Vsetín – Olomouc 1:5 (kon.) | Hr. Králové – Mladá Boleslav 2:1 (po pr.) | Chomutov – Kladno 6:1 (kon.)
Pardubice – Sparta 1:4 (kon.) | HC Litvínov – PZ Kladno 4:0 (kon.) | Poruba 2011 – Havířov 1:3 (kon.)
Písek – Jihlava 1:3 (kon.) | Letňany – Slavia 3:5 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 4:2 (kon.)
Liberec – Č. Budějovice 4:2 (kon.) | HC Plzeň – K. Vary 3:4 (kon.) | Třinec – Zlín 2:6 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
AZ Havířov
Sobota 15.11.2014, 13:30 • ZS Poruba • Extraliga staršího dorostu

54:58
    Stachovi se puk postavil na hranu a při jeho vyhození se trefil mimo hrací plochu, za což jsou dvě minuty.

45:21
    Jenže v dalším souboji u mantinelu si Kurovský počínal nedovoleně a dostal dvě minuty za držení.

39:17
    Šustala nedovoleně bránil a hosté mohou pokračovat v tlaku.

30:47
    Za sekání odchází na trestnou lavici Kurovský. Domácí mají jedinečnou šanci vyrovnat.

21:04
    Boháč nedovoleně bránil a dostává menší trest.

02:27
    Za podražení jde na trestnou lavici Trombík.

Gabriela Juříková

Branky a nahrávky: 36. Horváth (Šustala, Csabala) – 9. Němec (Wróbel, Langer), 36. Kurovský (Mrowiec, Dudek), 59. Wróbel (Kurovský, Mrowiec)

HC RT TORAX Poruba 2011: Škoda (Dobečka) – Široký, Bijota, Boháč, Skokan, Prepsl, Pažický – Csabala, Horváth, Šustala – Irgl, Dohnal, Dang – Holub, Stach, Žídek – Konečný, Veselý
    AZ Havířov: Gerža (Velička) – Trombík, Frojda, Dudek, Hudeček, Kiss, Spálovský, Mrowiec – Moravčík, Wróbel, Stružík, Langer, Peterka, Hendrych, Kurovský, Němec, Macuh, Kosina, Cihlář

Rozhodčí: Mrkva – Ganger, Rožánek