Jekatěrinburg – Vladivostok 5:1 (kon.) | Magnitogorsk – Chanty-Mansijsk 5:4 (kon.) | Nižněkamsk – Toljatti 1:4 (kon.)
CSKA Moskva – Viťaz 1:0 (kon.) | Kazaň – Čeljabinsk 3:0 (kon.)
CSKA Moskva
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
HC Viťaz Moskevská oblast
Sobota 11.10.2014, 15:30 • CSKA Universal Sports Hall • KHL

59:41
    Až teď! Sateri odjíždí z brány a Víťaz to zkusí v šesti hráčích!

57:23
    Další vyloučení na straně hostů. Horák vyhodil puk přes mantinel a dostane za to menší dvouminutový trest.

54:12
    Seleznjov se dopustil zbytečného faulu a v závěru třetí třetiny tak zcela jistě oslabí svůj tým.

48:58
    Domácí sice vstřelili branku, ale ta není uznána! Důvod je prostý. Těsně před tím fauloval Arťuchin, který tak dostane menší trest za hrubost.

45:56
    Velice aktivní Kučerjavenko mohl trefit téměř prázdnou svatyni, nicméně neobdržel přesnou přihrávku a nedokázal tak pořádně vystřelit.

43:12
    Těch vyloučení začíná přibývat. Dalším potrestatným je Žarkov, který za brankou hostů poslal k zemi Sateriho. Dostane menší trest.

40:18
    Afinogenov se rozjel pomalu, pokoušel se ukličkovat Lalandeho a poté zakončit mezi betony. Ty ale domácí gólman sevřel včas, a tak nájezd hostujícícho kapitána zlikvidoval.

40:18
    Bylo nařízeno trestné střílení! To pojede Afinogenov, který byl podražen v prostoru brankoviště.
    GRIGORENKO - 1:0

35:22
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Radulov si najel od mantinelu do útočné třetiny, kde tvrdě vypálil. Sateri tuhle ránu dokázal zneškodnit, nicméně kotouč se poté odrazil na IGORA GRIGORENKA, který využil toho, že se hostující gólman natáhl po zemi, zvedl puk a pohotově ho uklidil do horní odkryté části svatyně. Asistence: Alexandr Radulov.

33:36
    Denisov byl v dobré pozici! Číhala na něj odkrytá branka, jenže skákavý puk nedokázal trefit, a tak z toho opět nic nebylo.

30:26
    Za podražení směřuje na lavici hanby Grišin a následovat bude početní výhoda pro celek Moskvy.

24:42
    Bude se vylučovat. Podražením se provivinil Panin a Čechov si zahraje další přesilovou hru.

19:51
    A za to předchozí hákování putuje na trestnou Kokšarov. Následuje první přesilovka pro CSKA.

19:51
    V samotném závěru přišla zajímavá šance domácích. Radulov se tlačil před Sateriho, ale k zakončení se nedostal, protože byl zahákován.

16:57
    To se bude moci změnit při následujícím vyloučením. Kiselevič obdrží menší trest za podražení.

12:55
    Přichází první vyloučení v zápase. Bondarev za vražení na hrazení putuje na trestnou lavici na dvě minuty.

04:15
    Výborně se před malou chvíli prezentoval Sateri Lalande, který vyjel daleko ze své brány a vypíchl puk útočícímu Da Costovi. Stejný hráč se sice poté k puku dostal, ale odkrytou část svatyně netrefil.

01:47
    Kousal se objevil ve velmi dobré pozici, když si ze strany najel do útočné třetiny na přihrávku Jakoba. Prvně zmiňované ujížděl sám na gólmana, ale toho ranou nepropálil.