Samara – Rostov 0:2 (kon.) | CSKA Moskva – Zenit 1:0 (kon.) | Kubaň Krasnodar – Dynamo 1:1 (kon.)
FK Křídla Sovětů Samara
0:2 (0:1)
FK Rostov
Sobota 15.03.2014, 10:30 • Metallurg Stadion • Ruská Premier Liga

70
    Rostov právě vstřelil branku!
    Tak tohle je pro Samaru hodně kruté. Rostov se za 25 minut druhé půle nedostal k žádné šanci, prakticky celou dobu byl nucen bránit svou branku, ale v 70. minutě po jediném rohovém kopu zvyšuje na 0:2. Hlavou se prosadil stoper VITALIY DYAKOV.

35
    Ačkoliv to vypadalo, že na síle začíná získávat Samara, je to Rostov, kdo otevírá skóre. Štastným střelcem je GUELOR KANGA KAKU.