Montreal – Toronto 2:1 (2:1 po s.n.) | Detroit – Winnipeg 4:5 (0:1 po s.n.) | NY Islanders – Columbus 6:3 (kon.)
Nashville – New Jersey 3:1 (kon.) | Minnesota – Carolina 6:3 (kon.) | Arizona – NY Rangers 1:5 (kon.)
Colorado – Dallas 4:1 (kon.) | Calgary – Vancouver 3:2 (kon.) | Los Angeles – Washington 3:1 (kon.)
Chicago – Pittsburgh 2:1 (3:2 po s.n.) | Florida – St. Louis 1:2 (1:2 po s.n.)

Marek Židlický (NJD) 0+0, 0 střel, čas na ledě 20:58
    Martin Havlát (NJD) 0+0, 0 střel, čas na ledě 10:56 (04:52:42)

Tři hvězdy utkání

1. Colin WILSON (NSH) 1+0
    2. Matt CULLEN (NSH) 1+1
    3. Cory SCHNEIDER (NJD) 38 zák., 3 góly, 92,1%
    Cory Schneider zastavil 67 ze 72 střel a během šesti z posledních deseti zápasů předvedl 30 nebo více zákroků.

Nashville Predators poráží na svém ledě New Jersey Devils a připisuje si páté vítězství v řadě. Na úvodní gól Matta Cullena sice odpověděl Steve Bernier, v závěru třetí třetiny se ale prosadili v rozmezí necelé minuty Colin Wilson a Craig Smith, na jejichž góly už Devils zareagovat nedokázali. Konečné skóre. Nashville Predators 3 New Jersey Devils 1.

60:00

59:49
    Mike Fisher (NSH) dostal větší trest, 5 minut hrubost.

59:49
    Eric Gelinas (NJD) dostal větší trest, 5 minut hrubost.

59:49
    Uprostřed ledové plochy se strhla bitka, po které Eric Gelinas odchází do šatny.

59:37
    Predators se snažili uklidil puk do prázdné klece, zásluhou Marka Židlického se jim to však nepodařilo.

58:23
    Cory Schneider je připraven vyjet z brány a Devils to budou zkoušet v šesti.

57:50
    Jaromír Jágr se mohl postarat o bleskovou odpověď a ještě vrátit Devils do hry, jeho střelu ale dokázal Pekka Rinne pravým betonem vyrazit mimo!
    SMITH - 3:1

57:39
    Nashville právě vstřelil branku!
    CRAIG SMITH přidává během necelé minuty druhý gól a s největší pravděpodobností rozhoduje o výhře Nashvillu Predators!! Travis Zajac nedokázal u své pravé tyče uklidit puk do bezpečí a od jeho brusle se odrazil na hokejku Craiga Smithe, který ho dorazil do brány. ASISTENCE: Matt Cullen, Mike Fisher.
    WILSON - 2:1

56:33
    Nashville předvedl nádhernou kombinaci, kterou zakončil gólem COLIN WILSON!! Mike Ribeiro skvěle našel na vzdálenější tyči Victora Bartleyho, který ještě vylepšil pozici pro Colina Wilsona a ten následně dopravil puk do prázdné brány. ASISTENCE: Victor Bartley, Mike Ribeiro.

55:36
    Mike Cammalleri vyslal na domácí bránu z pravého křídla střelu po ledě, která byla těsně před Pekka Rinnem sražena mimo.

55:12
    Mike Fisher přejel modrou čáru dříve a Craig Smith se ocitl v postavení mimo hru.

54:48
    Peter Harrold zakončil protiútok Devils střelou z pravého kruhu pro vhazování, kterou Pekka Rinne našel v lapačce!

54:38
    Filipu Forsbergovi se v útočném pásmu nepovedla stahovačka a Devils mohli vyrazit do rychlého protiútoku.

53:57
    Predators bojovali na levém křídle útočného pásma o puk, udržet se jim ho ale nepodařilo.

52:59
    Vzápětí vypálil tvrdě z pravé strany Adam Larsson, Pekka Rinne byl ale opět na svém místě.

