Marseille – Montpellier 0:2 (kon.) | Saint-Étienne – Remeš 3:1 (kon.) | Bordeaux – Monaco 4:1 (kon.)
Girondins Bordeaux
4:1 (0:1)
AS Monaco
Neděle 17.08.2014, 21:00Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je z mé strany vše, dobrou noc. (22:54:25)

Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé utkání, které se rozjelo ve druhém poločase. V prvním dějství byla k vidění jedna šance, kterou ale zužitkoval Berbatov a poslal Monaco do vedení. Jenže po změně stran Bordeaux zabralo, vstřelilo čtyři branky a nakonec vyhrálo zaslouženě 4:1. Domácí tedy vybojovali další vítězství, naopak Monaco je po dvou kolech bez bodu.

90+3

90+3
    Domácí drží míč a nikam nepospíchají, je konec.

90+2
    Ale ani z tohoto rohu se hosté neprosadili a stav zápasu se nemění.

90+2
    Monaco vybojovalo rohový kop.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil tři minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Na trávníku zůstal ležet Jaroslav Plašil, který nikam samozřejmě nepospíchá.

87
    Monaco nyní dlouho kombinovalo, ale nakonec vše skončilo ofsajdem.

85
    Na dlouhý míč si nabíhal Falcao, ale nakonec se k němu vůbec nedostal.

84
    Bordeaux střídalo. Dohrál Rolán a zahraje si Sacko.

83
    Hostující hráči jsou hodně nervózní. Domácí kontrolují zápas a kráčí za vítězstvím.

81
    Po delší době se dopředu vydali i domácí, ale vše skončilo útočným faulem.

80
    Je před námi posledních deset minutek a vypadá to, že o vítězi je rozhodnuto, protože Bordeaux vede 4:1!

79
    Monaco se snaží s nepříznivým výsledkem něco udělat, ale zatím se hostům vůbec nedaří.

77
    A střídalo také Bordeaux. Dohrál výborný Khazri a zahraje si Kaabouni.

Jakub Kopřiva

Branky: 48. Rolán (Contento), 60. Sala (pen.), 65. Rolán (Sané), 75. Khazri (pen.) – 45. Berbatov (Germain)

Karty:   57. Khazri (BOR) – 32. Toulalan (ASM), 59. Abdennour (ASM), 74. Subašič (ASM)

Girondins Bordeaux: Carrasso – Faubert, Pallois, Sané (C), Contento – Rolán (84. Sacko), Sertic, Khazri (77. Kaabouni), Maurice-Belay – Sala, Diabaté (46. Plašil).
    Náhradníci: Jug – Mariano, Planus, Poundjé, Plašil, Kaabouni, Sacko.

AS Monaco: Subašič – F. Tavares, Raggi, Abdennour, Echiejile – Moutinho, Toulalan (C), Kondogbia – Ocampos (77. Ferreira-Carrasco), Berbatov, Germain (63. Falcao).
    Náhradníci: Stekelenburg – Dirar, Bakayoko, Falcao, Kurzawa, Ferreira-Carrasco.