Liberec – Vítkovice 2:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 5:0 (kon.) | HC Litvínov – Chomutov 4:6 (kon.)
Třinec – Sparta 0:2 (kon.) | Kometa Brno – HC Plzeň 3:5 (kon.) | Slavia – Jihlava 2:4 (kon.)
Olomouc – Zlín 0:2 (kon.) | Č. Budějovice – Kladno 2:1 (po pr.)

59:18
    Cvrkova rána ze dvou metrů skončila jen těsně nad Dvořákovo bránou. Teď měli hosté štěstí.

59:03
    Ještě jedna přesilovka pro domácí. Na dvě minuty je vyloučen Tatár za podražení.

58:51

57:52
    Stříbrný zavezl puk do útočné třetiny, naservíroval ho Dominiku Štěpkovi, který z těsné blízkosti nedokázal překonat Dvořáka.

57:24
    Klečka po time-outu zůstává na střídačce a domácí to zkusí v šesti.

57:24
    Oddechový čas pro domácí.

56:51
    Štěpka jel sám na Dvořáka, jenže byl podražen Václavem Cestrem, který je za tento přestupek poslán na dvě minuty na trestnou lavici.

56:18
    Střely na Dvořáka létají ze všech stran, domácí se ale stále ne a ne prosadit a s jejich naději na bodový úspěch už to vypadá zle.

54:48
    Tom Ringler obral na červené čáře o puk Karla Šefla a letěl sám na Klečku. Chomutovský útočník však svou střelou do rohu brány Klečku nepřekonal.

53:57
    Domácí se ještě snaží aktivně napadat, jenže snahu Weitze znemožnila klidná rozehrávka Chomutovských obránců.

53:14
    Domácím se už nedaří vůbec nic. Stříbrný z rohu kluziště poslal prudkou přihrávku na hůl Martin Kokeše, který jí ovšem nedokázal zachytit, a Chemici tak přichází o útočné pásmo.

51:52
    Chomutovští už dnešní zápas zřejmě dohrají bez sebevětších potíží. Další akci Pirátů zastavil hvizd hlavního rozhodčího, který píská ofsajd.

50:56
    Piráti právě vstřelili branku!
    Domácím se dnešní zápas rozpadá pod rukama. Další branku Chomutova vsítil RADEK HAVEL, který prostřelil od modré Klečku. Nutno podotknout, že domácí gólman měl ale úplně zakrytý výhled. Asistence: Robert Černý, Patrik Huňady.

50:42
    Černý dostal nabito a pálil z vyložené pozice. Jeho tvrdá rána skončila na zadním mantinelu.

50:13
    Chomutovští si zahrají přesilovku 5 na 3. Na trestnou lavici míří David Vostárek, který si odsedí dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.

49:51
    Chomutovští se skoro po minutě své přesilovky usazují v útočném pásmu a začínají kombinovat.

49:13
    Domácím docházejí nervy... David Weitz se rozjel na jednoho z hostujících hráčů a tvrdě ho poslal na mantinel. Chomutovský útočník zůstává ležet na ledě, ten domácí je zase poslán na trestnou lavici za napadení.

48:01
    Slabý moment Michala Klečky. Domácí gólman se snažil rychle rozehrát, jenže puk poslal přímo na hokejku FRANTIŠKA WÁGNER, a ten neměl problém z mezikruží rozvlnit síť. Asistence: Martin Šťovíček.

Martin Stříbrný

Branky a nahrávky: 3. Trübenekr (Cvrk, Kokeš), 25. Sládek (Kučera, Šefl), 29. Čapek (Sládek, Kučera), 30. Štěpka (Weitz, Šimeček) – 23. Šťovíček (Dubeň), 39. Šťovíček (Huňady), 43. Šťovíček (Wágner, Havel), 44. Cestr (Tupý, Strunz), 49. Wágner (Šťovíček), 51. Havel (Černý, Huňady)

HC Litvínov: Klečka – Jonák, Moravec, Šesták, Fučík, Šefl, Sklenička, Vostárek, Kokeš, Cvrk – Kučera, Trübenekr, Weitz, Stříbrný, Sládek, Ujfaluši, Sýkora, Šimeček, Štěpka, Čapek.
    Piráti Chomutov: Lukeš (30. Dvořák) – Ringler, Hierman, Cestr, Dubeň, Havel, Černý, Drobný, Kozák – Wágner, Šťovíček, Tupý, Dimitrov, Tatár, Bednář, Kellerstein, Huňady, Macháček, Strunz.

Rozhodčí: Orlický – Rozlílek, Toman.