Pittsburgh – Vancouver 0:3 (kon.) | Carolina – Washington 1:2 (kon.) | Toronto – New Jersey 3:5 (kon.)
Detroit – Dallas 5:2 (kon.) | Florida – Columbus 3:4 (0:1 po s.n.) | Tampa – Buffalo 5:0 (kon.)
Ottawa – NY Islanders 1:2 (kon.) | Nashville – St. Louis 4:3 (kon.) | Calgary – Colorado 4:3 (po pr.)
Arizona – Los Angeles 0:4 (kon.) | San Jose – Boston 7:4 (kon.)
Arizona Coyotes
0:4 (0:1, 0:2, 0:1)
Los Angeles Kings
Pátek 05.12.2014, 03:10 • Gila River Arena, Glendale • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (05:49:01)

Zbyněk MICHÁLEK (ARI) 0+0 0 střel, čas na ledě 21:16

Dnešní utkání končí vítězstvím Kings 4:0. Coyotes dnes byli jasně horší, na hru soupeře neměli protizbraň, hlavně na dobré defenzivě soupeře si dnes střelci domácího týmu doslova "vylámali" zuby. Navíc ani gólman Smith svůj tým příliš nepodržel a alespoň dva góly, ze tří inkasovaných, jdou na jeho vrub. Náhradník Dubnyk pak inkasoval již pouze jednou, jeho protějšek v brance Kings, Martin Jones, udržel čisté konto, což se mu povedlo podruhé v této sezóně a pošesté celkem v jeho kariéře.

60:00

59:19
    Williams s pukem v útočném pásmu, souboj u mantinelu.

59:00
    Poslední minuta tohoto zápasu.

58:05
    V dnešním utkání tak již zbývá vyřešit poslední otázku – udrží Jones čisté konto?

57:59
    Domácí nepřesně rozehrávají, je pískáno zakázané uvolnění.

56:49
    Vhazování po levici Jonese, hosté úspěšnější, hra se přesouvá do třetiny Coyotes.

55:39
    Greene nahazuje puk od modré, Dubnyk vyráží a domácí mohou rozehrát.

55:15
    Probíhá poslední pětiminutovka tohoto utkání, hosté kontrolují průběh hry.

54:16
    Ofsajd Coyotes na útočné modré, střela Boedkera již byla zbytečná.

53:29
    Alespoň do té doby, než se Williamsovi podařilo vyhodit puk a hosté odchází střídat.

52:58
    Chipchura ani Schlemko neprostřelili bránící val před Jonesem, domácí však zůstávají v útočném pásmu.

52:16
    McNabb vyhazuje puk z vlastní třetiny, je pískán icing, hra se stěhuje zpět do třetiny Kings.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 9. Brown, 30. Brown (Clifford, Stoll), 36. Stoll (Martinez, Brown), 50. Martinez (Williams, McNabb)

Arizona Coyotes: M. Smith (36. Dubnyk) – Ekman-Larsson, Z. Michálek, Yandle, Stone, Schlemko, Summers – Korpikoski, Vermette, Boedker – Rieder, Gagner, Doan – McMillan, Hanzal, Erat – Chipchura, Vitale, Crombeen
    Los Angeles Kings: Jones (Quick) – Muzzin, Doughty, McNabb, Greene, Regehr, Martinez – Pearson, Kopitar, Carter – Brown, Stoll, Williams – King, M. Richards, Toffoli – Clifford, Lewis, J. Nolan

Rozhodčí: St. Laurent, Meier – Nowak, Brisebois

Diváci: 12 254