Marseille – Remeš 2:3 (kon.) | Bastia – Nice 1:0 (kon.) | Guingamp – Ajaccio 2:1 (kon.)
Lorient – Sochaux 2:1 (kon.) | Toulouse – Rennes 0:5 (kon.) | Valenciennes – Évian TG 0:1 (kon.)
Valenciennes FC
0:1 (0:0)
Évian Thonon Gaillard
Sobota 26.10.2013, 20:00 • Stade du Hainaut • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

90+2
    Žlutá karta pro hostujícího Sougoua za zdržování hry.

90
    Domácí ještě posilují ofenzivu. Saez vystřídá Neryho.

89
    Poslední střídání hostujícího mančaftu. Koné přichází na poslední minuty místo Cambona.

85
    Nový hráč na hřišti – Ehret – hned vidí žlutou kartu. Takticky zastavil hrozivě se vyvíjející brejk domácích.

84
    Během gólové radosti stihli hosté vystřídat. Místo Barbosy přišel na pažit Ehret.

82
    Évian právě vstřelilo branku!
    Hosté se deset minut před koncem dostávají do vedení! MODOU SOUGOU se na levém křídle zbavil svého strážce Angouy a sám proti Penneteauovi se přesnou střelou k tyči nemýlil. Hosté tak zasahují domácímu celku tvrdý verdikt v závěrečných minutách.

78
    První žlutá karta i pro hosty. Vidí ji Cambon.

75
    Po přímém kopu vznikly velké zmatky v hostující šestnáctce. Hansen si na tuhle standardní situaci vyběhl příliš ze své brány, míč ho přeletěl, hostující gólman se však rychle dokázal vrátit ke své brankové čáře a na poslední chvíli vyboxoval míč mimo.

72
    První žlutá karta v zápase, vidí ji domácí Bahebeck za jeden z nebezpečně vyhlížejících vzdušných soubojů.

67
    Domácí trenér tak mění rozestavení svého mužstva na 4-4-2. Pujol doplní na hrotu Le Talleca.

67
    Ariel Jacobs připravil první střídání domácího týmu. Ze hřiště odešel Dossevi, místo něj registrujeme na pažitu Pujola.

66
    A další obrovská šance domácího týmu! Nguette se po dalším rohovém kopu domácích dostal v šestnáctce do ideální střelecké pozice, míč však poslal jen do tyče. Hsoté mohou být velmi rádi, že se skóre nemění.

63
    První střídání v zápase. Hostující Ruben přichází místo Benezeta.

61
    Zatím asi největší šance zápasu a v ní domácí celek! Dossevi našel centrem u vzdálenější tyče zcela volného Bahebecka, který však trestuhodně nedokázal umístit míč do volné části brány. Ano, i to se dá nedát.

53
    Pěkná individuální akce domácího Bahebecka, který se z levého křídla dostal až do střelecké pozice. Nebýt skvělého zásahu obránce Wasse, který míč srazil do boční sítě, měl by hostující brankář Hansen co dělat.

34
    Doumbia v zajímavé šanci! Domácí útočník a zároveň bývalý hráč nedalekého Rennes si naběhl do šestnáctky hostí, hlavou však nakonec míč poslal těsně nad.

10
    Zajímavá šance domácího útočníka Le Talleca. Skvělý centr domácího Bahebecka našel nabíhajícího si útočníka Le Talleca, který v pádu poslal pumelenici jen těsně mimo tyč hostující brány.

4
    Do šance se dostali vzápětí i hosté. Bénézet poslal do šestnáctky osamoceného Sougoua, který však míč poslal velmi nepřesně. Slibně vyhlížející kontr hosté tak nic nepřinesl.