Havlíčkův Brod – Ústí n/L 1:2 (kon.) | PZ Kladno – Litoměřice 5:3 (kon.) | Mountfield HK – Vsetín 10:3 (kon.)
Mountfield HK
10:3 (4:2, 3:0, 3:1)
VHK ROBE Vsetín
Neděle 15.02.2015, 15:30 • FORTUNA aréna, Hradec Králové • Liga juniorů

58:22
    Michal Štědrý si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění poté, co zablokoval Filipa Hronka, který si najížděl před branku Lukáše Stojara.

47:57
    Filip Hronek dostane dvě minuty za nedovolené bránění poté, co najel do hostujícího golmana.

47:43
    Martin Bartoň si odpyká dvě minuty za držení. Vsetín se pokusí o gól v přesilové hře.

43:27
    Jakub Vaněk si odsedí dvě minuty za držení, hosté budou hrát ve třech.

39:48
    Lukáš Kastner dostal osobní trest za nesportovní chování poté, co zakončil akci střelou na bránu po odpískání.

39:46
    Pavel Bumbál si odpyká dvě minuty za hákování.

39:05
    Velká šarvátka se odehrála poté, co jeden ze vsetínských hráčů sekl Františka Veselého po odpískání. Z této potyčky vyšel hostující hráč Tomáš Surý s osobním trestem plus dvě minuty za hrubost, které odpykává Michal Konopka a domácí hráč Martin Matějček se čtyřmi minutami za hrubost .

38:50
    Filip Hronek hákoval svého protihráče. Odpyká si dvě minuty.

37:29
    Karel Vladyka hrál vysokou holí, Vsetín si zahraje početní výhodu.

35:46
    Filip Stanislav obdržel od hlavního rozhodčího osobní trest za nesportovní chování.

33:26
    Aleš Krátoška dostane dvě minuty za podražení. Druhá třetina se tak neobejde bez žádné přesilové hry.

19:12
    Další vyloučení! Ondřej Grygar si jde sednout na trestnou lavici za držení.

18:48
    Hradečtí si komplikují situaci. Martin Matějček si za podražení odpyká dvě minuty.

16:56
    Lukáš Kastner si odsedí dvě minuty za držení. Hradec je již podruhé ve třech.

15:25
    David Košař si půjde sednout na trestnou lavici za držení. Vsetín se pokusí o změnu stavu v početní výhodě.

09:35
    Jakub Bouda si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění. Hradec je ve druhé přesilové hře.

08:07
    Filip Valter si odpyká dvě minuty za hákování. Mountfield si zahraje první přesilovou hru.

Adam Janeček

Branky a nahrávky: 5. Hronek (Miškář, Kovářů), 10. Krátoška (Kastner, Matějček), 10. Procházka (Kovářů, Nedvídek), 20. Pilař (Hronek), 22. Kastner (Pilař), 28. Dudák (Hronek), 40. Krátoška, 42. Nedvídek (Procházka), 51. Nedvídek (Hronek), 55. Pavlík (Nedvídek) – 14. Valter (TS), 17. Vaněk (Bouda), 46. Bouda (Herciow)

Mountfield HK: Veselý (Ašebrenner) – Vladyka, Košař, Hronek, Hercig, Suda, Skála, Matějček – Gančarčík, Kastner "C", Miškář, Malinský, Bartoň, Krátoška, Procházka, Pavlík, Kovářů, Pilař, Dudák, Nedvídek, Šeda. Trenér: Aleš Krátoška.
    VHK ROBE Vsetín: Stojar (Bůbela) – Hryciow, Svozílek, Červínek, Štědrý, Vaněk – Španko, Surý, Bumbál, Konopka, Mikula, Grygar, Bouda "C", Stanislav, Valter. Trenér: Roman Čechmánek.

Rozhodčí: Kratochvíl – Lučan, Špringl ml.