Liberec – Vítkovice 2:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 5:0 (kon.) | HC Litvínov – Chomutov 4:6 (kon.)
Třinec – Sparta 0:2 (kon.) | Kometa Brno – HC Plzeň 3:5 (kon.) | Slavia – Jihlava 2:4 (kon.)
Olomouc – Zlín 0:2 (kon.) | Č. Budějovice – Kladno 2:1 (po pr.)
BK Mladá Boleslav
5:0 (1:0, 0:0, 4:0)
HC Dynamo Pardubice
Pondělí 05.01.2015, 16:30 • ŠKOENERGO Aréna • DHL Extraliga juniorů

Je dobojováno, Bruslaři díky čtyřem gólům ve třetí třetině porazili Pardubice vysoko 5:0. Z mé strany je to vše, u dalších online přenosů na počtenou! (18:34:34)

60:00

59:54
    Hra je ještě jednou přerušena, vhazovat se bude v útočném pásmu Pardubic.

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:09
    Volf mohl přidat i svůj čtvrtý gól, ale z pravého kruhu minul branku.

57:29
    Buly před Růžičkou.

56:41
    O osudu tohoto utkání je už s nejvyšší pravděpodobností rozhodnuto, hosté se přesto snaží alespoň o čestný úspěch.

56:05
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Čepice na led! Na LUKÁŠE VOLFA se usmálo štěstí a jeho nahození skončilo až v brance, domácí forvard tak zkompletoval hattrick. Asistence: Stanislav Brzák.

55:00
    Hostům dnes není přáno, ani jednu ze svých šancí v početní výhodě nevyužili, Bruslaři už hrají v plném počtu.

54:27
    Mladoboleslavský brankář nyní zasahoval v krkolomné pozici, ale poradil si.

53:41
    Jan Růžička radši přerušil hru, bude se vhazovat po jeho pravé ruce.

53:00
    Jakub Kotala (MBL) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

52:33
    Kotala ujížděl sám proti Husárovi, ale bekhendovou kličkou nevyzrál na strážce pardubické pokladnice!

51:16
    Mladoboleslavští pokračují v tlaku, hosté se jen těžko mohou vymanit z tlaku.

50:05
    Ihned po buly se dostal k puku MATĚJ HES, který přesně umístěnou střelou překonal Husára. Asistence: Patrik Podsedníček, Denis Pätoprstý.

49:12
    Krajňák se proháčkoval až do zakončení, ale nedokázal usměrnit puk mezi tři tyče.

48:17
    David Bernad (MBL) je vyloučen na 2+10 minut za hrubost. Na druhé straně jsou za stejný prohřešek vyloučeni Luboš Adam (PCE) a brankář Otakar Husár (PCE).

47:34
    Bernad našel krásným celoplošným pasem volného Volfa, který mohl zkompletovat hattrick, avšak svůj samostatný únik nedotáhl do úspěšného konce!

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 10. Průšek (Podsedníček, Pořízek), 41. Volf (Brzák, Kotala), 43. Volf (Kotala, Bernad), 51. Hes (Podsedníček, Pätoprstý), 57. Volf (Brzák)

BK Mladá Boleslav: Růžička (Krofta) – Mašek, Tůma, Kurka, Hes, Žalud, Bernad, Červinský – Průšek, Němec, Kotala – Poljanyčka, Pätoprstý, Podsedníček – Brzák, Borovec, Pořízek – Volf, Motloch.
    HC Dynamo Pardubice: Husár (Červený) – Franc, Budík, Horyna, Bažant, Adam, Nedbal – Chvojka, Havrda, Barkóci – Kusý, Hlaváček, Pipek – Kysela, Krajňák, Panna.

Rozhodčí: Horinek – Žídek, Charvát