Varnsdorf – Pardubice 0:0 (kon.) | Znojmo – Vlašim 1:3 (kon.) | Most – Třinec 2:3 (kon.)
FK Baník Most 1909
2:3 (0:1)
FK Třinec
Neděle 17.08.2014, 17:30 • Fotbalový stadion Josefa Masopusta • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Je za námi i druhá půle, která byla atraktivní z hlediska branek. Domácí nastoupili na Třinecké ve velkém stylu, během šesti minut nasázeli dvě branky a otočili vývoj, pak ale šel výkon domácích dolů a a přišli dvě branky do domácí sítě. Most se tak ani na podruhé nedočkal vítězství na domácím hřišti a po dvou domácích zápasech má skóre 2:6. (19:24:04)

90+3

90+3
    Paleček drží míč v rukavicích, schyluje se k závěrečnému hvizdu.

90+2
    Obraz hry stále stejný, Most kontroluje míč, ale nic vážnějšího se neděje.

90
    Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Ceplák, přichází Lukáš.

90
    Hlavní arbitr Královec nastavuje 3 minuty pro mostecké fotbalisty.

89
    Domácí stále točáí míč okolo šestnáctky hostí, efekt to ale žádný zatím nepřináší.

87
    Hosté teď jen usilovně brání a domácí okupují hostující šestnáctku.

85
    De Paula ale kopl příliš krátký míč, který našel jen hlavy třineckých hráčů.

84
    Kubáň dostává žlutou kartu a Most má možnost další standartní situace.

82
    Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Smetana, přichází Dedič.

82
    Střídání v týmu FK Baník Most 1909: ze hřiště odchází Jakovljevič, přichází Wermke.

81
    Jakovljevič měl teď možnost rozehrávky přímého kopu z hranice šestnáctky, ale svou přízemní ranou absolutně nezahrozil.

79
    Jan Procházka nevybíravým zákrokem poslal k zemi Motyčku, ten ještě v pádu dokázal spadnout na mosteckého Jakovljeviče, který to paradoxně odnesl nejhůře.

77
    Mostečtí zdá se nemají sílu útočit, to Třinečtí drží po většinu času míč a valí se na mosteckou branku jeden útok za druhým.

75
    Kubáň se proháčkoval na středu a odhodlal se ke střele, která mu ale vůbec nesedla.

71
    Třinec právě vstřelil branku!
    Hosté si berou své vedení zpět! Ceplák od rohového praporku posadil míč přímo na hlavu MICHALA HUPKY, který jej prodloužil na vzdálenější tyč.

69
    Střídání v týmu FK Baník Most 1909: ze hřiště odchází Procházka Jiří, přichází Mlika.