Gent – Waregem 3:1 (kon.) | Westerlo – Anderlecht 2:2 (kon.)
KAA Gent
3:1 (0:1)
SV Zulte-Waregem
Neděle 17.08.2014, 18:00Belgická Jupiler Pro League

Zápas je u konce a domácí nakonec vítězí 3:1. Do druhé půle vstupovali hosté s vedením 1:0, jenže hned v 60. minutě byla proti nim nařízena penalta. Té se ještě ubránili, ale pak začalo být s Zulte zle. Domácímu trenérovi vyšlo výborně střídání a v 69. minutě srovnal stav utkání na 1:1 Habibou. Hned o dvě minuty déle poslal Gent do vedení druhý střídající, Miličevič. V 84. minutě byla proti Waregemu nařízena druhá penalta, kterou domácí už proměnili, přesněji skóroval podruhé Miličevič. V 90. minmutě byl navíc po druhé žluté kartě vyloučen Skulason, ale to na změnu stavu už nemělo vliv a domácí KAA Gent tak dokázal otočit zápas a nad SV Zulte-Waregem zvítězit 3:1. Ode mě je to pro dnešek vše, přeji krásný zbytek večera a zase někdy na shledanou. (20:00:45)

90+3

90
    Skulason dostává druhou žlutou kartu a odchází tak do kabiny.

87
    Je tu druhá změna, hru zkusí podpořit Caceres, kterého do hry pustil Trajkovski.

85
    Také hosté střídají, dolů jde N'Diaye, kterého nahrazuje Aneke.

84
    Gent právě vstřelil branku!
    DANIJEL MILIČEVIČ proměňuje a posílá domácí do vedení 3:1.

84
    Ekangamene za svůj faul obdržel žlutou kartu.

83
    Byla nařízena penalta. Habibou byl faulovaný a domácí budou kopat již druhou penaltu dnes.

82
    Na řadu přichází poslední změna v domácí sestavě, ze hřiště odchází Raman, na jehož místo přichází Dejaegere.

80
    Sels musel jít do souboje s Trajkovskim, byl úspěšný a ještě navíc se pískal útočný faul.

78
    Habibou udělal stahovačku a přenesl hru na druhou stranu, tam byl v pozoru Miličevič, který střílel, a také Bossut, jenž ho vychytal.

75
    Gent je jako znovuzrozený, soupeřovi nepůjčuje vůbec míč a hru má pod kontrolou.

71
    Netrvá to dlouho a domácí vývoj zápasu otáčejí, DANIJEL MILIČEVIČ dokázal dlouhý balón doběhnout a poslat k pravé tyči, od které se odrazil do sítě.

69
    Gent právě vstřelil branku! Depoitre si zpracoval míč, otočil se s ním a poslal ho před bránu, tam stál osamocený HABIB HABIBOU, který měl už snadnou práci a poslal míč do otevřené sítě.

65
    Domácí vyvíjejí stále větší tlak, ke střele z dálky, jenž skončila těsně vedle se dostal Raman.

64
    Depoitreho střela nemusela nikoho zajímat, stál totiž v ofsajdu.

61
    Kums nařízenou penaltu neproměnil, jeho střela nebyla dobře kopnutá a Bossut zvolil správný směr. Hosté stále drží své vedení.

60
    Byla nařízena penalta. D'Haene fauloval v pokutovém území a gólman Waregemu bude čelit penaltě.