Philadelphia – Columbus 3:4 (kon.) | Washington – New Jersey 0:1 (kon.) | Toronto – Pittsburgh 1:2 (kon.)
Detroit – Chicago 4:1 (kon.) | Florida – NY Islanders 3:4 (1:2 po s.n.) | Vancouver – Arizona 0:5 (kon.)
Boston – Carolina 2:1 (kon.) | Dallas – Minnesota 1:2 (kon.) | Los Angeles – Anaheim 3:2 (po pr.)
Boston Bruins
2:1 (2:1, 0:0, 0:0)
Carolina Hurricanes
Sobota 15.11.2014, 19:00 • TD Garden, Boston • NHL

59:48
    Dobrý pokus Caroliny, za bránou dostal přihrávku Nash, vybruslil si před domácí svatyni a málem překonal Raska.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny. Carolina hraje bez brankáře!

57:37
    Söderberg mohl rozhodnout, když se po dobré přihrávce řítil sám na Warda, kanadský brankář své mužstvo podržel.

51:19
    Domácí fanoušci se už radovali z branky ale marně. Paille objel bránu a z mezikruží prostřelil Warda. Rozhodčí ovšem ihned rozpažil na znamení toho, že gól platit nebude. Clonící Campbell se totiž očividně nacházel v brankovišti, a bránil tak hostujícímu gólmanovi v zákroku. Gól tedy platit nemohl.

49:19
    Ou, po chybě obrany Caroliny se nyní povedlo dostat domácím hráčům do situace dva na nikoho, zakončující útočník Bostonu však promáchl!

48:19
    Fanoušci v TD Garden uvidí první přesilovou hru třetí třetiny. Erik Staal obdržel dvě minuty za nedovolené bránění.

47:40
    Od pravého mantinelu pálil Terry, následně dorážel v dobré pozici Viktor Rask, svého jmenovce v bráně Bostonu však tváří v tvář nepřekonal!

41:46
    K Tlustému, jenž stál u levé tyčky, se odrazil kotouč, český útočník nedokázal Raska překonat, když finský brankář odvrátil hrozbu vyrovnání svou lapačkou.

34:16
    Následně vznikla před Wardem potyčka, po níž rozhodčí udělil trest Milanu Lucicovi za hrubost.

29:38
    Viktor Rask se však dopustil útočného faulu. Dostal dvě minuty za držení a poprvé v zápase oslabuje své mužstvo.

25:57
    Snad první přečíslení v zápase mohlo skončit brankou, Terry poslal Skinnerovi vzdušnou přihrávku. Mladý útočník Caroliny ji dokázal zasáhnout ve vzduchu, ale kotouč poslal těsně nad břevno domácí brány.

21:35
    Terry dostal dobrou přihrávku na pravý kruh od Skinnera, Rask v bráně Bostonu byl připraven.
    Patrice BERGERON - 2:1

19:10
    Bruins právě vstřelili branku!
    Domácí otáčejí stav zápasu. Marchand potáhl kotouč za bránou, následně touš přihrál na pravý kruh PATRICI BERGERONOVI, jenž svou střelou přes obránce k bližší tyči překonal Warda. Asistence: Brad Marchand, Denis Seidenberg.
    Seth GRIFFITH - 1:1

14:24
    Tak to byl vskutku hodně kuriózní moment, který se jen tak nevidí! Sekera nahrál velmi nepřesně a nelogicky před Wardem na Faulka. Ten se ocitl v časové tísni dotírajícího SETHA GRIFFITHA a kotouč lehce zasáhl. Ten se odrazil po teči forčekujícího útočníka Bostonu na brusli Sekery a následně zamířil za Wardova záda. Bez asistence.

09:00
    Hosté svého soupeře dokázali dobře rozebrat, Skinner ovšem trefil jen boční síť, následně Faulka vychytal Rask. Následnou Skinnerovu dorážku zpacifikovala domácí obrana.

07:34
    Tlustý využil chyby v rozehrávce Bostonu a mohl se řítit sám na brankáře, když v tom jej nedovoleně zastavil Adam McQuaid. trestné střílení to nebude, ale dlouhá přesilová hra pět na tři ano!

07:17
    Aby toho nebylo málo, domácí budou hrát brzy po první inkasované brance první oslabení. Rilley Smith najel do Warda, za což jej rozhodčí posílá za katr na dvě minuty za nedovolené bránění.
    Jiří TLUSTÝ - 0:1

07:05
    Carolina právě vstřelila branku!
    Hosté byli v posledních chvílích aktivnějším mužstvem, za což nyní sklidili ovoce v podobě úvodní branky utkání. Erik Staal nahrál zpoza brány na najíždějícího Justina Faulka, jenž vypálil z hranice pravého kruhu a jeho pokus tečoval za Raskova záda JIŘÍ TLUSTÝ. Asistence:Justin Faulk, Erik Staal.

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 15. Griffith, 20. Bergeron (Marchand, Seidenberg) – 8. Tlustý (Faulk, Staal)

Boston Bruins: Rask (Svedberg) – Seidenberg, Hamilton, Morrow, McQuaid, Krug, Bartkowski – Marchand, Bergeron, Smith – Lucic, Kelly, Griffith – Fraser, Söderberg, Eriksson – Paille, Campbell, Gagne
    Carolina Hurricanes: Ward (Chudobin) – Faulk, Sekera, Gleason, Bellemore, Hainsey, Liles – Boychuk, Staal, Tlustý – Lindholm, Nash, Gerbe – Terry, Rask, Skinner – Malone, McClement, Dwyer

Rozhodčí: Charron, Furlatt – Murchinson, Sericolo

Diváci: 17 565 (vyprodáno)