52:43
    Tuomo Ruutu mohl nahrávat doprava do tandemu Jaromíru Jágrovi, nakonec se ale rozhodl pro střelu, kterou Pekka Rinne levým betonem vykopl mimo a předvedl skvělý zákrok!

52:35
    Nashville Predators si vyžádal oddechový čas.

52:35
    Shea Weber měl ke kotouči blíže a New Jersey Devils bylo v rychlém sledu odpískáno druhé zakázané uvolnění.

52:02
    Devils začali ve druhé třetině mnohem lépe bruslit a zlepšenou hru dokázali přenést i do třetí části.

51:48
    Puk skončil na jedné ze střídaček a hra byla přerušena.

51:22
    Travis Zajac vypálil od levého mantinelu a jeho střela byla zablokována.

50:06
    Dainius Zubrus vypálil po ledě, jeho střela ale zamířila pouze doprostřed brány, kde byl připravený Pekka Rinne.

49:31
    Hra byla přerušena a na řadu přichází krátká komerční přestávka.

48:50
    Gabriel Borque rychle vypálil z pravého křídla a jeho následná rána skončila na břevnu brány Coryho Schneidera!

47:03
    Nashville se dostal do přečíslení tři na dva, které zakončil skvělou střelou z mezikruží Mike Fisher, jehož pokus orazítkoval vzdálenější levou tyč a málem skončil v levém horním rohu!

46:51
    Zakázané uvolnění, kterého se dopustili Predators.

46:30
    Mattias Ekholm rychle dojel u levého mantinelu nahozený puk Devils a poté ho zavezl za bránu, kde počkal až jeho spoluhráči vystřídají.

45:52
    Filip Forsberg se pokusil puk usměrnit na bránu backhandem, jeho zakončení ale bylo nepřesné.

45:20
    Tuomo Ruutu se snažil mezi kruhy protlačit po přihrávce Marka Židlického ke střele, včas k němu ale přistoupil Colin Wilson.

44:36
    Hra byla po dlouhé pasáži přerušena kvůli postavení mimo hru, v němž se ocitli domácí hráči Nashvillu.

44:20
    Ve třetí části sledujeme zatím krásný hokej, hra se přelévá ze strany na stranu.

43:29
    Paul Gaustad zkoušel štěstí střelou z pravého kruhu pro vhazování, Cory Schneider ale jeho pokus zneškodnil.

42:20
    Shea Weber napřáhl k táhlé střele, kterou Cory Schneider vytěsnil po rychlém přesunutí k pravé tyči do rohu kluziště.

41:40
    Predators dnes usilují o páté vítězství v řadě, zatímco New Jersey by rádo vyhrálo první zápas proti týmu z čela NHL.

40:55
    James Neal mohl vrátit Nashvillu krátce po zahájení třetí třetiny vedení, jeho střela po ledě z pravého křídla ale na Coryho Schneidera nakonec neprošla.

40:01

Naposledy se vracíme do Bridgestone Areny, abychom společně sledovali závěr utkání mezi Nashvillem Predators a New Jersey Devils. Zápasy Devils v letošní sezóně NHL nenabízejí příliš gólů a ani dnešní duel není výjimkou. Po dvou třetinách je skóre nerozhodné 1:1, když na úvodní gól Matta Cullena odpověděl v přesilové hře Steve Bernier.
    Selfie fanoušků Nashvillu Predators ze druhé třetiny.

Stejně jako v první třetině, i v prostředním dějství jsme se nakonec dočkali jednoho gólu, který padl v přesilové hře z hokejky Steva Berniera. Devils ve druhé třetině zlepšili hru a odměnou jim byl v jejím závěru vyrovnávací gól. Skóre po 40 minutách. Nashville Predators 1 New Jersey Devils 1.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:59
    Shea Weber se ještě pokusil o vstřelení gólu do šatny, jeho pokus ale směřoval pouze doprostřed brány, kde si puk našel připravený Cory Schneider.

39:00
    Ohlášena poslední minuta druhé třetiny, v jejímž závěru se Devils podařilo využít jednu ze dvou přesilových her.

