Illertissen – W. Brémy 2:3 (po pr.) | Paloma – Hoffenheim 0:9 (kon.) | Münster – Bayern 1:4 (kon.)
Trier – Freiburg 0:2 (kon.) | Magdeburg – Augsburg 1:0 (kon.) | RB Lipsko – Paderborn 2:1 (po pr.)
Darmstadt – Wolfsburg 0:0 (4:5 po pen.)
1. FC Magdeburg
1:0 (0:0)
FC Augsburg
Neděle 17.08.2014, 18:30 • MDCC Arena, Magdeburg (kapacita 27250 míst) • Německý pohár

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přejí vám krásný zbytek nedělního večera a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (20:28:37)

Dnešní pohárový zápas v MDCC Areně skončil překvapením v podobě postupu domácího Magdeburgu na úkor ligového Augsburgu. Pečlivá defenziva a jediný gól byl kamenem úrazu dnešního klání.

V prvním poločase se do střeleckých příležitostí dostali hostující Matavž a Thommy, oba se ale neprosadili. Prvně jmenovaný mířil vedle, druhý nastřelil brankáře Tischera, dnes zřejmě nejlepšího hráče na hřišti.

V 57. minutě přišla jediná gólová situace dnešního večera. Hammann nacentroval z poloviny hřiště až do pokutového území, kde se prosadil Christian Beck. Hosté si pak vytvořili jedinou nebezpečnější situaci, kdy se do střely dostal Parker.

Magdeburg tak porazil na svém hřišti Augsburg 1:0 a postupuje do šestnáctifinále DFB Pokalu!

90+3

90+3
    Už začala poslední nastavená minuta, Hitz posílá dlouhý míč dopředu da Caiubyho. Domácí hráči jsou ale blízko senzačnímu postupu!

90+2
    Hitz si nyní dovolil až nad rámec svých možností a div, že to nevyužil dobře napadající Hebisch.

90+2
    Hostům už moc času nezbývá, navíc se v nastavení ani pořádně nedokážou dostat do blízkostí Tischerovy branky.

90+1
    Hlavní rozhodčí Kempter nastaví v dnešním zápase 3 minuty.

90
    Parkerova střela z přímého volného kopu končí hodně nad brankou.

90
    Další žlutá karta do domácích řad, za stažení Caiubyho ji vidí Niklas Brandt.

89
    Callsen-Bracker se nyní vzteká na rozhodčího, který mu odpískal zcela evidentní ruku v pokutovém území.

88
    Lars Fuchs dostává žlutou kartu.

87
    Parker už nestihl míč na hrací ploše, brankář Matthias Tischer opět pošetří několik cenných vteřin při odkopu od branky.

86
    Caiuby šel do souboje v pokutovém území hodně natvrdo, rozhodčí Kempter nechal hru plynout.

85
    Rohový kop hostů rozehraje Tobias Werner.

84
    Střídá také Augsburg. Místo obránce Marcela de Jonga nastupuje brazilský útočník Caiuby da Silva.

83
    Evidujeme poslední střídání na straně domácích, závěr zápasu si užije také Nils Butzen, který nahradil René Langeho.

82
    Rozehrání standardní situace trvalo domácím dobře přes minutu, následovat navíc bude rohový kop.

81
    Ragnar Klavan nestačil v rychlostním souboji na Hammanna, který se přes něj prohnal a mohl postupovat téměř sám na branku, hostující obránce ho ale stáhl, za což vidí žlutou kartu.