Winnipeg – Ottawa 3:5 (kon.) | Tampa – Boston 3:4 (0:1 po s.n.) | New Jersey – Carolina 5:4 (kon.)
Washington – Arizona 3:2 (kon.) | Toronto – Philadelphia 4:3 (po pr.) | Nashville – Columbus 0:1 (kon.)
Dallas – Minnesota 4:3 (kon.) | Vancouver – Calgary 2:1 (kon.) | San Jose – Montreal 4:0 (kon.)
NY Rangers – Detroit 3:0 (kon.) | Florida – Boston 2:5 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
4:5 (3:2, 0:2, 1:1)
LHK Jestřábi Prostějov
Neděle 09.03.2014, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači (5400 míst) • Play-off 2. ligy, skupina Východ

55:44
    Možnost pro Vsetín, Malý nedovoleně zastavil Vaňka a odsedí dvě minuty za držení.

53:33
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    Prostějov dlouze kombinoval v útočném pásmu, kotouč se dostal do mezikruží k LUKÁŠI DUBOVI, který měl spoustu času, aby přesně zamířil. Asistence: Michal Černý, Lukáš Luňák.

52:31
    David Vítek se dopustil útočného faulu, konkrétně nedovoleného bránění. Ve výhodě Jestřábů navíc fauloval i Adam Mikšovský – napadení, Prostějov může znovu strhnout vedení na svou stranu, protože jej čeká kompletní dvojnásobná početní výhoda.

Dnešní utkání sleduje 2880 diváků.

50:53
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Tak se Vsetínští po řadě neproměněných přesilových her dočkali! Kotouč se dostal před Rozuma, kde jej nadvakrát umísťoval ADAM MIKŠOVSKÝ. Asistence: Michal Hryciow.

50:35
    Další trest pro Lukáše Dubu, dvě minuty vražení na hrazení.

44:21
    Vyloučení na straně Jestřábů, Stejskal dvě minuty za podražení.

41:45
    Mikšovský si nyní prohodil kotouč s Vítkem, ten se dostal k zakončení před Rozuma, prostějovský brankář však vytáhl svůj beton!

39:19
    Vsetínští o svou výhodu přicházejí, Vaněk v brankovišti nedovoleně vyrušil Rozuma, dvě minuty nedovolené bránění.

38:36
    Závar před brankou Prostějova musel Kolibár vyřešit zalehnutím puku, dvě minuty za zdržování hry. Vsetín má jedinečnou příležitost srovnat.

38:11
    Podešva za pomocí lékaře opouští ledovou plochu, Lukáš Duba dostane dvě minuty za napadení.

36:40
    Prostějov svou početní výhodu znovu nedohraje do konce, vysokou hůl v obličeji Filipa Vrby měl Juraj Jurík.

35:44
    Přesilovou hru si znovu zkusí Prostějov, dvě minuty pro Žáka – sekání.

33:04
    Síly na ledě se srovnají, dvě minuty pro Černého za sekání.

31:59
    Probouzení Valachů však přeruší trest Petra Hrušky, dvě minuty hákování.

28:55
    Vsetínští nyní podcenili situaci a na Hromadu se řítil zcela osamocený David Šebek, vsetínský brankář však zachoval klid a tuto šanci zlikvidoval!

27:55
    Možnost pro vyrovnání budou mít teď Vsetínští. Vyloučen Sršeň, dvě minuty krosček.

27:13
    V témže čase dochází i ke střídání brankářů, místo Lukáše Plška nastupuje Petr Hromada.

27:13
    Prostějov znovu otáčí skóre! Duba u mantinelu vybojoval kotouč pro Švaříčka, jenž jej poslal na hůl MICHALOVI ČERNÉMU, který již neměl problém zasunout kotouč do prázdné branky. Asistence: Filip Švaříček, Lukáš Duba.

26:24
    Jedlička nyní přihrával na Šebka, Hruška mu kotouč nechtěně i stopl, Lukáš Plšek však teď podržel Valachy!

