Třinec – Liberec 2:3 (0:2 po s.n.) | Olomouc – Pardubice 4:2 (kon.) | Zlín – Vítkovice 5:2 (kon.)
Sparta – Slavia 0:1 (kon.) | Mountfield HK – K. Vary 5:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 1:2 (kon.)
Kometa Brno – Litvínov 5:6 (0:1 po s.n.)
BK Mladá Boleslav
1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
HC Škoda Plzeň
Neděle 02.11.2014, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • Tipsport extraliga

Dobojováno. Plzeň zásluhou druhé trefy Schleisse poráží Mladou Boleslav a přerušila sérii tří porážek. Bruslaři naopak potřetí v řadě prohráli. Ode mne je to pro dnešek vše, přeji hezký zbytek večera.

Nejlepší hráči utkání: Peter Trška – Jan Schleiss (19:48:19)

60:00

59:39
    Málek je znovu na střídačce.

59:24
    Konec nadějím Boleslavi. Milan Mikulík (MBL) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

59:07
    Puk je v rohu za Machovského brankou.

58:35
    Málek je na střídačce!

58:13
    Postavení mimo hru na druhé straně. Dominik Simon se zbytečně unáhlil.

58:04
    Ofsajd a v něm Jiří Kučný. Čas se domácím povážlivě krátí...

57:27
    Kratěna protečoval puk do středního pásma.

Oddechový čas pro BK Mladá Boleslav.

57:19
    Hruška zcela prováhal tutovou šanci! Už měl střílet, ale radši zvolil přihrávku na Kučného.

56:53
    Indiáni se opět osvobozují, aniž by se dopustili zakázaného uvolnění.

55:52
    Zatím platí varianta B. Škodovka vyhazuje do středního pásma.

55:00
    Do konce základní hrací doby zbývá pět minut, vzepřou se ještě Bruslaři nepřízni osudu (a především nelichotivému stavu), nebo Plzeň udrží hubený náskok?

54:47
    Další zákrok Matěje Machovského, další buly po jeho levé ruce.

54:42
    Vrbata ve skvělé příležitosti promáchl!

54:15
    Klimenta si u hrazení vyšlápl na Dvořáka, po střele jednoho z domácích hráčů se bude vhazovat před Machovským.

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 19. Vrbata (Jarůšek) – 33. Schleiss (Pulpán, Kubka), 42. Schleiss (Simon)

BK Mladá Boleslav: Málek (Růžička) – Stříteský, Trška, Hruška, Kučný, Robar, Žabka, Čermák – Mikulík, Výborný, Klimenta – Látal, Pacovský, Pabiška – Hyka, Musil, Lenc – Jarůška, Vrbata, Kubica
    HC Škoda Plzeň: Machovský (Mensator) – Jeřábek, Kadlec, Pulpán, Mozík, Boháč, Kubka, Sklenička – Pletka, Lev, Kratěna – Kubalík, Kašpařík, Sýkora J. – Schleiss, Simon, Indrák – Hollweg, Sýkora T., Dvořák

Rozhodčí: Fraňo, Hodek – Kajínek, Zavřel