Klášterec nO – Bílina 8:3 (kon.) | Řisuty – Vrchlabí 6:5 (kon.) | Mor. Budějovice – Jablonec n/N 0:5 (kon.)
Poruba 2011 – Přerov 3:4 (po pr.) | Nový Jičín – SHK Hodonín 4:3 (kon.) | Technika Brno – Frýdek-M. 10:4 (kon.)
Břeclav – Vsetín 3:5 (kon.) | Val. Meziříčí – Opava 2:3 (kon.) | Kolín – Trutnov 1:2 (po pr.)
Klatovy – Kobra 0:4 (kon.) | Sokolov – Jindř. Hradec 6:2 (kon.) | Pelhřimov – Žďár n/S 3:2 (po pr.)
Děčín – Nymburk 0:4 (kon.)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
3:2 (0:0, 0:1, 2:1 - 1:0)
SKLH Žďár nad Sázavou
Sobota 15.11.2014, 18:002. liga skupina Západ

60:46
    Lední Medvědi Pelhřimov právě vstřelili branku!
    Je konec derby Vysočiny. Domácí se prosazují v přesilové hře, když puk za záda Slámy dostal MIROSLAV KOPIC. Bez asistence.

59:04
    Z tlaku domácích pramení další vyloučení na straně hostů. Za hákování putuje za katr Luděk Pilný.

57:09
    Martin Hadrava měl další šanci, když nebezpěčně ohrozil Slámu, jenž koncem lapačky vyrazil puk mimo tři tyče.

55:59
    Domácí se prosazují v oslabení. Miroslav Kopic vyvezl puk a od modré čáry vypálil puk na Slámu, který vyrazil puk jen před sebe. Po zmatcích a nepřesném rozehrání žďárské obrany zakončil do prázdné brány ALEŠ JELÍNEK. Asistence: Miroslav Kopic.

55:28
    Tomáš Plachý vyloučen za hákování.

54:01
    Žďár právě vstřelil branku!
    MARTIN PLEVA napálil puk od modré čáry směrem na Jana Čekala, přičemž dráhu letu změnil tečí jeden z pelhřimovských hráčů, a puk tak zpadl přesně nad rameno gólmana Medvědů. Bez asistence.

53:13
    Ke Kopicovi, který se ocital mezi kruhy, se odrazil kotouč, jenž tvrdě napálil na Slámu. Žďárský brankář zastavil nebezpečnou střelu maskou.

51:44
    Za krosček jde pykat na trestnou lavici Jiří Plachý.

48:29
    Ale ani hosté si dlouho nezahráli v početní výhodě. Za sekání so odsedí menší trest Aleš Padělek. Oba celky hrají ve čyřech.

47:10
    Přesilová hra domácích končí. Mečiar jde na trestnou lavici za hákování.

46:08
    Künstmüller vyloučen na dvě minuty za podražení.

45:20
    Slámovo kouzlo prolomeno. Pavel Srdínko nahodil puk na žďárského gólmana, před nímž byl kotouč několikrát tečován. Nakonec touš vyplul před MARTINEM HADRAVOU, jenž zasunul puk do zcela prázdné brány. Asistence: Pavel Srdínko a Miroslav Třetina.

40:53
    Domácí jdou na začátku třetiny do tří. Marek Hadrava vyloučen na dvě minuty za zdržování a Plameny mají možnost minuty a sedmi skeund přesilové hty pět na tři.

39:55
    Pět sekund před koncem třetiny odchází na trestnou lavici Petr Votápek za hákování.

33:22
    Beneš vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.

29:14
    První přesilová hra pro Plameny. Zadražil si odsedí dvě minuty za sekání.

26:24
    Další přesilová hra pro Lední Medvědy. Příliš mnoho hráču na ledě jde odpykat za žďárský celek Martin Gregar.

21:06
    LUDĚK PILNÝ odčinil své dva tresty tím nejlepším způsobem. Puk se od zadního mantinelu odrazil přímo k hostujícímu hráči, jenž pohotovou dorážkou překonal přesunujícího se Čekala. Asistence: Jiří Plachý.

17:24
    Třetina se zjevil v další slibné šanci. Před útočníkem byla prázdná brána, ale kotouč se mu zamotal mezi brusle a jeden z domácích obránců mu dokázal puk vypíchnout. I proto zatím zůstává bezbrankové skóre.

15:17
    Hosté se začínají osmělovat. Künstmüller se obejvil sám před Čekalem, ale domácí brankář mu nedovolil skórovat.

14:20
    Künstmüller s Kaňkou najížděli na jediného obránce a Kaňka po přihrávce o spoluhráče vystřelil zprvní. Střela mu však ideálně nesedla, a tak kotouč zaplaval do lapačky Jana Čekala.

11:54
    Před Čekalem zahrozil Gregar, když se dostal k volnému kotouči, jenž bekhendem poslal vedle plhřimovské brány.

09:15
    Pilný jde znovu na trestnou lavici. Za hákování opět ztráví nějaký čas na trestné lavici.

04:32
    Martina Hadrava projel až do útočného pásma, kde otočkou od pravého mantinlu našel před bránou Třetinu, který jen o centimetry netrefil hostující branku.

01:17
    První vyločení zápasu. Dvě minuty si odesedí Pilný z vysokou hůl.

Tomáš Bečka

Branky a nahrávky: 46. Hadrava (Srdínko, Třetina), 56. Jelínek (Kopic), 61. Kopic – 22. Pilný (Plachý), 55. Pleva

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Čekal (Veselý) – Jelínek, D. Kasalý, Mečiar, Zadražil, Šidák, Srdínko, Jeník – Kubát, Třetina, Marek Hadrava – Votápek, Plachý, Kopic – Bezděk, Martin Hadrava, Kadlec – F. Kasalý, Tolkner
    SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Peška) – Beneš, Staněk, Pleva, Pilný, Kolda, Vítek, Padělek, Krupka, Kaňka, Gregar, Künstmüller, Plachý, Hron, Vítek, Man, Zídek

Rozhodčí: Kareš – Potůček, Tasch