Boston – Washington 3:0 (kon.) | Winnipeg – Los Angeles 1:3 (kon.) | Tampa – Buffalo 1:3 (kon.)
Chicago – Columbus 6:1 (kon.) | Nashville – St. Louis 1:2 (kon.) | Detroit – Colorado 2:3 (po pr.)
Dallas – Vancouver 6:1 (kon.) | Arizona – Montreal 5:2 (kon.) | Edmonton – NY Islanders 3:2 (po pr.)

Phoenix právě vstřelil branku!
    A je zřejmě definitivně rozhodnuto, domácí využívají přesilovou hru a prchají do tříbrankového vedení! Keith Yandle svižnou střelou od modré čáry otřel puk o SHANA DOANA a od něj skončil přesně v horním rohu Budajovy branky! Asistence: Keith Yandle a Oliver Ekman-Larsson.

52:39
    Domácí si ke všemu zahrají přesilovku, včerejší posila z Floridy Mike Weaver je vyloučen za sekání.

51:43
    Tak to je osvobození pro domácí! Vrbata vybojoval na obranné modré čáře puk, vyslal dopředu Chipchuru, který mu černý kus pryže vrátil přesně na hokejku a RADIM VRBATA se trefil přesně mezi Budajovy betony! Asistence: Kyle Chipchura.

50:28
    Obrovská šance domácích! Halpern vybojoval v rohu kluziště puk, navezl ho před branku, kde se snažil skórovat David Moss, Budaj se ale roztáhl jak široký, tak dlouhý na brankové čáře a nepustil puk do své branky!

42:49
    Jeff Halpern fauloval ihned po vhazování a je vyloučen na 2 minuty za podražení.

40:57
    Smith musel hned v úvodní minutě třetí třetiny čelit obrovské šanci hostů, Gallagher se natlačil přes Yandlea do šance, Smith ale vytáhl výborný zákrok stejně jako proti následující dorážce!

39:43
    Korpikoski se v závěru druhé třetiny dostal do obrovské šance, z mezikruží ale netrefil branku!

34:53
    Montreal právě vstřelil branku!
    Nakonec se ale přeci jen hosté prosazují! Po další Subbanově ráně před brankou puk tečoval ALEX GALCHENYUK, který tak snižuje na rozdíl jediné branky! Asistence: P. K. Subban a Andrej Markov.

33:24
    Oliver Ekman-Larsson sice výborně vybojoval puk, poté jej ale z rohu kluziště poslal až na tribunu, hosté si tak zahrají dlouhou přesilovku 5 proti 3!

33:09
    Martin Erat je vyloučen za hákování, třetí přesilová hra pro Montreal ve druhé třetině.

28:16
    Další vyloučení na straně Coyotes, Oliver Ekman-Larsson míří na trestnou lavici na 2 minuty za držení.

25:21
    Hosté sice vstřelili branku, hlavní rozhodčí ale hned ukazuje, že nebude uznána, David Desharnais totiž v brankovišti bránil Smithovi v chytání!

23:10
    Mike Smith nyní podržel svůj tým! Po ráně Subbana od modré čáry se k dorážce dostal Max Pacioretty, domácí brankář ale uchránil svůj tým!

21:55
    Montreal si zahraje první přesilovou hru v zápase, za sekání je vyloučen Mike Ribeiro.

19:52
    Nakonec se ale opět radují domácí po další parádně sehrané akci! Mike Ribeiro zavezl kotouč do útočného pásma, z rohu kluziště zpětnou přihrávkou našel OLIVERA EKMANA-LARSSONA, který poslal puk přímo pod víko Budajovy branky! Asistence: Shane Doan a Mike Ribeiro.

15:04
    Když už to ale konečně domácí dokázali, je z toho hned vedoucí branka! Ribeiro čekal s rozehrávkou, poté posunul puk na modrou čáru na Michaela Stona, jehož tvrdou ránu před Budajem přesně tečoval LAURI KORPIKOSKI! Asistence: Michael Stone a Mike Ribeiro.

13:19
    Coyotes si zahrají druhou přesilovou hru v dnešním zápase, za podražení je vyloučen Lars Eller.

11:12
    Další obrovskou šanci domácích spálil Rob Klinkhammer, který dorážel z bezprostřední blízkosti, Budaj zasáhl pravým betonem!

10:23
    Radim Vrbata měl před sebou odkrytou branku, Budaj se totiž nestihl po předchozím zákroku přemístit, český forvard ale nepochopitelně minul odkrytou část branky, diváci v hale už zvedali ruce nad hlavu!

07:16
    Hosté rychle srovnávají, tvrdou střelou od modré čáry se prosazuje ANDREJ MARKOV! Asistence: P. K. Subban a Brendan Gallagher.

3:48
    Za nedovolené bránění je vyloučen na 2 minuty Gallagher. Přesilová hra pro Phoenix.

2:08
    Autorem branky je RADIM VRBATA. Asistence: David Schlemko a Kyle Chipchura.

Adam Lacek

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 3. Vrbata (Schlemko, Chipchura), 16. Korpikoski (Stone, Ribeiro), 20. Ekman-Larsson (Doan, Ribeiro), 52. Vrbata (Chipchura), 54. Doan (Yandle, Ekman-Larsson) – 8. Markov (Subban, Gallagher), 35. Galchenyuk (Subban, Markov)

Arizona Coyotes: Smith (Greiss) – Ekman-Larsson, Michálek, Yandle, Morris, Schlemko, Stone – Boedker, Vermette, Doan (C) – Erat, Ribeiro, Vrbata – Korpikoski, Halpern, Moss – Klinkhammer, Chipchura, McMillan
    Trenér Dave Tippett.

Montreal Canadiens: Budaj (Tokarski) – Subban, Jemelin, Markov, Tinordi, Murray, Weaver – Pacioretty, Desharnais, Gallagher – Galchenyuk, Plekanec, Gionta (C) – Bourque, Briere, Vanek – Moen, White, Eller