Omsk – Nižněkamsk 5:1 (kon.) | Magnitogorsk – Jekatěrinburg 5:4 (po pr.) | Ufa – Toljatti 3:2 (kon.)
CSKA Moskva – Atlant 3:1 (kon.) | Čerepovec – Jaroslavl 2:1 (2:0 po s.n.) | Kazaň – Chanty-Mansijsk 6:1 (kon.)
Viťaz – Riga 4:2 (kon.) | Minsk – Novokuzněck 4:1 (kon.) | Dynamo Moskva – Jokerit 1:3 (kon.)
Soči – Petrohrad 1:2 (kon.) | HC Slovan – Vladivostok 4:1 (kon.) | Záhřeb – Chabarovsk 2:5 (kon.)
HK Soči
1:2 (0:2, 1:0, 0:0)
SKA Petrohrad
Neděle 02.11.2014, 15:30 • Ledový palác Bolšoj • KHL

Zazněla siréna, která ukončuje duel mezi Soči a Petrohradem. V tomto utkání byli lepší hosté, kteří vstřelili v prvních dvaceti minutách dvě branky, což bylo v tomto klání rozhodující. Domácím se podařilo pouze snížit na konečných 1:2.

Ode mne je to pro dnešek vše. Přeji Vám krásný zbytek neděle a u dalších onlajn přenosů opět na počtenou! (17:44:21)

60:00

59:40
    Posledních pár vteřin. Kotouč je za brankou Petrohradu.

59:28
    Ivannikov likviduje střelu Peterssona od modré čáry na poslední chvíli. Tímto zákrokem značně podržel svůj tým před vyrovnávací brankou.

59:00
    Do konce třetiny zbývá pouhých šedesát vteřin. Dočkáme se ještě nějaké branky nebo si Petrohrad vedení udrží?

58:20
    Domácí to zkoušejí bez brankáře!

58:19
    Oddechový čas pro tým HK Soči.

58:10
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:33
    Hosté se osvobozují z tlaku soupeře a vyvážejí puk mimo nebezpečí.

56:50
    Kotouč za brankou Pöpperleho, kde se jej zmocňují jeho spoluhráči a míří k polovině kluziště.

56:00
    Čas se krátí a hráčům Soči nezbývá již mnoho minut k tomu, aby dokázali alespoň vyrovnat.

54:38
    Domácí hráči míří do dalšího útoku, který končí v klíně petrohradského brankáře.

53:42
    Brankář Soči si připisuje další a hlavně důležitý zákrok, když zlikvidoval tvrdý projektil z pravého křídla.

53:25
    Hokejisté SKA bojují o každý centimetr hrací plochy a kombinují před brankou Pöpperleho.

51:23
    Po nevydařeném útoku se ke slovu dostávají obránci Soči, kteří okamžitě zakládají novou útočnou akci svého týmu.

50:42
    Rozbíhá se nám posledních deset minut třetí třetiny a o vítězi není stále rozhodnuto. Petrohrad si však jednobrankový náskok stále drží.

50:08
    Ivannikov si pohlídal střelu od modré čáry a zasáhl lapačkou. Vhazovat se bude po jeho levici.

49:44
    Martensson nebyl na správném místě, a tak je pískáno postavení mimo hru.

49:21
    Domácí se usídlili v útočném pásmu, kde se snaží najít výhodnou střeleckou pozici.

Josef Cestr

Petr Blakala

Branky a nahrávky: 36. Whitney (Ignatuškin) – 4. Tichonov (Panarin, Dadonov), 15. Dadonov (Panarin, Tichonov)

HK Soči: Pöpperle (Gavrilov) – Wilson, Koledov, Ščitov, Derljuk, Jarvinen, Whitney, Ščerbina, Pautov – Saprykin, Emmerton, Ljudučin – Ignatuškin, Petersson, Krutov – Warn, Lapenkov, Krjukov – Šiškanov, Achmetov, Ševčenko.
    SKA Petrohrad: Ivannikov (Salák) – Kalinin, Judin, Alexandrov, Kutějkin, Čudinov, Bělov, Rjasenskij, Jermakov – Kovalčuk, Ketov, Ericsson – Tichonov, Dadanov, Panarin – Thoresen, Martensson, Červenka – Burdasov, Kablukov, Makarov.

Rozhodčí: Kiseljov, Kulakov – Golovljov, Šichanov