Skalica – Banská Bystrica 5:4 (kon.) | Košice – Žilina 5:0 (kon.) | Poprad – Nitra 1:2 (2:3 po s.n.)
Zvolen – Martin 5:2 (kon.) | Piešťany – Trenčín 3:4 (0:1 po s.n.)
po s.n. (2:3)
HK Poprad
1:2 (0:0, 1:1, 0:0 - 0:0)
HK Nitra
sk Neděle 08.12.2013, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR)

56:28
    Domáci si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za podrazenie odchádza sadnúť obranca Michal Novák, ktorý tvrdo fauloval Paukovčeka pri jeho úniku.

40:16
    Nitrania si v úvode tretej tretiny zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si tentokrát za podrazenie odchádza sadnúť útočník Juris Stals.

37:17
    Domáci si opäť zahrajú v početnej výhode. Za útočný faul – hákovanie na popradského obrancu Kasanického si na dve minúty odchádza sadnúť Hamrák. Ten obdržal aj 10minútový osobný trest za nešportové správanie.

34:33
    Popradčania si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za seknutie odchádza sadnúť Roman Tománek.

26:11
    Vidíme vylúčenia na oboch stranách. Hlavný rozhodca Lokšík poslal na trestnú lavicu hráčov Krotáka a Raisa – obaja dve minúty za krosček.

25:47
    Popradčania si zahrajú v krátkej (jednosekundovej) početnej výhode o dvoch mužov. Na dve minúty si za držanie odchádza sadnúť hosťujúci útočník Filip Bajtek.

23:48
    Popradčania si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za podrazenie odchádza sadnúť Miroslav Pupák.

18:52
    Nitrania si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za držanie hokejky odchádza sadnúť domáci útočník Martin Belluš.

15:07
    Nitrania budú hrať v početnej výhode. Na dve minúty si za nedovolené bránenie odchádza sadnúť Daniel Brejčák.

12:41
    Popradčania si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za hákovanie odchádza sadnúť útočník Tomáš Chrenko, ktorý pred nitrianskou bránou fauloval Lapšanského.

Branky a nahrávky: 40. Mlynarovič (Jáchym, Kroták) – 21. Stümpel (Pupák, Tománek), 65. Stümpel

HK Poprad: Sidor (Sedlačko) – Gaborčík, Drábek, Jáchym, Kasanický, D. Brejčák, Makovský, Gápa, M. Nagy – Sýkora, Stals, Lapšanský – S. Takáč, Paukovček, Belluš – Kroták ("C"), Mlynarovič, Vaic – Paločko.
    HK Nitra: Kristan (Zima) – Nádašdi, Milo ("A"), Ordzovenský, Rais, Ďurkech, M. Novák, Štumpf – Kováčik ("A"), Chrenko, H. Ručkay – Tománek, Stümpel ("C"), L. Novák – Segľa, Hamrák, Bajtek – Piačka, Kmeč, Pupák.

Rozhodčí: Peter Lokšík – Miroslav Valach, Tomáš Holienka