Olomouc B – Kroměříž 2:1 (kon.) | Slovácko B – Třebíč 1:0 (kon.) | Opava B – Hlučín 0:3 (kon.)
Zábřeh – Zlín B 4:0 (kon.)
SK Sigma Olomouc B
2:1 (1:1)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
Neděle 17.08.2014, 10:15 • Andrův st. hř. č.2 • Moravskoslezská fotbalová liga

To je z dnešního utkání vše. Já se s vámi loučím a u dalšího on-line přenosu zase někdy na počtenou. (12:10:16)

Ve druhém poločase se nenastavila ani jedna minuta, a tak Sigma "B" slaví zisk tří bodů, které jí ve druhé půli zajistil svou druhou trefou Plšek.

90

90
    Následné zakončení však končí přímo v náruči Bárty.

90
    Svozil poslal tvrdě k zemi A. Ševčíka, a tak budou hosté zahrávat volný přímý kop.

88
    Další obrovská šance Kroměříže! Steiner totiž posunul míč v šestnáctce domácích na zcela volného Strašáka, kterého však parádním zákrokem dokázal vychytat Bárta.

85
    Velice povedenou střelou se teď prezentoval Strašák. Hostující hráč se totiž dostal do zakončení zpoza šestnáctky a jeho rána nakonec orazítkovala břevno domácí brány.

84
    Další střídání na domácí straně, protože hřiště opustil Jakub Vichta, kterého nahradil Jan Hladík.

82
    Texl nyní odzkoušel pozornost Jelínka, který jeho střelu vyrazil před sebe a jeden z obránců Kroměříže následně poslal míč na rohový kop.

81
    Hosté měli k dispozici standartní situaci a míč nakonec propadl až k Bártovi, který s ním měl velké problémy, ale naštěstí pro domácí celek nebyl kolem olomouckého brankáře žádný hráč v červenobílém dresu.

80
    Ze hřiště odchází dnes dvougólový střelec Jakub Plšek, kterého ve zbytku utkání nahradí Filip Richter.

76
    Hosté na inkasovanou branku reagují střídáním, když ze hřiště odchází Václav Látal, kterého vystřídal Ondřej Slaměník.

75
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Sigma "B" se dostává do vedení! Hýbl se skvěle uvolnil na levé straně, aby pak následně svou milimetrovou přihrávkou našel naběhnutého JAKUBA PLŠKA, jenž poslal míč přesně k pravé tyči Jelínkovy brány.

74
    Hostující celek je v této části utkání více aktivním týmem a Kroměříž se stále více a více tlačí do útoku.

71
    Jsou tu první střídání na obou stranách, když na straně domácích odchází Jakub Rolinc, kterého nahradí Filip Žák. V sestavě Kroměříže naopak dnes končí utkání pro Davida Handla, za kterého zbytek dohraje Tomáš Strašák.

70
    K jeho exekuci se nakonec postavil Hýbl, ale jeho pokus přizvedla obrana Kroměříže na rohový kop.

69
    Domácí fotbalisté budou mít k dispozici velice zajímavou standartní situaci ze zhruba sedmnácti metrů.

68
    David Handl (KRO) vidí žlutou kartu za nesportovní chování, když si hostující hráč neodpustil pár ostrých slov směrem k hlavnímu rozhodčímu.

67
    Hýbl odcentroval míč do vápna z pravé strany a jeden z obránců Kroměříže jej raději odhlavičkoval na rohový kop.