38:29
    Pekka Rinne ukryl puk v lapačce a hra byla přerušena.
    BERNIER - 1:1

37:37
    Devils právě vstřelili branku!
    STEVE BERNIER využívá přesilovou hru a vyrovnává na 1:1!! Steve Bernier si u levé tyče počkal na puk odražený od zadního mantinelu a poté ho uklidil backhandem za záda dezorientovaného Pekka Rinneho, který se nedokázal včas přesunout ke své pravé tyči. ASISTENCE: Eric Gelinas, Scott Gomez.

36:57
    Calle Jarnkrok (NSH) dostal menší trest, 2 minuty zdržování hry poté, co ze vzduchu vyhodil puk mimo mantinely.

36:32
    Na straně Nashvillu Predators jsou dnes mimo hru Michael Ryder a obránce Mark Fraser, zatímco Devils postrádají trio Olli Jokinen, Anton Volčenkov a Viktor Stalberg.

36:32
    Na řádu přichází další reklamní přestávka, během které se můžeme podívat na hráče, kteří dnes chybí oběma týmům kvůli zranění.

36:26
    Jaromír Jágr má za sebou dobré střídání a po přerušení hry odjel na lavičku.

35:56
    Jon Merrill sice vypálil tvrdě od modré čáry, jeho pokus ale rozezvučel pouze sklo za bránou Pekka Rinneho.

35:30
    V dnešním zápase jsme viděli tři přesilové hry, ani jedna z nich ale nebyla využita.

33:53
    Spektakulární zákrok Pekka Rinneho udržel Nashvillu Predators těsně vedení.

32:48
    Mike Cammalleri se ocitl úplně sám u pravé tyče a snažil se puk z první zamést do brány, jenže Pekka Rinne vytáhl zákrok večera a jeho střelu lapačkou vyrazil! To byl zákrok z říše snů.

32:06
    Eric Gelinas vypálil od modré čáry a Pekka Rinne ukryl jeho jedovatou táhlou střelu v lapačce!

32:04
    Victor Bartley (NSH) dostal menší trest, 2 minuty zdržování hry po vyhozeném puku přes ochranné sklo.

31:35
    Filip Forsberg napřáhl ihned po vhazování k jedovaté střele, která skončila na levé brusli Matta Greena.

31:32
    Victor Bartley vyslal na bránu New Jersey Devils od levého mantinelu střelu letící těsně nad ledem, kterou Cory Schneider nejprve lapačkou dokázal ztlumit a poté puk bleskově přikryl, aby nepustil jednoho z dotírajících protihráčů k dorážce! Skvělá práce.

30:58
    Mattias Ekholm napřáhl na modré čáře k ráně po ledě, ta ale byla mezi kruhy zablokována.

29:34
    Mike Cammalleri tak dlouho hledal v útočném pásmu některého ze svých spoluhráčů, až byl na modré čáře zdvojen a o puk přišel.

28:23
    Vzápětí se dostal Colin Wilson mezi vrcholy kruhů ke střele, která byla zablokována.

28:17
    Colin Wilson posílal puk před bránu z levé strany backhandem, na jeho přihrávku ale žádný z jeho spoluhráčů nedosáhl.

27:37
    Matt Greene tvrdě vypálil od modré čáry a jeho střelu ještě tečoval jeden z jeho spoluhráčů, který dobře clonil před bránou, Pekka Rinne si ale přesto puk našel a dobrým zákrokem podržel svůj tým!

27:07
    Pekka Rinne zastavil pokus Devils a připsal si další úspěšný zákrok.

26:10
    Predators se osvobodili a Mike Fisher se snažil z pravé strany zamířit diagonální střelou přesně ke vzdálenější levé tyči, Cory Schneider však dokázal jeho ránu pravým betonem vyrazit mimo!

26:01
    Po reklamní přestávce se vhazuje po levici Pekka Rinneho.

26:01
    Jacob Josefson se prosadil na pravém křídle a poté se snažil backhandem puk usměrnit na bránu, což se mu podařilo, u pravé tyče byl ovšem připravený Pekka Rinne, který puk letící těsně nad ledem ukryl v lapačce a přerušil hru.

