Nitra – Žilina 7:1 (kon.) | Poprad – Zvolen 2:1 (po pr.) | Banská Bystrica – Martin 7:4 (kon.)
Košice – Piešťany 7:1 (kon.) | Skalica – Trenčín 1:4 (kon.)
HK Nitra
7:1 (1:1, 3:0, 3:0)
MsHK Žilina
sk Pátek 05.12.2014, 17:00 • Nitra aréna • Tipos Extraliga (SR)

Hlasy po zápase:
    Antonín Stavjaňa(tréner HK Nitra): "Dnes sme pred výbornou kulisou mali výborný vstup do zápasu. Mrzel nás vyrovnávajúci gól a hostia nás v prvej časti hry do ničoho nepustili. V druhej tretine sme odskočili a bola to len otázka skóre. V druhej prestávke sme hráčom pripomenuli skrat z predchádzajúceho domáceho zápasu so Žilinou, čo sa našťastie nestalo."

Peter Mikula(tréner MsHK Žilina):"Potešili ma dve veci. Relatívne hra v prvej tretine a hra štvrtého útoku. Od druhej tretiny sme sa dopustili nepochopiteľných chýb. To bolo príčinou, že Nitra zrýchlila hru a darilo sa im strelecky. Výsledok je pre nás krutý, ale spravodlivý." (19:36:26)

Skončilo sa stretnutie medzi Nitrou a Žilinou, z ktorého si sedemgólovú mikulášsku nádielku odvážajú hostia zo Žiliny. V stretnutí sme boli svedkami dvoch hetrikov, ktoré dosiahli Jozef Stümpel a Roman Tománek.

60:00

59:21
    Vhadzuje sa v strednom pásme.

59:01
    Kuzma telom odzbrojil od puku Šimka. Stretnutie sa dohráva za skandovaného potlesku domácich divákov, ktorí všetci stoja.

58:00
    Žilina mohla znížiť, puk nepríjemne poskakoval pred domácou bránkou ale Drábek ani Valášek ho nedopravili za lakosilov chrbát.