Nitra – Zvolen 6:2 (kon.) | Poprad – Martin 4:1 (kon.) | Žilina – Trenčín 0:2 (kon.)
Banská Bystrica – Košice 0:1 (kon.) | Piešťany – Skalica 6:4 (kon.)
HK Nitra
6:2 (3:1, 3:1, 0:0)
HKM Zvolen
sk Pátek 17.10.2014, 17:00 • ZŠ Nitra • Tipos Extraliga (SR)

53:09
    Nitra sa bude brániť! Pupák smeruje na trestnú lavicu na dve minúty za napadnutie.

50:45
    Hralo sa veľmi dlho bez prerušenia, ale napokon rozhodcovia píšťalku predsa len použili. Nitra sa bude brániť, Pupák odchádza na trestnú lavicu za seknutie.

47:51
    Ďalší Zvolenčan opúšťa ľadovú plochu predčasne. Za nešportové správanie poslal rozhodca do šatní Bagina.

46:16
    Nitra sa bude minútu a 17 sekúnd brániť v trojici! Eremenko vyhodil puk z vlastnej obrannej tretiny.

45:32
    Pomer síl na ľadovej ploche sa vyrovná! Na trestnú lavicu smeruje domáci Bajtek za hákovanie.

42:41
    Tak toto je neuveriteľné! Ťavoda sedel na trestnej lavici, keď sa rozhodca zrazu rozhodol signalizovať trest 5+DKZ. Sami teraz nechápeme, čo sa stalo.

42:41
    Zvolen sa bude brániť! Ťavoda oslabuje svoj tím na dve minúty za seknutie.

36:29
    Nitra sa bude brániť! Nádašdi vyhodil puk z vlastnej obrannej tretiny mimo priestoru hracej plochy a inkasuje za to dvojminútový trest.

34:36
    Zvolen sa bude brániť! Na trestnú lavicu odchádza za hákovanie Pokovič.

25:55
    Vylučuje sa na oboch stranách. Na trestnú lavicu smerujú domáci Jakub Ručkay za filmovanie a hosťujúci Hraško za podrazenie.