Winnipeg – Ottawa 3:5 (kon.) | Tampa – Boston 3:4 (0:1 po s.n.) | New Jersey – Carolina 5:4 (kon.)
Washington – Arizona 3:2 (kon.) | Toronto – Philadelphia 4:3 (po pr.) | Nashville – Columbus 0:1 (kon.)
Dallas – Minnesota 4:3 (kon.) | Vancouver – Calgary 2:1 (kon.) | San Jose – Montreal 4:0 (kon.)
NY Rangers – Detroit 3:0 (kon.) | Florida – Boston 2:5 (kon.)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
1:4 (0:0, 1:2, 0:2)
HC Tábor
Neděle 09.03.2014, 17:00Play-off 2. ligy, skupina Západ

59:12
    Ještě se ale bude vylučovat. Pelhřimovský Votápek vyloučen na dvě minuty za hrubost a hostující Seidl taktéž za hrubost.

56:18
    Další přesilovka po hosty. Adam míří na trestnou lavici za napadení.

54:18
    Nedovolených zákroků přibývá. Plachý vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl. Oba celky hrají ve čtyřech.

53:35
    Krätzer nešetrně narazil Dominika Kasalého na mantinel a táborský hráč si jde odpykat dvě minuty za vražení na hrazení.

51:42
    Tábor právě vstřelil branku!
    Hosté se trefují při hře čtyři na čtyři. Luboš Heršálek vyhrál vhazování na RADKA SEIDLA, jenž rychlou střelou z vrcholu pravého kruhu prostřelil Brabce mezi nohy. Asistence: Luboš Heršálek.

51:37
    Nedorost ujel pelhřimovským hráčům při oslabení a během zakončení ho seknul Novotný, který už míří na trestnou lavici.

50:34
    Pelhřimov si zahraje další dvojnásobnou přesilovku. Kanov jde na lavici hanby za podražení. Hosté budou hrát 32 sekund ve třech.

49:06
    Počet hráčů na ledě se srovná. Liška putuje za katr za vysokou hůl.

47:29
    Za krosček putuje na trestnou lavici Adam Vylíčil.

44:11
    Svoboda s Votápkem se hnali na jediného obránce, ale Klestil zlikvidoval rychlou střelu Svobody.

43:41
    Tak dlouho si kohouti nahrávali, až na levém kruhu dostal více prostoru TOMÁŠ ČERNÝ, jenž nekompromisní střelou švihem pod horní tyč využívá přesilovou hru. Asistence: Jan Matušík a Martin Havran.

42:32
    Dominik Kasalý vyloučen na dvě minuty za podražení.

39:25
    Kadlec se dostal před Klestilem k dorážce, ovšem puku scházelo za brankovou čáru několik málo centimetrů.

38:26
    Tak dlouho byl Pavlík osekáván, až rozhodčímu vyletěla pravice do vzduchu. Za sekání vyloučen Jan Kanov.

33:48
    Po tlaku domácích přichází trefa hostů. Jakub Krätzer si vedle Brabcovy brány počkal na najíždějícího RADKA SEIDLA, jenž první střelou pelhřimovského gólmana nepřekonal, načež nezvládl bruslařský obrat. V pádu však ještě dokázal vystřelit a střelou po ledě otáčí skóre utkání. Asistence: Jakub Krätzer.

28:21
    Kohouti využívají přesilovou hru. Tomáš Černý z rohu našel před bránou volného DAVIDA NEDOROSTA, který tvrdou střelou z mezikruží prostřelil Brabce. Asistence: Tomáš Černý a Martin Havran.

22:58
    Lední Medvědi Pelhřimov právě vstřelili branku!
    Pelhřimov se ujímá vedení. Martin Hadrava našel zpoza brány JAKUBA KADLCE, který nekompromisní střelou z mezikruží překonal Klestila. Asistence: Martin Hadrava

18:47
    Kanov jde na trestnou lavici a Medvědi mají možnost dvouminutové přesilové hry 5 na 3, jelikož stále běží pětiminutový trest táborského hráče.

15:48
    Poté, co měl Brabec již puk ve svém klíně, zaútočil Mrkvička nesmyslně na Novotného. Táborský hráč vyfasoval pětiminutový trest plus do konce utkání za píchnutí holí. Ale vylučuje se i na pelhřimovské straně. Radek Novotný si odsedí dvě minuty za krosček.

14:27
    Přesilovou hru si nyní zahraje hostující celek Vylíčil bude pykat za hákování.

11:56
    Martin Mařík míří již potřetí na trestnou lavici za vysokou hůl.

06:59
    Přesilová hra Pelhřimova končí. Marek Hadrava putuje za katr za hákování.

06:02
    Medvědi si zahrají další přesilovou hru. Na trestnou lavici usedá opět Martin Mařík, tentokrát podrazil Plachého, takže si odsedí dvě minuty.

01:49
    První vyloučení zápasu. Mařík si odsedí dvě minuty za hákování.

Tomáš Bečka

Branky a nahrávky: 23. Kadlec (Hadrava) – 29. Nedorost (Černý, Havran), 34. Seidl (Krätzer), 44. Černý (Matušík, Havran), 52. Seidl (Heršálek)

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Brabec (Čekal) – Mečiar, Pavlík, Adam, Z. Jelínek, D. Kasalý, Beneš, Novotný, Pecen – Kopic, Plachý, Kubát – Marek Hadrava, Martin Hadrava, F. Kasalý – Svoboda, Votápek, Vylíčil – Kadlec, Kozlík
    HC Tábor: Klestil (Panec) – Havran, Černý, Pechánek, Nedorost, Krätzer, Kellner, T. Hájek, Sladký, A. Hájek, Kratochvíl, Kanov, Heršálek, Matušík, Seidl, Kolomý, Liška, Klíma, Mařík, Mrkvička

Rozhodčí: Veinfurter, Stolín – Kotlík, Zídek