Boston – Florida 2:1 (po pr.) | Philadelphia – Edmonton 4:1 (kon.) | Washington – Calgary 3:4 (po pr.)
Columbus – Carolina 2:4 (kon.) | New Jersey – St. Louis 0:1 (kon.) | Montreal – Chicago 0:5 (kon.)
Ottawa – Detroit 3:1 (kon.) | Minnesota – Pittsburgh 1:4 (kon.) | Winnipeg – Nashville 3:1 (kon.)
Dallas – Los Angeles 1:3 (kon.) | Colorado – Vancouver 2:5 (kon.) | Arizona – Toronto 3:2 (kon.)

Ottawa právě vstřelila branku!
    Tak powerplay Detroitu měla velmi krátkého trvání. CLARK MACARTHUR totiž ze středního pásma bez problémů zamířil přesně do odkryté brány a rozhoduje toto utkání. Asistence: Cody Ceci
    Patrick WIERCIOCH - 2:1

54:37
    Domácí se pět minut před koncem třetí třetiny dostávají opět do vedení! Hosté po vhazování nedokázali dostat puk ze svého pásma, ten se dostal až na hůl PATRICKA WIERCIOCHA, který s ním popojel blíž k bráně a střelou švihem překonává Jimmyho Howarda. Asistence: Mark Stone, Erik Karlsson
    Henrik ZETTERBERG - 1:1

42:34
    Detroit právě vstřelil branku!
    A je vyrovnáno! Danny DeKeyser sice tváří v tvář Andersonovi neuspěl, ale puk se odrazil k HENRIKU ZETTERBERGOVI, který do něj plácl a kotouč skončil pod břevnem Andersonovy brány. Asistence: Joahn Franzén, Danny DeKeyser
    Erik KARLSSON - 1:0

34:37
    Domácí obránce to zkusil podruhé a tentokrát se raduje z branky. Na modré čáře mu nabil Kyle Turris a kapitán Senátorů ERIK KARLSSON propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Kyle Turris, David Legwand

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 35. Karlsson (Turris, Legwand), 55. Wiercioch (Stone, Karlsson), 60. MacArthur (Ceci) – 43. Zetterberg (Franzén, DeKeyser)

Ottawa Senators: Anderson (Lehner) – Karlsson (C), Phillips (A), Ceci, Cowen, Gryba, Wiercioch – Ryan, Turris, MacArthur – Condra, Zibanejad, Michálek – Neil (A), Legwand, Smith – Stome, Lazar, Hoffman
    Detroit Red Wings: Howard (Gustavsson) – Kronwall (A), Ericsson, Lashoff, DeKeyser, Kindl, Smith – Zetterberg (C), Dacjuk (A), Abdelkader – Nyquist, Sheahan, Tatar – Franzén, Helm, Jurčo – Andersson, Glendening, MIller

Rozhodčí: Jean Hebert, Brad Watson – David Brisebois, Derek Nansen

Diváci: 16436