Philadelphia – Columbus 3:4 (kon.) | Washington – New Jersey 0:1 (kon.) | Toronto – Pittsburgh 1:2 (kon.)
Detroit – Chicago 4:1 (kon.) | Florida – NY Islanders 3:4 (1:2 po s.n.) | Vancouver – Arizona 0:5 (kon.)
Boston – Carolina 2:1 (kon.) | Dallas – Minnesota 1:2 (kon.) | Los Angeles – Anaheim 3:2 (po pr.)
Boston Bruins
2:1 (2:1, 0:0, 0:0)
Carolina Hurricanes
Sobota 15.11.2014, 19:00 • TD Garden, Boston • NHL

48:19
    Fanoušci v TD Garden uvidí první přesilovou hru třetí třetiny. Erik Staal obdržel dvě minuty za nedovolené bránění.

34:16
    Následně vznikla před Wardem potyčka, po níž rozhodčí udělil trest Milanu Lucicovi za hrubost.

29:38
    Viktor Rask se však dopustil útočného faulu. Dostal dvě minuty za držení a poprvé v zápase oslabuje své mužstvo.

07:34
    Tlustý využil chyby v rozehrávce Bostonu a mohl se řítit sám na brankáře, když v tom jej nedovoleně zastavil Adam McQuaid. trestné střílení to nebude, ale dlouhá přesilová hra pět na tři ano!

07:17
    Aby toho nebylo málo, domácí budou hrát brzy po první inkasované brance první oslabení. Rilley Smith najel do Warda, za což jej rozhodčí posílá za katr na dvě minuty za nedovolené bránění.

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 15. Griffith, 20. Bergeron (Marchand, Seidenberg) – 8. Tlustý (Faulk, Staal)

Boston Bruins: Rask (Svedberg) – Seidenberg, Hamilton, Morrow, McQuaid, Krug, Bartkowski – Marchand, Bergeron, Smith – Lucic, Kelly, Griffith – Fraser, Söderberg, Eriksson – Paille, Campbell, Gagne
    Carolina Hurricanes: Ward (Chudobin) – Faulk, Sekera, Gleason, Bellemore, Hainsey, Liles – Boychuk, Staal, Tlustý – Lindholm, Nash, Gerbe – Terry, Rask, Skinner – Malone, McClement, Dwyer

Rozhodčí: Charron, Furlatt – Murchinson, Sericolo

Diváci: 17 565 (vyprodáno)