24:28
    Prostějov je nyní aktivní v útočném pásmu a vytěžil z toho faul Žáka, dvě minuty vražení na hrazení.

21:56
    Vsetínští obránci nyní zaváhali s vyhozením kotouče, a tak se hosté dostali ke kombinaci, kterou přesně zakončil FRANK KUČERA. Asistence: Lukáš Duba, Marek Indra.

17:15
    Přesilová hra pro domácí, vyloučen Jedlička, dvě minuty sekání.

15:09
    Vsetín znovu využívá přesilovou hru! RENÉ KAJABA si vzal kotouč za brankou a sám si vypracoval střeleckou pozici, následně vymetl růžek Rozumovy branky. Asistence: Daniel Vaněk.

13:26
    Ševčík nyní v souboji jednoho na jednoho, kličkou se dostal přes Malého, ten jej však musel zastavit a to nedovoleným způsobem, dvě minuty držení.

12:38
    Žák nyní spadl za brankou a toho okamžitě chtěl využít Šebek, Ambruz však posunul branku, rozhodčí jej posílá na trestnou lavici za zdržování hry a Prostějov má možnost další přesilové hry.

09:00
    A máme znovu srovnáno! Nádherná kombinace zelenožlutých, doslova na jeden dotek, kotouč šel od modré čáry na Kajabu a ten kotouč poslal DANIELU VAŇKOVI, jenž z první překonal Rozuma. Asistence: René Kajaba, Lukáš Vrba.

08:08
    Krušné chvíli pro hosty, domácí budou hrát dvojnásobnou přesilovou hru, vyloučen Jedlička, dvě minuty vražení na hrazení.

07:46
    Přesilovou hru si tentokrát zkusí domácí, vyloučen Malý, dvě minuty nedovolené bránění. Kevin Rozum zpět v brance.

07:03
    Kevin Rozum má nejspíš nějaký problém s výstrojí, rozhodčí však zdržování netolerují, a tak musí na chvíli do branky Lukáš Vydržel.

06:43
    Prostějov využívá přesilovou hru! MICHAL ČERNÝ si zamíchal s kotoučem a rozhodl se vystřelit, udělal dobře, protože kotouč se po zemi dostal až za Plškova záda. Asistence: David Šebek, Juraj Jurík.

05:25
    Máme zde první vyloučení, přesilová hra pro Prostějov. Vyloučen Jan Podešva, dvě minuty vysoká hůl.

04:18
    A máme vyrovnáno! Střelu Venkrbce dokázal Plšek ještě vyrazit, ovšem na dorážku MICHALA ČERNÉHO byl však krátký. Asistence: Matouš Venkrbec.

00:15
    Tak to je vskutku bravůrní nástup domácího týmu! Ambruz hledal zpoza branky svého spoluhráče a nakonec nalezl sjíždějícího DANIELA VAŇKA, domácí kapitán se nemýlil a Vsetín jde do vedení. Asistence: Martin Ambruz.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 1. Vaněk (Ambruz), 9. Vaněk (Kajaba, L.), 16. Kajaba (Vaněk), 51. Mikšovský (Hryciow) – 5. Černý (Venkrbec), 7. Černý (Šebek, Jurík J.), 22. Kučera (Duba, Indra), 28. Černý (Švaříček, Duba), 54. Duba (Černý, Luňák)

VHK ROBE Vsetín: Plšek (Hromada) – Hurtík, L. Vrba, F. Vrba, Tichý, Žák, Hryciow, Farda, Báchor – Kajaba, Vaněk, Ambruz – Zúbek, Ševčík, Hruška – Mikšovský, Podešva, Vítek – Tesařík, Daněk, Kývala.
    LHK Jestřábi Prostějov: Rozum (Vydržel) – Švaříček, Knesl, Polák, Kolibár, Malý, Nedbálek, Jedlička – Stejskal, Antončík, Luňák, Kučera, Černý, Venkrbec, Duba, Šebek, Indra, Belay, Coufal, Jurík, Sršeň.

Rozhodčí: Fiala, Kubičík – Bojda, Mikler