Illertissen – W. Brémy 2:3 (po pr.) | Paloma – Hoffenheim 0:9 (kon.) | Münster – Bayern 1:4 (kon.)
Trier – Freiburg 0:2 (kon.) | Magdeburg – Augsburg 1:0 (kon.) | RB Lipsko – Paderborn 2:1 (po pr.)
Darmstadt – Wolfsburg 0:0 (4:5 po pen.)
FV Illertissen
2:3 (1:1)
Werder Brémy
Neděle 17.08.2014, 14:30 • Donaustadion, Ulm, Německo • Německý pohár

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (16:57:23)

Je konec, diváci potleskem děkují svému týmu za nadšený výkon proti bundesligovému Werderu, který se dnes doslova protrápil k povinné výhře 3:2 po prodloužení.

120+1

120+1
    Minutu nad rámec druhého prodloužení nastavil sudí Gerach.

120
    Poslední minuta druhého prodloužení, hosté mají míč a nespěchají s rozehrávkou.

118
    Hajrović rozehrál volný kop z pravé strany, ale nedokázal míč lépe nasměrovat, než daleko mimo branku soupeře.

117
    Selke dokázal zpracovat těžký pas na pravém křídle, nakonec domácí faulují.
    10 205 diváků je dnešní návštěva!

116
    Hodně nepovedený volný kp domácích, naštěstí pro Illertissen, Werder toho nedokázal využít k brejku.

115
    Žlutou kartu dostává Spann (FV Illertissen).

115
    Vášně v pokutovém území Werderu, kde do sebe hráči strkají, sudí Gerach musí zasáhnout.

112
    Střídání v týmu FV Illertissen: ze hřiště odchází Heikenwälder, přichází Böck.

110
    S přibývajícími minutami získávají hosté převahu, střela Garcíi z levé strany míří pouze nad branku soupeře.

108
    Nakonec Hajrović poslal centr z pravé strany, ale nepřesný, odkop od branky FV.

108
    Rohový kop pro Werder, hosté rozehrají z pravé strany.

106
    Začalo druhé prodloužení.

105+1
    První poločas prodloužení skončil.

105
    Junuzović posílá povedený pas do vápna Illertissenu, defenziva domácího týmu dokázala odvrátit nebezpečí.