Meteor – Union 2013 1:1 (4:5 po pen.) | Vyšehrad – Králův Dvůr 1:5 (kon.) | Čáslav – Převýšov 2:0 (kon.)
Štěchovice – Zápy 4:0 (kon.) | Benešov – Admira Praha 1:2 (kon.) | Louňovice – Chrudim 2:0 (kon.)
TJ Štěchovice
4:0 (1:0)
SK Zápy
Neděle 17.08.2014, 17:00 • Stadion TJ Štěchovice, Vltavská 388, 252 07 • Česká fotbalová liga

Pro dnešek je to z oslavujících Štěchovic vše, já se s Vámi loučím a u dalších onlinů ze Štěchovic SPORTU ZDAR! (19:00:19)

Ve třetím kole čeká Štěchovice venkovní zápas v Domažlicích. Dalším domácím zápasem bude souboj proti Královu Dvoru, který je v plánu na poslední prázdninový den, tedy 31.8. od 17:00.

Druhý poločas je u konce a Štěchovice vítězí. Druhý poločas byl jednoznačný pro domácí kteří dali tři góly. Nejprve se prosadil Prosek, po chybě Rodingera zvýšil Busta a poslední gól vstřelil famózně Pavlík. Hosté ve druhém poločase neměli nárok a vůbec neohrozili Sňozíka.

90+1

90
    Poslední vteřiny dnešního utkání, Štěchovice si připisují tři body!

89
    Po rohovém kopu zakončoval Busta ale nyní byl Rodinger pozorný.

88
    Páté střídání domácích: Odešel Lukáš Jakobovský a nastoupil Michal Soukup.

87
    Říha si obešel obránce a byl sám před Rodingerem, který ho vychytal!

87
    Po rohu se k zakončení nedostal Duben.

86
    Ani jedna z posledních standardek se hostům nepovedla.

85
    Jiroušek nachytán v ofsajdu, být o něco více vzadu, mohl i třeba jít sám na gólmana.

85
    Jakobovský neriskoval a poslal balon ke Sňozíkovi.

83
    Jiroušek vybojoval balon pro Říhu který ho cpal dále, hosté ale pozorně vybojovali balon zpět.

81
    Samotné utkání se jen dohrává, domácí fanoušci chtějí pátý gól v síti Rodingera.