Novokuzněck – Ufa 5:4 (kon.) | Novosibirsk – Omsk 4:0 (kon.) | Magnitogorsk – Nižněkamsk 1:3 (kon.)
Čeljabinsk – Chanty-Mansijsk 5:2 (kon.) | CSKA Moskva – Dynamo Moskva 1:0 (kon.) | Čerepovec – Jaroslavl 1:2 (2:3 po s.n.)
Kazaň – Toljatti 3:0 (kon.) | Soči – Viťaz 5:2 (kon.) | Atlant – Minsk 2:4 (kon.)
Jokerit – Petrohrad 1:3 (kon.)
CSKA Moskva
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
Dynamo Moskva
Pondělí 05.01.2015, 15:00 • CSKA Universal Sports Hall • KHL

To je ode mě pro dnešek všechno, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (17:28:56)

Československá stopa v zápase

Ondřej Němec (MOS) – 0 bodů, 3 střely, čas na ledě: 18:58

57 minut marně dobývali favorizovaní hokejisté CSKA pečlivou defenzívu městského rivala Dinama v čele s vynikajícím brankářem Alexanderem Šaryčenkovem. Ten sice dohromady kryl 41 střelecký pokusů Armějců, na šikovnou teč Nikolaje Prochorkina z 58. minuty však byl krátký i on a hosté si z dnešního utkání nevezmou ani bod.
    CSKA si tak připisuje zasloužené vítězství a potvrzuje pozici letošního krále ruské metropole a především výsadní postavení v celé KHL.

60:00

59:30
    Radulov vyvezl kotouč do středního pásma a bekhendem zkoušel trefit prázdnou bránu, to se mu nepovedlo.

59:10
    Šaryčenkov zamířil na střídačku, Dinamo to zkouší v šesti.

59:00
    V útočném pásmu však aktuálně operují domácí a nepouští své soupeře do blízkosti své brány.

58:00
    Do konce normální hrací doby zbývají dvě minuty a rázem musí útočit hosté.
    Nikolaj PROCHORKIN - 1:0

57:33
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Tak přece jen se podařilo CSKA dobýt obranný val soupeře ještě v normální hrací době! Denisovův vysoký pokus od modré čáry sklepl za překvapeného Šaryčenka NIKOLAJ PROCHORKIN a vstřelil veledůležitý gól. Asistence: Denis Denisov, Simon Hjalmarsson.

56:24
    A světe div se. Lalande potřetí v krátkém čase zasahoval. Tentokrát vytáhl lapačku proti střeleckému pokusu Osipova, který by ale nemířil mezi tři tyče.

55:50
    Karpov pálil z úhlu z otočky, Lalande připraven.

55:45
    Po hodně dlouhé době zasahoval Lalande, který zakročil proti nepříliš razantní střele Daugavinše. Byla to teprve druhá střela Dinama ve třetí třetině!

55:23
    Zakázané uvolnění červenomodrých.

54:16
    Radulov vybruslil zpoza brány a snažil se zasunou kotouč za Šaryčenkova, ten pokryl veškerý volný prostor a nadále drží čistý štít.

53:47
    Ofsajd CSKA Moskva.

52:30
    Obrovská šance CSKA na gól! Hjalmarsson se uvolnil, ocitl se sám před brankou, následně posunul kotouč na ještě lépe postaveného Prochorkina, jehož vychytal skvělý Šaryčenkov, který je zatím jednoznačně muž zápasu.