00

58:31
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Enegie využívá přesilovou hru! Roztočila v útočném pásmu kolotoč a MARTIN OSMÍK zvyšuje na 9:0! Asistence: Václav Krliš a Jiří Janota.

57:39
    Oddechový čas pro domácí.

57:39
    A je tu přesilovka 5 na 3! Vyloučen Petr Michajličenko (UNL) na minuty za hákování.

56:30
    Vyloučen hráč z hostujícího týmu Martin Tůma (UNL) na dvě minuty za sekání.

55:28
    Stejná šance na druhé straně! Hosté jeli ve dvou sami na gólmana Harakala, ten ale výborným zákrokem šanci zneškodnil!

54:01
    Obrovská šance domácích, kteří šli dva na jednoho! Zvědělík ale secvakl betony včas a skóre se tak nemění.

52:59
    Zakázané uvolnění hostů. Vhazuje se po pravici Zvědělíka.

51:47
    Nevídaná situace. Domácí jsou již přes půl minuty uzamknuti ve svém obranném pásmu. Ústečtí jsou však v koncovce velice nepřesní.

50:28
    Dominik Beer teď tvrdě, ale čistě sestřelil hostujícího hráče u mantinelu.

48:14
    Po delší době měli hosté kotouč ve svém držení, ale dlouho jim to nevydrželo. Domácí opět kontrolují hru.

47:02
    Domácí teď kontrolují hru a nepučují hostům puk.

45:41
    Myslím, že tohle už je pro hosty na hození ručníku! VÁCLAV KRLIŠ proklouzl ústeckou obranou jako nůž máslem a zvyšuje stav zápasu na 8:0! Tímto gólem také dokonal hattrick! Bez asistence.

44:03
    Toto už je ze strany domácích exhibice! Po nedůrazné hře hostů na brankovišti dotlačil TOMÁŠ RUBEŠ puk až za Zvědělíka! Asistence: Martin Trapl

42:24
    A teď chyba hostů, kteří špatně rozehráli, namazali přímo na hůl Martinu Osmíkovi, který ještě přiťukl do jízdy VÁCLAVU KRLIŠOVI, ten vymýchal hostujícího golmana a zvyšuje stav zápasu na 6:0! Asistence: Martin Osmík

40:57
    Oba týmy hrají v plném počtu.

40:50
    Filip Rubeš teď na druhé straně prověřil domácího golmana, ten však střelu likviduje.

40:30
    Je vidět, že domácím gólový rozdíl nestačí a neustále se tlačí do zakončení.

Tomáš Hála

David Košinár

Branky a nahrávky: 3. Bahounek, 14. Soudský, 15. Krliš (Janata, Rubeš), 29. Osmík (Janata, Bahounek), 40. Janata (Dimitrov, Adam), 43. Krliš (Osmík), 45. Rubeš (Trapl), 46. Krliš, 59. Osmík (Krliš, Janota)

HC Energie Karlovy Vary: Harakal (Frček) – Bahounek, Binias, Adam, Soudský, Rulík (C), Beer – Rubeš, Janata, Krliš, Čejka, Osmík, Trapl, Čupa, Dimitrov, Nguyen, Hubáček
    HC Slovan Ústí nad Labem: Zvědělík (Kosina) – Hucek, Loukota, Melichar, Michajličenko – Zdvořáček, Navarra, Kopta (C), Tůma, Amirov, Kašek, Rubeš, Koval, Drha, Ozom, Techl

Rozhodčí: Zubzanda – Belko, Maloušek