Real Zaragoza
1:2 (1:0)
Villarreal CF
Neděle 17.08.2014, 20:00Přípravný zápas

Skončilo přípravné utkání mezi Realem Zaragoza a Villarrealem FC. Z vítězství se nakonec radují fotbalisté Žluté ponorky, kteří v závěrečné desetiminutovce otočili nepříznivý stav. V 82. minutě nejprve vyrovnával Uche, o sedm minut později pak přidal vítězný gól Espinosa. Já se s Vámi pro dnešek loučím a přeji hezký zbytek večera! (21:55:04)

90+4

90+1
    Rozhodčí nastaví čtyři minuty.

89
    Villarreal právě vstřelil branku!
    Tak to jsem zakřikl! JAVIER ESPINOSA posílá Žlutou ponorku v samém závěru řádné hrací doby do vedení. Nahrával mu Uche.

88
    Utkání se pomalu blíží ke svému konci. Vše spěje k remíze.

83
    Černyšev (Villarreal CF) dostává žlutou kartu za faul na Pedra.

82
    Fotbalisté Žluté ponorky vyrovnávají stav utkání! Domácí obránci zapomněli na IKECHUKWUA UCHEHO a ten jejich zaváhání trestá, když po Espinosově přihrávce balón uklízel do prázdné brány – 1:1.

78
    Střídání v týmu Real Zaragoza: ze hřiště odchází Paglialunga, přichází Guti.
    Střídání v týmu Real Zaragoza: ze hřiště odchází Rico, přichází Nieto.
    Střídání v týmu Real Zaragoza: ze hřiště odchází Javi Álamo, přichází Kilian.

75
    Trigueros s Espinosou se rozbíhali proti domácímu brankáři, ale byl jim odmáván ofsajd.

73
    Ránu domácího Álama srazil na rohový kop bránící Gabriel.

72
    Až do střelecké pozice prošel Uche, zamířil však nad břevno.
    Barkero se dostává do velké příležitosti, kterou vychytal Juan Carlos.

68
    Barkero měl na noze tutovku! Jeho střelu z bezprostřední blízkosti však zastavil Juan Carlos!

67
    ... odstoupili Vietto, Pina, Jokić, Gerard Moreno, Víctor Ruiz, Mario a Moisés

67
    Hromadné střídání Villarrealu. Na trávník přišli Uche, Trigueros, Čeryšev, Rukavina, Gabriel, Espinosa a Jaume Costa.

65
    Na konci rychlého protiútoku domácích byl Javi Álamo. Na poslední chvíli mu zabránil v zakončení Víctor Ruiz.