Třebíč – Šumperk 4:2 (kon.) | Jihlava – Kladno 1:2 (kon.) | Motor ČB – Benátky n/J 4:1 (kon.)
Havlíčkův Brod – Chomutov 1:3 (kon.) | Litoměřice – Kadaň 3:2 (kon.) | Prostějov – Most 1:2 (kon.)
Havířov – Ústí n/L 5:4 (po pr.)
AZ Havířov
5:4 (0:1, 2:2, 2:1 - 1:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
Středa 05.11.2014, 18:00 • K&K PNEU Aréna, Havířov • 1. liga (ČR)

56:20
    Lukáš Daneček (HAV) vyloučen na dvě minuty za podražení. Trest odpykává za něj Jan Maruna.

54:18
    David Tůma (UNL) vyloučen na dvě minuty za podražení a Havířov tak dostává zřejmě poslední šanci, jak tento zápas minimálně více zdramatizovat.

44:44
    Ondřej Holomek (UNL) vyloučen na dvě minuty za hákování.

41:02
    Michael Foltýn (HAV) vyloučen na dvě minuty za faul kolenem.

36:51
    Petr Přeučil (UNL) vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

32:04
    Jaroslav Roubík (UNL) vyloučen na dvě minuty za hákování.

26:34
    Petr Přeučil (UNL) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

21:48
    Antonín Pechanec (HAV) vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

06:31
    Jaroslav Roubík (UNL) vyloučen na dvě minuty za podražení a domácí tým si zahraje druhou přesilovku.

00:53
    Jakub Pořický (UNL) vyloučen na dvě minuty za sekání.

David Motloch

Branky a nahrávky: 30. Jiránek (Repe), 31. Jakúbek (Maruna, Šlahař), 56. Šlahař (Říčka, Matějíček), 56. Matějíček (Říčka), 63. Fořt (Jiránek) – 5. Budínský (Kloz), 22. Kolafa (Tůma, Roubík), 23. Kloz, 51. Budínský (Kloz, Pořický)

AZ Havířov: Matoušek (od 23. Daneček) – Matějíček, Foltýn, Krisl, Graca, Lenďák, Bezuška, Repe – Jiránek, Kolouch, Fořt – Jakúbek, Šlahař, Klimša – Říčka, Pechanec, Tomi – Fejko, Maruna, Sztefek.
    Trenéři: Jan Daneček, Tomáš Potěšil.

HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Petrásek) – Kolafa, Holomek, Brož, Vágner, Černý, Smetana, Zdvořáček – Tůma, Roubík, Rod – Budínský, Kloz, Pořický – Gengel, Baránek, Přeučil – Suchan, Vávra, Kuchynka.
    Trenéři: Tomáš Mareš, Miroslav Mach.

Rozhodčí: Doležal – Reich, Polák