26:01
    STŘELY NA BRÁNU: Nashville 25 New Jersey 4

24:53
    Eric Nystrom se dostal ve středním pásmu k puku a okamžitě ho nahodil na bránu Devils, Cory Schneider vzápětí jeho nepřesné nahození hokejkou raději ztlumil a rozehrál.

24:24
    Shea Weber přichází na hrací plochu. Weber odehrál v posledním zápase proti Winnipegu Jets skvělý zápas, dnes se ale zatím mezi střelce nezapsal.

23:52
    James Neal mohl na opačné straně udeřit, jeho střelu z pravého křídla ale dokázal Cory Schneider vyrážečkou vyrazit mimo! Další skvělý zákrok brankáře New Jersey Devils.

22:30
    Jol Merrill napřáhl mezi kruhy k táhlé střele, kterou dokázal Pekka Rinne ztlumit lapačkou a poté puk ležící na ledě rychle přikryl!

22:01
    Culle Jarnkrok se před bránou okamžitě snažil prodrat k dorážce, ta ale nepřišla, protože ho tělem skvěle odstavil Adam Henrique.

21:16
    Filip Forsberg bojoval v útočném pásmu za bránou o puk s Andym Greenem, který vyšel ze vzájemného souboje jako vítěz.

21:04
    Nashvillu se vzápětí opět nepodařilo přejít správně modrou čáru a hra byla opět vystěhována do středního pásma.

20:40
    Postavení mimo hru a v něm domácí Predators.

20:20
    James Neal vypálil tvrdě z pravého křídla a jeho následná střela minula vzdálenější levou tyč.

20:11
    Puk se v úvodu druhé třetiny ztratil ve výstroji Adama Henriqua a hra byla přerušena.

20:01

Hráči obou týmů se vrací z útrob Bridgestone Areny zpět na svá místa a za pár okamžiků začne druhá třetina, do které domácí Nashville Predators bude vstupovat s jednobrankovým vedením, o které se postaral Matt Cullen.
    John Glennon pochválil Laviolettovo rozhodnutí zařadit Matta Cullena, který otevřel skóre, do druhé útočné lajny.

Nashville Predators zatím potvrzuje proti New Jersey Devils roli papírového favorita, když se v čase 8:49 prosadil Matt Cullen. Domácí poté hráli dvě přesilové hry, ani jeden z faulů Adama Larssona ale potrestat nedokázali. Až na jednu chybu Cory Schneider zatím předvádí skvělý výkon. Skóre po úvodních 20 minutách. Nashville Predators 1 New Jersey Devils 0.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:47
    Cory Schneider si ještě připsal jeden úspěšný zákrok a v první třetině už se nic nestane.

19:30
    Adam Larsson odvedl v obraně dobrou práci a vyhodil puk do středního pásma.

19:08
    Zakázané uvolnění proti New Jersey Devils.

18:55
    Filip Forsberg zavezl puk po levém křídle za bránu Coryho Schneidera, kde ho vzápětí v souboji s protihráčem ztratil.

17:16
    Adam Larsson se podruhé vrací z trestné lavice po uplynutí dvouminutového trestu a New Jersey Devils přežilo další oslabení.

17:00
    Cory Schneider musel během pár sekund dvakrát zasahovat, oba zákroky však zvládl.

16:25
    Seth Jones tvrdě vypálil z vrcholu levého kruhu pro vhazování a jeho střela, která letěla těsně nad ledem, nadělala Cory Schneiderovi velké starosti, nakonec ji ale dokázal pravým betonem v leže vyrazit!

15:47
    Colin Wilson se natahoval před bránou po dorážce, nakonec se mu ale puk nepodařilo usměrnit mezi tři tyče.

15:16
    Adam Larsson dostal podruhé v dnešním zápase menší trest, 2 minuty podražení.

14:50
    Po reklamní přestávce jsme zpět, abychom sledovali závěr úvodního dějství zápasu mezi Nashvillem Predators a New Jersey Devils.

13:26
    Pekka Rinne vzápětí musel zasahovat, puk ale našel v lapačce a hra byla přerušena.

13:09
    Vyloučený Adam Larsson se vrátil zpět na led a Nashville Predators úvodní přesilovou hru nevyužil.

