5:4 (3:2, 0:2, 1:0 - 0:0)
HC LERAM Orli Znojmo
Pondělí 05.01.2015, 19:45 • Palaonda Eiswelle • bet-at-home ICE Hockey League

To je ode mě vše, děkuji za pozornost a dobrou noc! (22:05:25)

Utkání nakonec vyhrává po samostatných nájezdech Bolzano. Znojmo se tak musí spokojit s pouhým bodem, i když sahalo po dvou. Svého soka přestřílelo jednoznačně 50:31.

V úterý se Orli přesouvají k utkání do Dornbirnu.

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Bolzano.
    Autorem vítězné branky je RICK SCHOFIELD.

Samostatné nájezdy začínají.

Je to tak. Dnešní zápas rozhodnou samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:01
    Běží poslední minuta prodloužení. Vypadá to na samostatné nájezdy.

63:15
    Oba celky hrají opatrně. Stále nebyla k vidění kloudná střela.

61:00
    První minuta prodloužení je za námi. Šanci jsme zatím neviděli.

60:01

Střely na branku ve třetí dvacetiminutovce: 10:14.

Bolzanu se povedlo pět minut před koncem třetí třetiny vyrovnat a zápas tak bude muset rozhodnout prodloužení či samostatné nájezdy. Oba celky si do tabulky připíší bod, kdo bude majitelem toho druhého bonusového? Nastavení začne zhruba za tři minuty.

Lukáš Caha

Branky a nahrávky: 1. Keller (McMonagle), 5. Sisca (Rodney, Zanette), 19. Schofield (Gander, Nesbitt), 55. Cullen (Rodney), rozh. náj. Schofield – 2. Fiala (Klimíček), 5. Bořuta (Rehuš, Podešva), 24. Grof (Havlík, Lattner), 40. Bořuta (Fiala, Lattner)