Nitra – Piešťany 3:1 (kon.) | Košice – Martin 3:2 (po pr.) | Banská Bystrica – Trenčín 2:1 (kon.)
Skalica – Zvolen 2:8 (kon.) | Poprad – Žilina 6:2 (kon.)
HC´ 05 Banská Bystrica
2:1 (0:1, 0:0, 2:0)
HK DUKLA Trenčín
sk Neděle 02.11.2014, 17:00Tipos Extraliga (SR)

V dnešnom zápase teda nakoniec zvíťazila Banská Bystrica po tretinách 0:1,0:0 a 2:0.
    Hostia otvorili skóre už v 5.minúte a toto vedenie si udržali až do 54. minúty, kedy sa presadil domáci a dnes aktívne hrajúci Kafka. Hostia mali k dispozícii i presilovú hru na konci ktorej paradoxne inkasovali a hrdinom, ktorý vsietil víťazný gól bol obranca Bambúch, ktorý dal v tejto sezóne len druhý gól. Hostia sa už na veľa nezmohli, neodvolali ani brankára a zápas tak skončil 2:1v prospech domáceho celku.
    Ja vám ďakujem za pozornosť a niekedy pri onlajnoch zase dovidenia. (19:02:58)

60:00

59:28
    Bokroš nahodil puk pred bránu, ale obrana domácich si s týmto pukom poradila.

57:57
    Banská Bystrica dala gól!
    Neuveriteľné! V závere oslabenia dokázali domáci prekonať Konráda. White poslal puk svojmu spoluhráčovi LUKÁŠOVI BAMBÚCH, ktorý na dvakrát prekonal súperovho brankára. Obrana hostí bola úplne rozobratá.
    Asistencie: White.

57:22
    Košarišťan teraz výborne vychytal Gašparoviča. Bola to obrovská šanca.

56:55
    Bystričania sa veľmi dobre bránia, vyhadzujú puky a Trenčania nedkázali počas tejto presilovky vážnejšie ohroziť Košarišťana.

55:55
    Preisinger (BB) mieri na trestnú lavicu za podrazeni. Podarí sa Trenčanom vrátiť na svoju stranu vedenie?

55:32
    Dudáš nahodil puk zo stredného pásma, ale na puk si nik z jeho spoluhráčov nenakorčuľoval.

53:58
    Oddychový čas hostí.

53:58
    A je vyrovnané. Nádherná akcia domácich. PETR KAFKA oklamal brániaceho hráča a už sa rútili dvaja na jedného. Nahral z ľavej strany na pravú Rosandičovi, on mu puk vrátil a Kafka poslal puk do odkrytej brány.
    Asistencie: Rosandič, White.

53:21
    Melichárkova útočná snaha nebola pretavená na gól. Puk pre istotu prikryl Andrej Košarišťan.

52:20
    Tentokrát Kafka ohrozoval Konrádovu bránu, ale ani on nie je tým hrdinom, ktorý by vsietil vyrovnávajúci gól.

51:44
    Kytnár mal pred sebou odkrytú časť brány, ale tento domáci hokejista nenamieril presne.

50:55
    Mikula zobral puk protihráčovi v trenčianskej útočnej tretine, ale brankára v domácej bráne neprekonal. Pekný pokus.

49:58
    Delovka Handlovského z väčšej diaľky presvišťala tesne vedľa bránky trenčianskeho gólmana.

49:12
    Kudrna s Rosandičom sa rútili dopredu, ale veľmi sa nepochopili, takže nedokázali ani ohroziť Konrádovu svätyňu.

48:09
    Hostia len poslali puk do banskobystrickej obrannej tretiny a šli vystriedať. Domáci tak musia začínať akciu od svojej bránky.

47:12
    Stantien sa predral do útočného pásma, chcel vystreliť, ale v rozhodujúcom momente spadol. Bol tam háčik zo strany domácich, ale rozhodca necháva hru plynúť ďalej.

46:18
    Trenčania nútia hrať domácich len pri mantineli, odkiaľ sa góly veľmi nestrieľajú.