13:03
    Craig Smith se opět dostal ke střele, tentokrát z levého kruhu pro vhazování, Cory Schneider ho ale opět dokázal vychytat.

12:26
    Craig Smith tvrdě vypálil, jeho pokus ale dokázal připravený Cory Schneider vyrazit do rohu kluziště.

11:51
    Filip Forsberg se dostal na pravém křídle k puku a poté hledal zadovkou Romana Josiho, do jeho přihrávky ale vložil hůl skvěle bránící Adam Henrique a vyhodil puk do bezpečí.

11:09
    Shea Weber okamžitě po vhazování vypálil z levého křídla, jeho střelu ale zablokoval dobře postavený Adam Henrique.

11:01
    Adam Larsson (NJD) dostal menší trest, 2 minuty držení.

10:26
    Taylor Beck dal o sobě vědět hned v úvodu utkání a nyní z pravého křídla vyslal na bránu Devils nebezpečný pokus, který směřoval přesně do pravého horního rohu, Cory Schneider ale vytáhl skvělý semafor a puk ukryl v lapačce!

09:45
    Eric Nystrom se snažil přidat rychlou pojistku, jeho střela ale byla sražena jedním z hráčů New Jersey Devils mimo.
    CULLEN - 1:0

08:49
    Cory Schneider sice vytáhl fantastický zákrok proti střele Craiga Smitha, proti následnému zakončení MATTA CULLENA už byl ale bezmocný!! Matt Cullen si zpoza brány vybruslil před brankoviště a poté puk poslal střelou zápěstím přesně ke vzdálenější levé tyči. ASISTENCE: Craig Smith, Shea Weber.

08:30
    Na opačné straně ledové plochy se snažil Adam Henrique poslat puk před bránu, jeho přihrávka ale byla tečována a volný puk přikryl u levé tyče pozorný Pekka Rinne.

07:27
    Nashville Predators se nyní dostal do přečíslení tři na dva, které zakončil střelou z mezikruží třiadvacetiletý Calle Jarnkrok, jeho rána z první ale zamířila pouze doprostřed brány, kde byl opět Cory Schneider!

06:50
    Taylor Beck byl zřejmě tím hráčem, který z pravého křídla rychle vypálil, jeho tvrdá táhlá střela ale zamířila pouze doprostřed brány, kde byl připravený Cory Schneider.

06:32
    Paul Gaustad přišel na pravém křídle útočného pásma o hokejku, čehož Devils využili a snadno se ubránili.

06:07
    Dainius Zubrus nahodil puk na bránu a Pekka Rinne přerušil hru. Následuje krátká reklamní přestávka.

04:37
    Vzápětí se dostali domácí Predators do další dobré příležitosti, také tu ale dokázal fantastický Cory Schneider zastavit a puk skvělým zákrokem vyrazil.

03:59
    Colin Wilson se ocitl před bránou úplně nehlídaný a po přihrávce z rohu kluziště napřáhl z první ke střele po ledě, která směřovala přesně k pravé tyči, Cory Schneider ale dokázal skvěle zareagovat a jeho střelu vyrazil levým betonem mimo tři tyče!

03:45
    Následné nahození Devils zastavil bez problému připravený Pekka Rinne, který následně přikryl puk lapačkou a poprvé v zápase si ho mohl osahat.

03:30
    Devils se osmělili a vydali se směrem vpřed.

02:17
    Nashville Predators vstoupil do zápasu velmi aktivně a vytvořil si dvě příležitosti.

01:37
    Eric Nystrom napřáhl na levé straně k prudké ráně, jeho jedovatá střela ale byla zablokována.

01:06
    Vzápětí to zkoušel backhandem James Neal, ale také s jeho pokusem si Cory Schneider bez větších potíží poradil.

00:37
    Taylor Beck se dostal ke střele v pravém kruhu pro vhazování, Cory Schneider ale dokázal jeho pokus vyrážečkou vyrazit mimo.

00:20
    Úvodní vhazování dnešního střetnutí vyhrálo New Jersey Devils, které jako první mohlo vyrazit směrem vpřed, do zakončení se ale hosté nedostali.

