Vsetín – Opava 7:3 (kon.) | Mountfield HK – V.Popovice 5:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kolín 4:2 (kon.)
PZ Kladno – Litoměřice 2:3 (kon.)
PZ Kladno
2:3 (0:1, 2:0, 0:2)
HC Stadion Litoměřice
Neděle 02.11.2014, 17:30 • ČEZ stadion Kladno - 2. plocha • Liga juniorů

Dnes jsme sledovali zápas jako na houpačce. V první a druhé třetině bylo lepší Kladno, ale Litoměřice se ve třetí třetině velmi zlepšili a tak berou 3 body. (19:41:07)

60:00

59:59
    Se závěrečnou sirénou přišla ještě bitka dvou hráčů, kterou zastavili rozhodčí.

59:45
    Hájek (KLP) dostal trest 2+10.

59:09
    Domácí brankář byl odvolán.

59:09
    Po souboji dvou hráčů končí puk mimo hřiště. Bude se vhazovat ve středním pásmu.

58:30
    Havlůj (KLP) je vyloučen na 2 minuty za držení hole.

56:54
    Domácí si nerozuměli a puk přešel všechny čáry. Bude se vhazovat před Kaňkou.

55:49
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    VÍT NERUDA vjel do útočného pásma, udělal kličku jednomu z obránců a bez problémů překonal domácího gólmana střelou nad lapačku. Bez Asistence.

55:47

55:47

55:03
    Přesná přihrávka našla na pravém kruhu připraveného Nováka, který nastřelil tyč brány hostí!

53:47
    Popek (LTM) je vyloučen na 2 minuty za vražení na hrazení.
    Keller (KLP) je vyloučen na 2 minuty za napadení.

To se hostům nelíbí, debatují s rozhodčím a nechtějí nastoupit na vhazování.

52:04
    Jiří Kratochvíl vstřelil gól, který rozhodčí z neznámých důvodů neuznali.

51:50
    Jeden z litoměřických hráčů zahrál vysokou holí, vhazovat se bude před Březinou.

50:41
    Nepřesná rozehrávka Kladna donutila rozhodčího odpískat zakázané uvolnění.

49:55
    JAROMÍR CIMEL si sjel na modrou čáru odkud vyslal střelu zápěstím, která se odrazila od tyče za Kaňkova záda. Bez asistence.

49:14
    Pokus Popka, který pálil od modré, se odrazil od zadního mantinelu až do středního pásma.

Jan Brabec

Branky a nahrávky: 22. Pliml (Christl, Kaprál), 29. Christl (Kaprál) – 20. Kratochvíl (Krísl, Cimel), 50. Cimel, 56. Neruda

PZ Kladno: Kaňka (Frolík) – Krejčík, Švec, Dolejší, Procházka, Habrdla, Veselý, Novák, Christl, Černý, Himl, Bodor, Jabůrek, Keller, Havlůj, Bednár, Pliml, Hájek, Kaprál