Jekatěrinburg – Vladivostok 5:1 (kon.) | Magnitogorsk – Chanty-Mansijsk 5:4 (kon.) | Nižněkamsk – Toljatti 1:4 (kon.)
CSKA Moskva – Viťaz 1:0 (kon.) | Kazaň – Čeljabinsk 3:0 (kon.)
CSKA Moskva
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
HC Viťaz Moskevská oblast
Sobota 11.10.2014, 15:30 • CSKA Universal Sports Hall • KHL

57:23
    Další vyloučení na straně hostů. Horák vyhodil puk přes mantinel a dostane za to menší dvouminutový trest.

54:12
    Seleznjov se dopustil zbytečného faulu a v závěru třetí třetiny tak zcela jistě oslabí svůj tým.

48:58
    Domácí sice vstřelili branku, ale ta není uznána! Důvod je prostý. Těsně před tím fauloval Arťuchin, který tak dostane menší trest za hrubost.

43:12
    Těch vyloučení začíná přibývat. Dalším potrestatným je Žarkov, který za brankou hostů poslal k zemi Sateriho. Dostane menší trest.

30:26
    Za podražení směřuje na lavici hanby Grišin a následovat bude početní výhoda pro celek Moskvy.

24:42
    Bude se vylučovat. Podražením se provivinil Panin a Čechov si zahraje další přesilovou hru.

19:51
    A za to předchozí hákování putuje na trestnou Kokšarov. Následuje první přesilovka pro CSKA.

16:57
    To se bude moci změnit při následujícím vyloučením. Kiselevič obdrží menší trest za podražení.

12:55
    Přichází první vyloučení v zápase. Bondarev za vražení na hrazení putuje na trestnou lavici na dvě minuty.