00:01
    Hráči obou týmů jsou připraveni na ledové ploše a zápas mezi Nashvillem Predators a New Jersey Devils může začít!

V sestavě hostujícího New Jersey Devils dnes nechybí obránce Peter Harrold, který během posledních tří zápasů zaznamenal gól a asistenci. Na ledě pochopitelně nemůže chybět ani Filip Forsberg, který během posledních 11 zápasů připsal 11 bodů a s celkovým počtem 50 bodů vede tabulku nováčků.
    Domácí hráči Nashvillu Predators dnes nastoupí na rozbruslení v speciální sadě připravené na oslavu svatého Valentýna.

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Ekholm, Bartley – Bitetto, Jones – Josi, Weber (C) – Nystrom, Gaustad, Bourque – Forsberg, Jarnkrok, Beck – Cullen, Fisher (A), Smith – Wilson, Ribeiro, Neal (A).

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Gelinas, Harrold – Merrill, Židlický – Greene (A), Larsson – Zubrus, Josefson, Havlát – Ruutu, Cammalleri, Jágr – Eliáš (A), Zajac (A), Tootoo – Henrique, Gomez, Bernier.

Rozhodčí: Ghislain Hebert, Kevin Pollock – Brad Kovachik, Derek Amell.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

11.11.13 New Jersey Devils – Nashville Predators 5:0
    "Myslím, že proti dobrému týmu jsme předvedli velké úsilí. Je to velká škoda." - Cory Schneider po zápase s Blackhawks.

V bráně New Jersey Devils by mohl dostat proti Predators přednost Keith Kinkaid. Cory Schneider sice předvedl proti Chicagu 32 zákroků, jeho tým ale prohrál 3:1. "Když se věci nevyvíjejí dobře, ve skutečnosti vypadají ještě hůře," uvedl Michael Ryder, který v momentě vyrovnávacího gólu Blackhawks seděl na trestné lavici. Devils prohráli 3 zápasy v řadě a během posledních pěti duelů se jim nepodařilo využít ani jednu z osmi přesilových her. Patrik Eliáš odehrál proti Chicagu svůj 1500. zápas v kariéře NHL a během posledních čtyř zápasů vstřelil dva góly.
    Velkou zbraní Nashvillu jsou přesilové hry, když během posledních 22 zápasů NHL nastřílel v početní výhodě 20 gólů.

Nashville Predators vyhrál čtyři zápasy v řadě a po výhře 4:1 nad Winnipegem Jets se nachází na čele centrální divize. Do sestavy Nashvillu se vrací Viktor Stalberg, který byl povolán zpět z Milwaukee, zatímco opačným směrem putoval obránce Taylor Aronson. Stalberg během 11 zápasů v letošní sezóně NHL zaznamenal 4 body. Obránce Ryan Elis a Mattias Ekholm vynechali zápas proti Winnipegu Jets kvůli zranění, zatímco brankář Pekka Rinne odchytal proti Jets fantastický zápas a během čtyř střetnutí po návratu ze zranění kolene inkasoval devátý gól.
    Nashville se podruhé v řadě představí na domácím ledě a proti Devils bude chtít dosáhnout na páté vítězství v řadě.

Týmy Nashville Predators a New Jersey Devils se střetly v loňské sezóně dvakrát, přičemž každý z nich dokázal zvítězit na domácím ledě. Jaromír Jágr zaznamenal v prvním vzájemném střetnutí 1700. bod v kariéře NHL a 10. listopadu pomohl Devils k vítězství, zatímco v odvětě se dařilo Shea Weberovi, který vstřelil dva góly, z nichž ten v prodloužení byl vítězný. Prvním vzájemným střetnutím v letošní sezóně NHL z Bridgestone Areny Vás provede Tomáš Reiner.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 9. Cullen (Smith, Weber), 57. Wilson (Bartley, Ribeiro), 58. Smith (Cullen, Fisher) – 38. Bernier (Gelinas, Gomez)

Rozhodčí: Ghislain Hebert, Kevin Pollock – Brad Kovachik, Derek Amell